מותחים את החבל: אינטל תשיק דור מעבדי Coffee Lake נוסף - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מותחים את החבל: אינטל תשיק דור מעבדי Coffee Lake נוסף

Recommended Posts

אם לא משיקים את המעבד 8 ליבות המצופה 9700k, כמענה ישיר לריזן 2700, אזי הם יאפשרו לריזן להנות מבלעדיות בסגמנט ה- 8 ליבות, ובשל כך להמשיך ולמכור כמויות נאות לפלח השוק שצריך ומבקש 8 ליבות. לדעתי טעות אבל שקול שלהם. אני למשל עומד כרגע על הגדר וממתין לדור הבא של ריזן - דור 3, שיהיה עם 8 או 12 ליבות, ושוקל מולו את 9700k שלו אמורים להיות גם כן 8 ליבות. ואם הוא עדיין יהיה עם 6 ליבות, הדילמה שלי תסגר לרעתה של . וכמוני יש מליונים בעולם - אנו מוכנים לקנות בתנאי שלא להתפשר על הספק המעבד. 6 ליבות is one step too low for us.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לתמוך ב- ולמנוע מאינטל לנצל לרעה את כוחה והונה העודף כדי להציף את השוק במעבדים באופן זמני ולסכל את חדירתה של . מבחינה מעשית פירוש הדבר קניית Ryzen אם הוא "מספיק טוב" אפילו אם אינטל מציעה מעבד בביצועים דומים. לטווח הארוך הדבר ישפר את המגוון במעבדים באמצעות הבטחת היציבות של כחלופה לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyalroz

לדעתי יש לתמוך ב-AMD ולמנוע מאינטל לנצל לרעה את כוחה והונה העודף כדי להציף את השוק במעבדים באופן זמני ולסכל את חדירתה של AMD. מבחינה מעשית פירוש הדבר קניית Ryzen אם הוא "מספיק טוב" אפילו אם אינטל מציעה מעבד בביצועים דומים. לטווח הארוך הדבר ישפר את המגוון במעבדים באמצעות הבטחת היציבות של AMD כחלופה לאינטל.

אל תתמוך בשום חברה, כצרכן הדבר הכי גרוע שניתן לעשות זה לקנות מוצר נחות זה למעשה לתת פרס\תגמול לחברה עם מוצר נחות.

אם ל יהיה מוצר ששווה את הכסף שלך כצרכן תקנה, (וכרגע יש להם מוצרים טובים ששווים את הכסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

[1]אל תתמוך בשום חברה, [2]כצרכן הדבר הכי גרוע שניתן לעשות זה לקנות מוצר נחות [3]זה למעשה לתת פרס\תגמול לחברה עם מוצר נחות.

[4]אם ל AMD יהיה מוצר ששווה את הכסף שלך כצרכן תקנה, ([5]וכרגע יש להם מוצרים טובים ששווים את הכסף).

אני מסכים עם היגדים מס' 1, 4 ו-5 אבל לא עם 2 ו-3. אם, למשל, היה גוף אשר מייצר ומשווק מעבדים מבוססי RISC-V שהתכנון שלהם הוא פתוח ולא קנייני, ואשר מריצים לינוקס בצורה נסבלת - הייתי שוקל ברצינות להשתמש בהם כמכונת פיתוח / מחשב שולחני גם בביצועים נמוכים משמעותית לאותו מחיר לעומת Intel או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyalroz

אני מסכים עם היגדים מס' 1, 4 ו-5 אבל לא עם 2 ו-3. אם, למשל, היה גוף אשר מייצר ומשווק מעבדים מבוססי RISC-V שהתכנון שלהם הוא פתוח ולא קנייני, ואשר מריצים לינוקס בצורה נסבלת - הייתי שוקל ברצינות להשתמש בהם כמכונת פיתוח / מחשב שולחני גם בביצועים נמוכים משמעותית לאותו מחיר לעומת Intel או AMD.

פה אתה מדבר כבר על אג'נדה וזה משנה את כל התמונה, ל אין אג'נדה ששונה משל אינטל\אנוידיה האג'נדה שלהם היא כמו של כל תאגיד לעשות כמה שיותר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אל תתמוך בשום חברה, כצרכן הדבר הכי גרוע שניתן לעשות זה לקנות מוצר נחות זה למעשה לתת פרס\תגמול לחברה עם מוצר נחות.

אם ל AMD יהיה מוצר ששווה את הכסף שלך כצרכן תקנה, (וכרגע יש להם מוצרים טובים ששווים את הכסף).

קצת הפכת את היוצרות. מי שמוציאה עכשיו מוצר נחות היא שממשיכה למתג מחדש

(וכן...להוסיף עוד איזה 100 עד 200 מגה הרץ, "ואוו"...) את אותה .

הניחוש שלי הוא שאין לה ברירה, היות ויש לה בעיות טכנולוגיות להוציא דור שמביא גם חידושים טכנולוגיים,

וזו הדרך שלה למשוך אל מוצריה חלק מהכסף שהבחירה המיטבית שלו בעתיד הקרוב היא מעבדי .

לפחות עבור six packs Joe שמגיע לחנות כדי לקנות מחשב, ומוצע לו מעבד "חדש" של במחיר סביר, זו נראית מציאה.

אם אני מבין נכון את eyalroz, אז כוונתו שאחרי שמישהו שוקל את העובדות הרלבנטיות לו במעבדים משתי החברות,

ויש "שוויון" מבחינתו בין המוצרים של שתיהן, יש להעדיף את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gico

קצת הפכת את היוצרות. מי שמוציאה עכשיו מוצר נחות היא אינטל שממשיכה למתג מחדש

(וכן...להוסיף עוד איזה 100 עד 200 מגה הרץ, "ואוו"...) את אותה טכנולוגיה.

הניחוש שלי הוא שאין לה ברירה, היות ויש לה בעיות טכנולוגיות להוציא דור שמביא גם חידושים טכנולוגיים,

וזו הדרך שלה למשוך אל מוצריה חלק מהכסף שהבחירה המיטבית שלו בעתיד הקרוב היא מעבדי AMD.

לפחות עבור six packs Joe שמגיע לחנות כדי לקנות מחשב, ומוצע לו מעבד "חדש" של אינטל במחיר סביר, זו נראית מציאה.

אם אני מבין נכון את eyalroz, אז כוונתו שאחרי שמישהו שוקל את העובדות הרלבנטיות לו במעבדים משתי החברות,

ויש "שוויון" מבחינתו בין המוצרים של שתיהן, יש להעדיף את AMD.

נחות תלוי לאיזה מטרה, יהיו מטרות שבהן Hותר טוב ויהיו שימושים שבהם i7 יהיה יותר טוב.

ומי שרודף אחרי fps גבוהה אין לו ברירה ללכת לאינטל.

וכתבתי בכללי על התנהלות צרכנית נכונה, לא על amd\intel

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...