Ryzen 2700X כל שינוי של המכפלה נועל אותה לX32, עזרה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen 2700X כל שינוי של המכפלה נועל אותה לX32, עזרה.

TheHwGeek

Recommended Posts

שלום חברים, 

בשעה טובה שידרגתי ל2700X + X470 PRIME PRO, יש לי בעיה קטנה, לא ניתן לשחק עם המכפלה, כל שינוי ובווינדוס רואים שהוא נינעל על X32 כלומר 3200MHZ.

מה הסיבה? 

*הביוס מעודכן לגירסה האחרונה.

זיגרונות ג.סקיל 4*2 2400MGHZ 

כרטיס 1080TI AMP-X

ספק סיסוניק 620W M12.

אגב, בידיוק ליפני 13 שנה קניתי את מחשב הראשון שלי של 64 3000+ :-), ועכשיו שידרגתי מi3 6100 שהיה זמני עד יציאת הRYZEN :-).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס הגיע מעודכן, במצב סטוק הוא עובד כמו שצריך עד 4300 לליבה בודדת וסביב 3850 במאמץ מלא של כל הליבות, אבל אם משנים את המכפלה הוא פשוט מיתקבע על 32 ונישאר קבוע ל 3200 בוינדוס לא זז למעלה או למטה לא משנה מאמץ או מנוחה.

מוזר ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, לבסוף הסיבה הייתה שהייתי צריך להוריד ולהתקין ידנית את CHIPSET DRIVERS למרות שראיתי שהם הותקנו לאחר הפעלה ראשונית דרך UPDATE.

כעת מריץ על 4100MHZ ל 1.33V ו1800+ נקודות בCB R15.

הקירור גם שודרג לקירור מים זול של אנטק קולר 240 ב260 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב. בדוק אם אתה מצליח להגיע לתדר גבוה יותר. מתח של 1.36-1.38 לא אמור להוות בעיה כלל.

הטריק ב-2700X הוא שאם אתה מייצב על פחות מ-4200MHZ לכל הליבות - עדיף לך לרוץ בתדר סטוק. אני לא צוחק, הטורבו של 4300 לעיתים יציג ביצועים טובים יותר בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמתי לב, עשו עבודה נהדרת עם טכנולוגיית הטורבו בוסט שלהם, ראיתי שכל הליבות יכולות להגיע גם ל4.2 במידה והטמפ' מאפשרת זאת, לצערי המארז שלי(sharkoon S25-S) לא ממש מאורר בשביל השקט ולכן במצב סטוק אחרי כמה דקות הטורבו יורד לסביב ה3.8, חבל שלא קניתי את המיפלצת של נוקטואה ב370 שקל-כעת אני חושב שהקירור מים יעבור למכירה.

אני שוקל להחליף מארז למארז שקט איכותי בימקום לשלם 200+ רק למאוררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי צודק לגמרי. גם אני עכשיו הורדתי את הדרייברים העדכניים של הצ'יפסט ישירות מ-.

https://support.amd.com/en-us/download/chipset?os=Windows 10 - 64

ואני חייב להגיד, המחשב עכשיו מגיב יותר טוב.

אז שימו לב חברים, להוריד רק ישירות מהלינק למעלה ולא מהאתר של יצרנית לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק גם את הPOWER PLAN, כעת נוסף לי של .

עריכה: שינמכתי את הביוס ל4008 כי דובר שיותר יציב ושמתי לב למשהו מוזר, במצב טורבו לכלל הליבות כעת המעבד מגיע ל3941 לומת 3850, אין לי מושג למה, בCB הציון עלה ל1745 במקום 1690~1715.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...