ציונות זה בלוף? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציונות זה בלוף?

Sargon

Recommended Posts

אני חושב שהתפקחתי מכל הלאומיות היהודית\ישראלית\ציונית.

עם שכל כך אכזרי אחד לרעהו, אין מצב שהלאומיות שלו אמיתית.

תמיד אני רואה אנשים עם דגלי על המכוניות, ואז המכונית נוסעת כמו מנייאק. כאילו אתה בעד המדינה אבל אתה מתייחס לרעך כמו חרא על הכביש?

דוגמא דומה אבל לא הכי קשורה, אנשים עם שלט "תינוק באוטו". כאילו מה? אתה רוצה שאזהר על התינוק שלך באוטו אבל כשאתה בלי התינוק באוטו אתה לא נזהר על תינוקות של אחרים?

הצביעות חוגגת.

לדעתי לא תתכן ציונות או לאומיות אמיתית בקבוצה של אנשים שכל כך לא אכפת להם אחד מרעהוא.

אנשים פה מרמים, אלימים, וסתם מנייאקים אחד לשני, ואני אמור לאהוב את המדינה הזו? בבלט.

אז ציונות זה בלוף.

עדיין, אני ימני בדעותיי. ועם כמה שהישראלים חרא, אני חושב שהפלסטינים גרועים פי עשרות מונים.

ההבדל היחידי הוא שפעם הבאה במקום להצביע לביבי כנראה אצביע לבנט. כי הליכוד מייצגת לי את הישראלי המכוער והצבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלה קצת יותר מדי מול מסך המחשב ומפתח שנאה, חבר. שחרר קצת מהשנאה.

הציונות נמצאת בתנועות הנוער השונות, בקורסים והמכינות הקדם צבאיות. ציונות היא בקיבוצים, בפלאחים ובחדר האוכל הקיבוצי.

ציונות היא בפיתוחים הטכנולוגיים השונים, ביכולת הכי טובה בעולם לבצע הרבה מאוד דברים בצורה מדוייקת שגורמת לאנשים להגיע לפה מכל קצוות תבל.

ציונות היא בעמותות ובאנשים שעובדים קשה לעזור לחלש, לנזקק ולבעל המוגבלות. זה להקפיץ צוותי הצלה לכל אסון ברחבי העולם ראשונים.

ציונות זה ללכת לחוף הים ולשחק מטקות, או סתם לטייל בטיילת בשיא החום של הקיץ עם הנוף לים והנוף השני לאנשים היפים.

אם חוש השייכות והישראליות שלך נחלש, כבה את המחשב וצא לחוות ארץ-ישראליות. יש הרבה במה להתגאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני אומר שהציונות מזוייפת. כי עושים גם דברים טובים אבל זה בעיקר בשביל התדמית.

הישראלים הם אלימים וחוצפנים ושונאים אחד את השני. יש פה הרבה לחץ, אנוכויות ותרבות של מנייאקים.

זה מזוייף. היום אנחנו הלכה למעשה כמו אמריקה עם הפטריוטיזם המזוייף.

האמת שכנראה זה היה ככה תמיד, רק לפני עידן האינטרנט היו עוד הרבה תמימים כמוני שלא הבינו.

גם "צבא העם" זה הכי גרוע לקרביים. במקום שיהיה פה של שכירים שמשלמשים להם משכורת יפה שיתחילו את האזרחות ברגל ימין, יש פה של מתנדבים בזיל הזול שהמדינה מנצלת.
צבא מקצועי זה טוב ללוחמים, אין שום סיבה שהאנשים האנוכיים במדינה הזו יקבלו של מתנדבים פרייארים בזיל הזול. תשלמו.

לגביי ההיי טק, הבועה הזו הולכת להתפוצץ או לקטון בקרוב. ככל שעובר הזמן הדרישות מההיי טק גדלות. צריך אנשים עם הרבה ידע, ניסיון והשכלה, תכנת אנדרויד שיש לו בגרות זה כבר לא מספיק.

נכון, בזכות האייפון והאנדרויד הייתה פה פריחה זמנית, אבל העקומה תרד שוב למטה. כי אין פה מספיק היצע של אנשיי מדעים מדוייקים. זה נתון וודאי, אל תתווכח עם זה. אין לנו מספיק מהנדסים במדינה לתחזק את ההיי טק כמו שהוא.

אני חושש שאתה חוטא בחטא ההיבריס שאתה חושב שמדינת היא המדינה הכי טובה בעולם. מה שטוב בנו זה שאנחנו מדינה מערבית אבל גם ימנית. זה היתרון שלנו על פני מדינות מערביות אחרות שיורות לעצמן ברגל עם השמאלנות.

שוב, דברים יכולים כל הזמן להשתנות. נחייה ונראה. בכל מקרה הנהגים במדינה הזו הם הכי מנייאקים במזרח התיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...