המלצה לפלאפון "נקי" - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לפלאפון "נקי"

דימה ש

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראשית זה אולי לא רע, אבל כנ"ל שאין לי טענות שהמחיר לא שווה למחיר שם. 

שנית, זה יכול להיות בסדר אבל גם יש רשימה ארוכה של פרטים שאפשר ליפול בהם. למשל אם אני לא טועה הטלפון הזה יצא שם בתחילה בלי שרותי . צריך לבדוק לגבי תדרים, שפות האם היצרן לא הוריד, מדיניות העדכונים יכולה להיות שונה וכו' וכו'. לפעמים כמובן אחרי בדיקה כפולה אפשר לקנות והכל בסדר, אבל לפעמים אפשר להיכוות.

אני למשל נפלתי פעם עם טלפון של לנובו שיצא בשתי וריאציות ובסינית הזהה לחלוטין לאירופית לנובו ביטלו ברמת החומרה את תדרי FDD ו 3G מה שהפך אותו ללא שמיש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הדגמים שנמכרו מסין התחילו להמכר הרבה לפני שהיה ניתן לקנות ממקומות אחרים. כלומר מה שנמכר מסין אלו הדגמים הסיניים. 

2. הוא מגיע במערב עם 8.1 מראש, לא 7. 

3. למיטב ידיעתי במערב הדגמים ללא תמיכה ב TD

4. אם איני טועה במערב אפשרויות הזיכרון הם 3/32 4/64 ושם יש אפשרות ל 4/32.

בטח יש עוד הוכחות שזה סיני. 

אני יודע שיש עברית. בכל היום יש עברית בדרך כלל. אני משער שגם ב 6.1 הסיני יש למרות שזה דורש בירור. רק ציינתי שיש הרבה דברים שאפשר ליפול בהם ברכישת סיני וזה אחד מהם. גם בדגם אמריקאי אגב זה קיים הרשתות מורידות שפות מהקושחה כדי למנוע ספסרות בינלאומית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ולשחרר מהמכס + עמלות כשזה יתפס. 

בכל מקרה: 

א. כפי שכתבתי יכול להיות שזה אפשרי - אבל בכלל לא דיברתי על זה, רק ציינתי שאי אפשר לטעון שיורוקום לא משווים למחיר בסין, אלו לא אותם דגמים, אסור להם לשווק אותם פה גם לו היו רוצים (אני משער שחוץ מסעיף בחוזה יתכן והם גם לא מעבירים את המודל הזה סרטיפיקציות כמו WiFi alliance ו FCC וכדומה גם אם זה תואם 100 לדגם האירופי), והם מקבלים מהיצרן מחיר אחר. זו הסיבה שבכל העולם חוץ מסין המחיר דומה כי לחברות יש מדיניות תמחור גלובלית ברורה. מה שהתעצבנתי זה שהמדיניות הזו עוקפת על ישראל. מחירי סרפייס פה לא זהים, מחירי לא זהים, שלא לדבר על . ועכשיו גם בנוקיה. 

ב. אדרבה אם תצליח לקנות אשמח אם תדווח ותעלה רשמים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

*ולשחרר מהמכס + עמלות כשזה יתפס.

זה כבר בכל קנייה מחו"ל, לא קשור לסינים.

ציטוט של nachum37

ב. אדרבה אם תצליח לקנות אשמח אם תדווח ותעלה רשמים.

אני מתכוון לקנות את ה 7 [לא הPLUS החדש] אני יעלה רשמים בלי נדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DontTach

מצטרף לשאלה 

מה אתם חושבים על xiaomi note 5  נמכר בסביבות 1100 ש"ח +- 

איך הביצועים שלו ? 

קניתי את גירסא note 4 בזמנו לבת זוג והוא הגיע עם רכיב מיקרופון פגום וכבר שנה אני לא יכול לדבר איתה נורמלי. 
מפה אני לא קונה יותר xiaomi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

הבעיה איתו היא שהוא ממש לא קרוב להיות "נקי" אלא מאוד מאוד מלא באפליקציות של שיאומי וממשק אשר שונה מאוד מהממשק הנקי של אנדרואיד.

התחייסתי לתגובה של @DontTach שהייתה מעל התגובה שלי לכן לא היה לי צורך לצטט

ציטוט של DontTach

מצטרף לשאלה 

מה אתם חושבים על xiaomi note 5  נמכר בסביבות 1100 ש"ח +- 

איך הביצועים שלו ? 

הרי ברור לי שהוא לא נקי בנוסף רואים את זה בסרטון ולא סתם דירגתי את התגובה שלך עוד לפני שבכלל הגבתי.

ציטוט של exeaction

קניתי את גירסא note 4 בזמנו לבת זוג והוא הגיע עם רכיב מיקרופון פגום וכבר שנה אני לא יכול לדבר איתה נורמלי. 
מפה אני לא קונה יותר xiaomi

מה יגידו אנשים שקנו מכשירים הרבה יותר יוקרתיים והגיעו עם רכיב פגום?!

ציטוט

In October 2017, Lei Jun announced that the sales of Note 4X exceeded 20 million units and its reputation was good.
The company announced that as many as 9,624,110 units of Note 4 were sold in 2017 and that it was one of their best selling smartphones in the last quarter of 2017.

picard-facepalm.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

ה-A2 אמור כנראה לצאת בחודש הקרוב (הדגם יצא כבר במזרח), המחליף של ה-A1 עם אנדרואיד נקי וחומרה מודרנית וחזקה יותר. הטלפונים של סוני הם עם אנדרואיד קרוב מאוד לנקי אבל המחירים שלהם לא תמיד תחרותיים.

