תיקייה משותפת? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקייה משותפת?

nanana

Recommended Posts

שלום חברים.

ברשותי מחשב עם ווינדוז 10.

אני פתאום מגלה שתיקיית תמונות ומוסיקה נצפית במחשב אחר שגולש על הרשת שלי (באישור שלי). ביטלתי גילוי ושיתוף קבצים וזה עדיין לא עוזר- זה עדיין מופיע במחשב ההוא (עם ווינדוז 8 ) כשפותחים "מחשב שלי" תחת לשונית "מיקומים ברשת". ביטלתי גם שיתוף לתיקיית ומוסיקה ועדיין כאילו כלום.

איך אני מבטל את האפשרות הזו ששום חומר מהמחשב שלי לא יהיה משותף?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שהוא יכול גם לגשת לחומרים עצמם ולא רק לראות את התיקייה.

ייתכן שלתיקיות הספציפיות הוגדרו אפשרויות שיתוף נפרדות. אם כן, תוכל לבטל אותן במאפיינים של כל תיקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nanana

בדקתי והוא רואה תמונות מוזיקה וסרטונים. ביטלתי את אפשרות השיתוף של התיקיות הבעייתיות וזה לא עזר.

אתה יודע, זה נשמע מה זה הזוי. זה "לא עוזר" וזה "לא עוזר" ושום דבר "לא עוזר". או שעלית על באג נורא נדיר, או שאתה עושה טעות בסיסית איפשהו (אתה בטוח שזה המחשב הנכון? בטוח שביטלת בכל המקומות הנכונים?), או שאתה מחרטט אותנו (מצטער על חוסר האמון, אבל כבר היו פה דברים כאלה) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי כאן לפורום של המקצוענים אחרי שניסיתי את הדברים הבסיסיים וזה לא עזר. אין לי מושג למה. כרגע בוצע כל מה שהוצע כאן ולא עזר.

יכול להיות שיש לי בעיה בהרשאות ניהול או משהו כזה. כי משום מה אני לא מצליח להתפטר מהשם הקודם של המשתמש של המחשב שלי. והתיקייה הראשית המשותפת מופיעה במחשב השני במיקומים ברשת, עם השם משתמש הקודם (ובסוגריים השם משתמש החדש שלי).

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי מה שמשותף זו בכלל התיקיה של המשתמש הקודם? אולי יש לך שתי תיקיות?

המשתמש הקודם פעיל? אם המשתמש הנוכחי הוא אדמין, אתה אמור להיות מסוגל למחוק את הקודם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצה ביתית בוטלה בעדכון היוצרים האחרון של 10. היות ולא השתמשתי באופציה הזאת לא חקרתי

מה קורה למי שהיתה לו קבוצה ביתית בעקבות העדכון האחרון. אולי קשור למקרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...