סידור מאווררים בAntec P8 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סידור מאווררים בAntec P8

PrefaceAlumni

Recommended Posts

שלום לכולם,

מצורפת תמונה של הרכבת המארז שלי P8.

כרגע המאווררים מסודרים כמו שהגיע המארז(2 מקדימה אחד מאחורה).

כדאי לשנות את הסידור? לדוגמא להעלות את אחד המאווררים מקדימה שיוציא אוויר מלמעלה?

או כל סידור אחר?

תמונת הסידור:

https://imgur.com/a/7c3MSmC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קראתי איפהשהו שהמאווררים שהאנטק הזה מגיע איתם יחסית חלשים, אם אני לא טועה 800RPM שזה בערך כמו חצי מאוורר. יותר אופטימלי יהיה להביא אחד טוב של 140 ולהרכיב אותו במקום המאוורר שנמצא העליון מקדימה, ולהעביר אותו ללמעלה לחלק האחורי.. לא משהו קריטי, אבל אם כבר אז כבר.. במיוחד שגם ככה הפאנל הקדמי לא מאפשר להרבה אוויר להיכנס. והלחץ אוויר עדיין אמור להיות חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה יהיה יותר, במארז הזה ספציפית בגלל השילוב של מאווררים חלשים ופאנל קדמי רע.

בתצורה המקורית מבחינת זרימת אוויר הוא על הפנים. ההגיון אומר לי שמאוורר חזק מקדימה במקום אחד חלש שיעבור לאחורה יעשה את ההבדל.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

עדיף. פחות רעש. וזה למה יש 2.

נראה לי יותר מוצלח מ-Corsair Carbide 275R. בקורסייר שלי יש ויברציה לא טובה בפאנל הקדמי. אם אני נוגע בפאנל הרעש נעלם.

אמממ.. אני גם קניתי כזה, שמתי 2 של 140 מקדימה (800RPM, שקטים ודווקא עושה רושם שדוחפים יותר אוויר מה 120 המהירים יותר), ואת ה 120 שהוא 1300RPM העברתי ללמעלה. גם ככה הרעש שלהם זניח לעומת הקירור סטוק של המעבד, והכרטיס מסך. אין אצלי שום ויברציה, אולי שלך פגום, או שפשוט המאוורר לא יושב טוב. אתה יכול לנסות גם ללפף חתיכה של גומיה משרדית סביב הברגים של המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...