סדרה 9 של אינטל - התחלת מכירה בפועל - 19/10/18 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרה 9 של אינטל - התחלת מכירה בפועל - 19/10/18

Recommended Posts

פרסמו צילום מסך, כנראה מאתר האמריקאי.

כרגע מעריכים שi9 9900k ימכר ב480 דולר.

המחיר באמזון למוצרים שלא במלאי לא רלוונטי.

יכול להיות שמדובר בפעולה שיווקית לקראת ההכרזה בשבועיים הקרובים.

יש השערה שz390 יוכרז לפני המעבד.

20181002_001520.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel has announced their official launch event for their brand new 2018 desktop lineup which would take place on 8th October, at 10 a.m. EDT. The event will be live streamed to the audience and would include several announcements ranging from desktop CPUs to accompanying platforms which would support them.

הכרזה רשמית ב8 באוקטובר

https://newsroom.intel.com/articles/learn-about-intels-latest-pc-developments/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שאלה שאולי קשורה להכרזה אולי,

אני מתכנן לרכוש I5 8600 משום מה במעקב שלי בשלושה שבועות אחרונים המחיר עולה ולא יורד 

במעל 200 ש"ח 

האם יש סיבה הגיוני ? בדרך כלל כאשר סדרה חדשה מופצת דור 9  הישנה דור 8 יורדת לא ? 

האם דור 9 מתאים 1151 V2 ? 

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של agai1999

חברים שאלה שאולי קשורה להכרזה אולי,

אני מתכנן לרכוש I5 8600 משום מה במעקב שלי בשלושה שבועות אחרונים המחיר עולה ולא יורד 

במעל 200 ש"ח 

האם יש סיבה הגיוני ? בדרך כלל כאשר סדרה חדשה מופצת דור 9  הישנה דור 8 יורדת לא ? 

האם דור 9 מתאים 1151 V2 ? 

תומר

לפי מה שידוע לאינטל יש בעיות בייצור, דבר שמוביל למחסור בשוק ולעליית מחירים עקב כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים הראשונים אמורים להגיע בתצורת BOX ויהיה נחמד אם המעבד יגיע באריזה המהודרת, כמו בהשקה

פלסטיק כחול שקוף - 12 מחומשים) ולא באריזת הקרטון עם המחומש הקטן הפנימי כי בכל זאת, 

מדובר על מעבד ה-MainStream  החזק ביותר .

כמובן שזה לא הדבר העיקרי .. אבל נחמד לקבל "מזכרת" כשאתה רוכש מעבד בסכום לא קטן..

עוד יומיים נדע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...