עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ABL

זליגת אור ב-Alienware AW3418DW

Recommended Posts

המסך הגיע אלי שבוע שעבר ואני יודע שכל המסכים מהסוג הזה באים עם BLB, אך רציתי לדעת אם בשלי זה חמור וחריג וכדאי להחליפו או שזה בגבול הסביר.

צילמתי שני צילומים שממחישים באופן מאוד דומה למה שרואים במציאות. אחד ב-ISO 1000 ושני ISO 1250. בהירות המסך על 37 וניגודיות על 75.

יש לציין שרק ברקע שחור ניתן לשים לב לכך. כשבדקתי עם רקע בצבעים שונים לא רואים את הדליפות.

עוד דוגמאות:  https://imgur.com/a/WK8FbXd

iso-1000.jpg

iso-1250.jpg

נערך על-ידי ABL

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי נראה סביר למדי. אפשר תמיד לפנות לדל ולשאול אם זה בגדר חריג אצלם

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה ליאור, הכי כיף לשמוע ממך :)

כתבתי בפורומים אחרים ואין לי כוח לרשום בעברית אז אני יעשה העתק הדבק לפה:

So I talked to and sent them the photos I took with all the colors and they said that it will not be accepted to RMA since its not a defect.
I talked to the store I bought it from and they said I have 14 days (since the arrival of product) that I can choose whether to return it and get my money back or to get a replacement no questions asked.
Now, if I ask for a replacement from the store and get a worse monitor they wont give a third display and then the warranty goes to and then I have to talk to and take a risk that they will say the same thing on a worse monitor. So I guess its not worth the risk?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדיוק... ומאחר ואנחנו לא ארה"ב הם לא יחליפו שוב ושוב

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

השאלה היחידה זה האם זה מפריע לך בעת שימוש במסך?

אני פחות או יותר עם אותו דבר במסך Asus PG348Q, וזה כלל לא מפריע לי..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close