המלצה לספק כוח חדש במקום SeaSonic 620W 80+ Bronze S12II - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח חדש במקום SeaSonic 620W 80+ Bronze S12II

snop

Recommended Posts

אז ככה לצערי הספק כוח מרעיש (רעשים כאלה של קליקים/טיקים) נרכש בספטמבר 2012 והסתיימה האחריות בספטמבר האחרון.

מאז גם פתאום שהמחשב מחובר למסך טלוויזיה עם כבל החיבור קופץ ולא נשאר על המסך (יש קשר? בין הבעיה בספק כוח לכך?)

אני צריך לקנות חדש.

האם יש המלצה לספק כוח אחר יציב ואיכותי ברמה כזו ולא משהו סיני/גנרי?

הטווח מחירים 300-400 ש"ח.

אותו ספק עדיין נמכר ב - KSP, אבל אני מתלבט בגלל שהיה לי אותו והוא כבר שנים רץ לקישור לעמוד המכירה לחצו פה.

ואם זה ממש חשוב מה השימושים: צפייה בסרטי HD דרך במחשב על מסך הטלוויזיה וצפייה באתר - לא שימושים מוגזמים, אבל עדיין אשמח לא לרדת מ - 620W כמו של הספק והחברה שהיה לי.

מגיע גם לאילת הסופ"ש אז אם יש המלצות נוספות משם...

הזמנות מחו"ל לא אפשרי (נטו בגלל זמני אספקה, צריך את זה לימים הקרובים כי המחשב לא בשימוש ואני צריך אותו).

תודה רבה 👍

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

המלצה לספק בתקציב לפי בקשתך.

https://ksp.co.il/?store=eilat2&changeSnif&uin=40820&select=.1108..140.

מאוד איכותי, מגיע עם 7 שנות אחריות

היי תודה על המענה!

איך אבל הספקים של Corsair? בזמנו שקניתי את הנוכחי קניתי אחרי המלצות מאוד חמות על חברת SeaSonic (קניתי את הספק כוח הזה ולמחשב נוסף את הדגם המודולרי).

אפשר לסמוך על הספק הזה בעיניים עצומות שלא יהיה כמו איזה ספק סיני מקרטע ומסוכן לשאר הרכיבים?

נוסף בעריכה:

יש עוד של החברה ב - 299 ש"ח באילת שעל פניו נראה לי ההבדל זה שהוא אינו מודולרי (באמת שאין צורך כי זה מחשב משני במשפחה כמו שרשמתי לשימושים ממש פשוטים). אם ובמידה אתה ממליץ על החברה ושהיא אמינה, הספק הבא בסדר?

https://ksp.co.il/?select=.1108..140..112.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=40817&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב תתעלם מההודעה הקודמת עכשיו ראיתי שגם האחריות רק חמש שנים במה ששלחתי וגם לא "GOLD" כמו מה שהצעת.

אודה לך רק אם תוכל לאשר לי שמדובר בחברה איכותית ולא אחת שנופלת מ - SeaSonic.

תודה רבה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נופלת בכלל באופן כללי. באופן ספציפי ה-TX650M שהומלץ איכותי ברכיביו באופן משמעותי מהספק שהיה לך. 

לפי Johnnyguru גרסת ה750W קיבלה ציון גבוה במיוחד על איכות הספק

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=528

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם החברה ולפעמים גם המותג (שם הסדרה) הם לא בהכרח האינדיקציה לאיכות כלשהי, אבל הספקים של היא חברה אמינה (לא פחות מ-Seasonic בסך הכל) והספק המסוים הזה הוא מצוין. לא תמצא יותר טוב בקטגוריה. בדיוק תמונת ראי של ספק גנרי.

סתםצמתוך סקרנות, מה החומרה במחשב? ספק 650W למחשב מדיה זה קצת מוגזם בדרך כלל (מה עוד שספק כוח מגיע ליעילות מרבית כשהוא מתקרב ל-50% עומס). אבל כאמור, אם זה ההספק שאתה מחפש לא תמצא יותר טוב ממה שליאור המליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

את האמת אני לא ממש זוכר את המפרט זה מחשב משני אצל אחותי, הוא יחסית לא סוס עבודה אלא סטנדרט, אני חושב מעבד i3, כרטיס מסך משהו 710 ולוח אם סטנדרטי.

יש מצב שה - 550 יספיק, אבל כבר אלך על ה -600 (נטו מבחינת המחיר... מחפש כמה שיותר זול אבל עדיין איכותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח אתם יודעים מה בהזדמנות אבדוק את המחשב - מה לחפש כדי לדעת מה התצרוכת שצריך?

תכוונו אותי.

הרכיבים שנרכשו להרכבה בזמנו: מעבד (כמובן מאוורר), לוח אם, כרטיס זיכרון, כרטיס מסך, כונן קשיח וכונן .

השימושים בו: צפייה בסרטי HD (שמורידים למחשב ומנגנים דרכו, לא צפייה ישירה) וצפייה ב - - כן אני יודע, שימושים מוגזמים ומופרזים 😂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק את המפרט עם תוכנה כמו Hwinfo או CPU-Z ו-GPU-Z.

בשביל מחשב מדיה אני אישית לא הייתי משקיע ביותר מ-Seasinic FOCUS 450W. אפילו ספק של 350W יספיק, אבל למרבה הצער אין מבחר גדול בקטגוריה של פחות מ-400W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

קודם כל אין במלאי באילת את רוב הספקים .יש שם שלוש חנויות תבדוק .

ואין סיבה להוציא יותר מ 300 ש"ח למערכת מחשב שציינת כשיש לך ספק איכותי (למרות שהוא רמה פחות ממה שהומלץ לך) שיכול לתחזק גם מערכת גיימר+המהרה.

https://ksp.co.il/?select=.1108..140.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=40817&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

אם +78 ש"ח לא משמעותי תלך על ה TX650M שראיתי שקיים במלאי ויש 7 שנות אחריות במקום 5 

נ.ב    חחח...עכשיו שמתי לב שאתה כבר מודע לו...אתה יכול להיות רגוע איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...