סדרה 9 של אינטל - התחלת מכירה בפועל - 19/10/18 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרה 9 של אינטל - התחלת מכירה בפועל - 19/10/18

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

The move to metal solder is exclusively to the octa- processors, says Golem. Those processors with six cores or fewer will simply use classic thermal compound under the IHS. Intel has chosen to move to a soldered IHS for at least one reason - it can deliver a 15 to 20 degrees Celcius benefit, meaning these processors can run at higher base and boost clocks. Remember, the rumours point to the top-end i9-9900K that can run at 5.0GHz boost on up to two cores, only reducing to 4.6GHz on all eight physical cores.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריך ההשקה לפי השמועות כרגע זה ביום רביעי הקרוב ה1 לאוגוסט. יש כבר ציון 3d mark ומפרט מלא לi9 9900k .

היו עדכונים של הביוס של לוחות אם בציפ Z370 ,שטוענים שהם מוסיפים תמיכה במעבדים החדשים.

אני סקרן לדעת מה יהיה בסוף עם הלוחות החדשים ,והאם הם יהיו ב14nm כמו h370 או ב22nm כמו בz370.

Dj ,אני מחכה בקוצר רוח לביקורת שלך!

Screen-Shot-2018-07-28-at-2.48.48-PM-410x261.png

Screen-Shot-2018-07-28-at-2.49.11-PM-410x228.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

זה הערכה של האתרים בתחום, בכל מקום שבו אני קורא.

בכל מקרה מדברים על אוקטובר כחודש ההשקה, גם אם זה לא יקרה ב1 לאוקטובר.

אני מקווה מאד שזה מה שיהיה.

לוחות אם מוכנים לשליחה, ביקורות ראשוניות על המעבדים, עדכוני ביוס, פרסום preorder באתרים השונים, הכל מצביע על זה שהמעבדים יגיעו בקרוב מאד.

יש גם תמונות ודיבור על הלוחות .

למשל:

https://www.tweaktown.com/news/63277/asus-ready-launch-massive-array-z390-motherboards/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וזה נכון.

בדגם הגבוה 8 ליבות על 4.7GHz מייתר את הצורך בהמהרה מבחינה מעשית, בהנחה ש5 זה הגבול למשתמש המצוי.

די מדהים.

ותודה לAMD שבגללם חזרו להלחמה.

הם רוצים את הבכורה בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...