בינתיים נראה שהמחליף האמיתי של ה A1 הוא דווקא ה A2 Lite שמסתבר שעולה 190$\210$ ובהפתעה החל להמכר באלי אקספרס. מדובר בגרסת אנדרואיד One ל Xiaomi 6 Pro. אמנם הביצועים דומים ל A1 אך יש שיפורים אחרים. ה MSRP דומה ל MSRP של ה A1 לפני ירידת המחירים. אם כך, היות וה A1 כיום נמכר בארץ בהוזלה של כ 20$ מה MSRP אפשר לשער שכך יהיה בעתיד גם עם מכשיר זה, כלומר לאחר ירידת המחירים ימכר באזור ה 700 ש"ח. 

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Xiaomi-Mi-A2-Lite-3GB-32GB-Smartphone-5-84-Full-Screen-Snapdragon-625-Octa/2336004_32894649900.html

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Xiaomi-Mi-A2-Lite-4GB-64GB-Mobile-Phone-5-84-Full-Screen-Snapdragon-625/2336004_32897871317.html

בשונה מה A2, הוא כן כולל חריץ לכרטיס זיכרון ויציאת 3.5 ממ. 

לצערי זה אכן מפחית את כדאיות הנוקיות, מקווה שיורוקום יעשו חושבים. 

ציטוט של nachum37

מחירו של נוקיה 6.1 בעולם אחרי מסים נע בין 1100-1200₪, מחיר התחלתי של 1400₪ משמעו "מס יורוקום" של 200₪ יותר. 

אני באמת לא רואה איך הם יתחרו בשיאומים פה, אפילו שרובם גם נמכרים פה ביוקר ביחס למחירים האמיתי. יש לנוקיה ערך מוסף על פניהם ששווה לשלמו, אבל כשהם נמכרים במחירם האמיתי.

ערך מוסף או לא, אני לא רואה מישהו בארץ שישלם כפול רק בגלל שזה ולא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוקבת אחרי הפוסט...

הנקסוס 4 שלי על סף קריסה ואני מעוניינת להחליפו במכשיר שיחזיק לפחות אותו זמן מעמד.

חשובה לי מהירות תגובה, חזקה ומצלמה סבירה ומעלה, עם עדיפות למסך לא גדול במיוחד. האם הסדרה של הנוקיות תענה על הדרישות?

מה לגבי הנוקיה 3.1? 

ואיפה אתם כן ממליצים לרכוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את רוצה נקי כמו שהיה לך עד עכשיו אז כנראה אין מכשיר שיענה על הדרישות.

בנוקיה 3.1 תתפשרי על ביצועים וסוללה.

אם את מוותרת על מסך יותר גדול אז ה MI A2 לייט החדש [לינק למעלה] מתאים בול.

לנוקיה יש אלטנטיבה לא ממש משתלמת. 7 פלוס.

יש גם אלטרנטיבות למוטורולה. אבל הם משתלמים רק עם . לדוגמה Moto E E4 Plus שיש לו מאד חזקה

אם תוותרי על האנדרואיד הנקי [לא ממליץ למי שהתרגל....] אז הרדמי 4X יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

אם את רוצה אנדרואיד נקי כמו שהיה לך עד עכשיו אז כנראה אין מכשיר שיענה על הדרישות.

למה? כל מכשירי One עם אנדרואיד נקי, זהה כמעט לחלוטין לפיקסלים. גם מכשירי מוטורולה ו בעלי התאמות מינימליות בלבד. 

יש לנוקיה הרבה אלטרנטיבות לנקסוס 5, 7 בעל מסך יחסית קטן (לא ה 7 Plus).

נוקיה 8 (גילוי נאות אני מחזיק כזה) גם הוא בעל מסך לא גדול אך שוליים יחסית רחבים. מבחינת ביצועים הוא משתלם בהחלט אך די יקר, נמכר באיזור ה 1400 ש"ח בחול אך קשה להביאו, ו 1600 שח בארץ. מכך ששאלת על ה 3.1 אני מבין שאת מחפשת משהו זול יותר. 

נוקיה 3.1 לא יכול להוות בשום צורה תחליף לנקסוס 4, מדובר במכשיר כניסה. 

דעתי האישית שמוטורולה ירדו מאוד באיכות המכשירים ואני הייתי נמנע מהם. 

אם את רוצה קניה מיידית, כנראה ש A1 יהווה הבחירה הכי משתלמת אך המסך שלו גדול בהחלט. 

אם תמתיני ל A2 Lite הממדים יהיו זהים אך הטלפון מעודכן יותר ושווה להמתין. 

בהשקעה קצת יותר גדולה ה A2 הרגיל יהיה מתאים אך ללא כרטיס זיכרון וכניסת (רק עם מתאם), הממדים קטנים יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

למה? כל מכשירי Android One עם אנדרואיד נקי, זהה כמעט לחלוטין לפיקסלים. גם מכשירי מוטורולה ו oneplus בעלי התאמות מינימליות בלבד. 

היא ביקשה חזקה ומסך קטן. יש לך משהו דומה ל MI A2 לייט בקטן?

ציטוט של nachum37

לנקסוס 5,

מדובר בנקסוס 4....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...