פיתרון אופטימלי להגדלת טווח אינטרנט בבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתרון אופטימלי להגדלת טווח אינטרנט בבית

סומך

Recommended Posts

שלום חברים,
יש לי אות חלש בסלון ואני רוצה להגדיל טווח.
תקציב של עד סביבות 400-500
מה הפיתרון הכי טוב, ראוטר חדש/מגדיל טווח/אינטרנט על חשמל?
התשתית שלנו של הוט (מודם ראוטר הוט בוקס) והספק 012

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הראוטרים במחירים הסבירים משדרים לאותו המרחק. מגדיל טווח ישדר אליך את האות שהוא קולט ולכן אם הוא יקלוט אות של 15 Mbps זה מה שהוא ישדר לך גם אם בפועל יש לך 40 או 100 Mbps. על חשמל זו אופציה טובה, רק קח בחשבון שצד אחד מתחבר למודם ראוטר והצד השני יצטרך להתחבר לראוטר נוסף - אלא אם כן אתה מעוניין לחבר לאינטרנט רק מחשב בסלון.
בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Matan Fchima

רוב הראוטרים במחירים הסבירים משדרים לאותו המרחק. מגדיל טווח ישדר אליך את האות שהוא קולט ולכן אם הוא יקלוט אות של 15 Mbps זה מה שהוא ישדר לך גם אם בפועל יש לך 40 או 100 Mbps. אינטרנט על חשמל זו אופציה טובה, רק קח בחשבון שצד אחד מתחבר למודם ראוטר והצד השני יצטרך להתחבר לראוטר נוסף - אלא אם כן אתה מעוניין לחבר לאינטרנט רק מחשב בסלון.
בהצלחה :)

ראשית המון תודה על המענה המפורט והברור
אני אשמח מאוד אם תוכל להמליץ לי על ראוטר מתאים, במסגרת התקציב (עד סביבות 400-500 ש"ח).
ואם אני רוכש בחו"ל (אמאזון) מה אני צריך לוודא כדי שיעבוד בארץ וגם לא יתקע במכס בגלל משרד התקשורת או משהו בסגנון.

ושוב, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של סומך

ראשית המון תודה על המענה המפורט והברור
אני אשמח מאוד אם תוכל להמליץ לי על ראוטר מתאים, במסגרת התקציב (עד סביבות 400-500 ש"ח).
ואם אני רוכש בחו"ל (אמאזון) מה אני צריך לוודא כדי שיעבוד בארץ וגם לא יתקע במכס בגלל משרד התקשורת או משהו בסגנון.

ושוב, תודה

התקנים בארץ ובחו"ל די דומים. אני לא כ"כ מבין במפרטים אז אני לא רוצה סתם להטעות אותך.
בעיקרון קריאה קצרה באינטרנט על תקני wifi שונים יעשה לך סדר בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...