המלצה לפלאפון "נקי" - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לפלאפון "נקי"

דימה ש

Recommended Posts

ציטוט של nachum37

נוקיה 7? 

סוללה חזקה. אולי התכוונת ל PLUS? הוא גדול מידי.

@EF בדיוק עכשיו יש דיל מעניין לבדיקה עבורך:

https://www.amazon.co.uk/motorola-5-7-Inch-Android-SIM-Free-Smartphone-Deep-Indigo/dp/B07CGJTL8J?ref_=Oct_DLandingS_PC_NA_NA&th=1

סוללה חזקה. נקי. מסך גדול.

לא בטוח שיש משלוח לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nachum37

יש לנוקיה הרבה אלטרנטיבות לנקסוס 5, נוקיה 7 בעל מסך יחסית קטן (לא ה 7 Plus).

נוקיה 8 (גילוי נאות אני מחזיק כזה) גם הוא בעל מסך לא גדול אך שוליים יחסית רחבים. מבחינת ביצועים הוא משתלם בהחלט אך די יקר, נמכר באיזור ה 1400 ש"ח בחול אך קשה להביאו, ו 1600 שח בארץ. מכך ששאלת על ה 3.1 אני מבין שאת מחפשת משהו זול יותר. 

נחום, למה הכוונה ב"קשה להביאו"? ואיפה היית ממליץ לרכוש אותו? 

אם אני מבינה נכון, מבחינת איכות ועמידות הנוקיה מנצח? ואם אנחנו מכניסים את השיקול של המחיר (במקור חשבתי להוציא עד 1000 ש"ח) אז 'להתפשר' על A2 Mi?

תוכל לכתוב במשפט - שניים מה היתרונות של מכשיר "נקי"? (כדי לשכנע את החבר:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של EF

נחום, למה הכוונה ב"קשה להביאו"? ואיפה היית ממליץ לרכוש אותו? 

קשה להביאו == אין דרך טובה לשלוח אותו בלי שיתפס במכס. 

קצת ארוך אבל אנסה לפרט: 

א. קניה מאמזון משתלמת במקרה זה כי המיסים מדויקים ומשולמים מראש ללא עמלות בלתי צפויות, ועדיין יותר זול מהארץ. אך נראה שמדיניות השיווק של היא מקומית ואמזון לא שולחים לפה. כלומר צריך להזדקק לאיביי או אתרים סיניים. 

ב. לטעמי לקנות מסין לא ככ כדאי כי מדובר בדגמים שונים (ראה בדיון לעיל, יש כאלו שלא חוששים מזה).

ג. בקשר לקניה מאיביי, לאחרונה כנראה עקב מוכרים רבים שנאלצו להתעסק עם חבילות מוחזרות עקב תפיסה במכס שולחים מראש לארץ רק עם חברות כגון פדקס ומחשבים מראש את עמלות הטיפול המטורפות שלהם מה שהפוך את הקניה ללא כדאית לחלוטין. מוכרים אחרים משתתפים בתוכנית החדשה של איביי למשלוח בינלאומי של מוצרים החייבים במס, וגם כאן למרות המשלוח הרגיל איביי גובים מראש מס הגון.

ד. בכל מקרה מוכרים מערביים באיביי בדרך כלל לא ישלחו בלי מספר מעקב, ואני אישית לא קונה מוצר יקר כזה ללא מעקב. כלומר אפשרויות המשלוח ללא מעקב יורדות מראש. אם נסנן את המוכרים המחייבים במיסים מראש, ואת אלו השולחים בחברות שילוח גם ללא חיוב מראש (כי בכל מקרה החברה תחייב כשיגיע לארץ), נותרו רק המוכרים השולחים בדואר רגיל (מסין או לא כנ"ל סעיף ב). וכאן נשארים עם הסיכון הרגיל של תפיסה במכס ושחרור עצמאי. 

מסקנה: כרגע הדרך הכי נוחה לקניה מחול היא לשלוח למישהו שם ולהביא פיזית אם זה אפשרי. 

כפי שכתבתי מחירו בחול כרגע כשמוצאים בזול קרוב ל 1300, ובארץ 1600. לדעתי ה 300 שח לא שווים את המאמץ, אך זה הופך אותו לפחות שווה ובטווח מחירים זה אולי ישנם אפשרויות נוספות. 

ציטוט של EF

אם אני מבינה נכון, מבחינת איכות ועמידות הנוקיה מנצח?

יצא לי להחזיק כמה מכשירים של , הם די איכותיים ועמידים (בעיקר המעט יקרים יותר כמו ה A1) וכן את הנוקיה והוא מרגיש איכותי יותר. 

ציטוט של EF

ואם אנחנו מכניסים את השיקול של המחיר (במקור חשבתי להוציא עד 1000 ש"ח) אז 'להתפשר' על A2 Mi?

אם את ממתינה לבואם (וגם לביקורות) כן, או בינתיים ה A1. אין להם מתחרים כמעט מבחינת המחיר. 

יתרון נוסף אחריות ושרות בארץ רשמית ושאינה. כרגע הייבוא הרשמי של פה סבוך (רק הסדרה החדשה יותר מיובאת ע"י יורוקום) וכנראה שיהיה אפשר לקבל שרות רק בקניה מיבואן רשמי, מספר החנויות\מעבדות הלא רשמיות שיכולות לטפל בנוקיה כנראה לא רב. 

ציטוט של EF

תוכל לכתוב במשפט - שניים מה היתרונות של מכשיר "נקי"? (כדי לשכנע את החבר:)

עדכונים מהירים יותר כולל עדכוני שוטפים לעומת תדירותם במכשירים אחרים. 

בדרך כלל מהיר יותר מממשק מותאם (לא תמיד משמעותי). 

נפח זמין גדול יותר לעומת הנפח שצורכת מותאמת. 

למעט טעמים אלו מדבור בעיקר בטעם אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...