יציאת הHDMI בGTX970 נהרסה. הDP עובד. האם זה בסדר? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאת הHDMI בGTX970 נהרסה. הDP עובד. האם זה בסדר?

IDOnoach

Recommended Posts

אחרי שחששת שהGTX970 שלי נשרף לחלוטין אחרי הפסקת חשמל בו המתח עלה וירד כמה פעמים,

הסתבר שכרגע הבעיה היא בHDMI.

המסך כרגע מחובר דרך הDP עם מתאם לHDMI (למסך יש רק כניסת HDMI)

1) האם מדובר באותה איכות\קצת רענון כשעובדים עם הדיספליי פורט? האם המתאם משפיע על האיכות?

2)האם יש דרך באמצעות תוכנה לבדוק את תקינות הכרטיס? בכדי לוודא שהוא לא נהרס והורס רכיבים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי החיבור ב-GTX 970 מת, למזלי המסך שלי די ישן אז יש לו רק חיבור DVI.

ולשאלות שלך:

1. בעיקרון שניהם אות דיגטלי ככה שלא אמור להיות שינוי באיכות

2. בדיקת מאמץ והשוואה עם תוצאות של אותו כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש הבדל בביצועים בין היציאות - שניהן דיגיטליות -

אגב, להבנתי DP אמור להיות קצת יותר "חזק" מ- כי ניתן לשרשר איתו מסכים (רוחב פס יותר גדול להעברת מידע ל-2 מסכים מאשר 1)

זה תכונה שנקראת daisy chain ומגיעה מחיבורים ישנים (למשל scsi )

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתה אצלי הפסקת חשמל יזומה שלא הודיעו עליה וכתוצאה מזה נשרפה לי הטלוויזיה והלוח אם וגם ממיר של הוט
התקשרתי לחברת חשמל וענו לי באמת בהבנה ונימוס ונשלח טכנאי שתחילה בדק את תקינות הנקודות, הכל נרשם והציעו לי הצעת מחיר
והוצע לי פיצוי כרזרבות חשמל או הפקדה
שווה ניסיון כל עוד זו לא בעיה שיצרת
וכן, אם יציאת ה DP תקינה אפשרי לומר שהכל בסדר ואפשר להחליק את זה
1) אין השפעה על איכות התמונה
2) מאמין שחצי שעה\שעה ב furmark יעשו את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ידידותית

חבר את המחשב לאל פסק - השקעה של כמה מאות שקלים וזה די מכסה אותך להפרעות ברשת החשמל (קפיצת מתח למשל) 

תחשוב על זה ככה - אתה משקיע (אם לא יותר אבל זה ממוצע) על מחשב - לא תשקיע עוד כמה מאות שקלים ע"מ לישון בשקט?

אצלי - המחשבים (ברבים), ואף הטלויזיה והנתב כולם מחוברים למכשירי אל פסק.

אגב - מפתיע כי חברת החשמל פיצתה אותך בגין נזק - בגדול - עד כמה שאני יודע אין פיצוי על הפרעות בזרימת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

עצה ידידותית

חבר את המחשב לאל פסק - השקעה של כמה מאות שקלים וזה די מכסה אותך להפרעות ברשת החשמל (קפיצת מתח למשל) 

תחשוב על זה ככה - אתה משקיע 4k (אם לא יותר אבל זה ממוצע) על מחשב - לא תשקיע עוד כמה מאות שקלים ע"מ לישון בשקט?

אצלי - המחשבים (ברבים), XBOX ואף הטלויזיה והנתב כולם מחוברים למכשירי אל פסק.

אגב - מפתיע כי חברת החשמל פיצתה אותך בגין נזק - בגדול - עד כמה שאני יודע אין פיצוי על הפרעות בזרימת החשמל.

כשיש מפגעי סביבתי או הפרעות שאינן מבוקרות אתה צודק (כל עוד אין רשלנות) במקרה שלי הסיפור היה אחר לגמרי.
לצערי גם מגן ברקים (לא אקטיבי) לא בדיוק עזר ונשרף כליל כולל המדק בלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "לא מאמין" במגן ברקים אלא באל פסק.

אל פסק און-ליין שווה את ההשקעה בו - אתה תמיד מקבל את החשמל מהסוללות - וזה הדבר היחיד שמגן עליך בצורה הטובה ביותר נגד כל מיני מריעין בישין ברשת החשמל.

אפילו אל פסק stdby פשוט עושה עבודה הרבה יותר טובה מאשר "מגן ברקים".

לדעתי כל המגני ברקים האלה אולי מתאימים למכשירים לבנים (מכונות כביסה, מדיחים, מזגנים וכיוב') אבל בטח ובטח שלא מסייעים בציוד אלקטרוני רגיש כמו מחשב.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...