סטודנט למדעי המחשב: מחפש מסך טאצ' עם חווית כתיבה מצוינת לעט סטיילוס, וגם טוב לתכנות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטודנט למדעי המחשב: מחפש מסך טאצ' עם חווית כתיבה מצוינת לעט סטיילוס, וגם טוב לתכנות

thepassenger

Recommended Posts

ערב טוב, אז אני בקרוב יהיה סטודנט למדעי המחשב

מה שאומר שאני ילמד והרבה שני דברים - מתמטיקה ותכנות.

לכן אני מחפש מכשיר שיאפשר לי לקשקש משוואות מתמטיות על המסך שלו בעזרת עט סטיילוס, וגם כמובן יאפשר לי לתכנת בלי הפרעות.

לא אכפת לי אם זה מחשב נייד עם מסך טאצ', או או כל דבר אחר, העיקר שזה ימלא את הדרישות שלי.

ואלה הדרישות שלי:

1. חווית כתיבה מעולה, מושלמת. בשביל כתיבה בעט סטיילוס - בלי לאגים, בלי עצירות בלי תקיעות. מושלמת ! הכי קרובה שאפשר לכתיבה בעט במחברת.

2. פלטפורמה שתאפשר לי לבצע כל משימה שתידרש ממני בתואר ראשון למדעי המחשב, שזה תכנות כמובן. וגם כתיבה ושליחת עבודות, שליחת מיילים וכולי וכולי.

3. עדיפות גבוהה למשהו ולא נייח.

4. אני ישתמש בזה בעצם בתור המכשיר העיקרי שלי בתואר, חוץ מהסמארטפון שלי. אז קחו את זה בחשבון.

5. תקציב - 3000 זה בסדר גמור, 4000 זה גבול עליון. ו-4500 זה סיכוי טוב אם אני ממש יתפתה למה שאתם מביאים לי.

עשיתי קצת שיעורי בית, ואני חושב שה pro 2017 , וה- surfase 5. מתאימים לזה. מה דעתכם ?

כמובן שהצעות נוספות יתקבלו בברכה. תודה רבה מראש ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ipad אי אפשר לתכנת בכלל, אפל לא מאפשרים דברים כאלה ב-. עקרונית עם חלק מדגמי ה- אפשר להעביר תואר במדעי המחשב אבל הדגמים הפשוטים הם די חלשים ולא הייתי ממליץ עליהם למשימה הזאת ואפילו הם מעל התקציב שלך אחרי שמוסיפים עט ומקלדת. מעשית זה משאיר אותך עם יותר סטנדרטיים, אין הרבה שתומכים בעט, Lenovo Yoga 530 יכול אולי להתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

עם ipad אי אפשר לתכנת בכלל, אפל לא מאפשרים דברים כאלה ב-iOS. עקרונית עם חלק מדגמי ה-surface אפשר להעביר תואר במדעי המחשב אבל הדגמים הפשוטים הם די חלשים ולא הייתי ממליץ עליהם למשימה הזאת ואפילו הם מעל התקציב שלך אחרי שמוסיפים עט ומקלדת. מעשית זה משאיר אותך עם ניידים יותר סטנדרטיים, אין הרבה שתומכים בעט, Lenovo Yoga 530 יכול אולי להתאים לך.

שמע, שמעתי את זה כבר קודם, ושדחקתי את האיש שאמר את זה לפינה, הוא הרים ידיים ואמר, שאה, אופס, בעצם אפשר לתכנת עם האייפד.

ובטח ובטח שלא כמו שאמרת שאי אפשר בכלל.

אני בטוח שבאייפד האפשרויות תכנות נמוכות יותר מאשר במחשב . אבל השאלה שלי האם האייפד יכול למלא את הדרישות של התואר ממני. זה מה שאני מבקש מהאייפד שיעשה.

תוכל לתת לי דגם של שיעשה את העבודה, ולא משנה התקציב ? תודה ! 

ראיתי הדגמה לאיזה דקה של ה yoga ואני חושב שראיתי לאג בכתיבה בעט... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שגרמת לאיזה איש מכירות שלא מבין בנושא להגיד שזה אפשרי לא משנה את העובדות בשטח, ב- ולא משנה מאיזה דגם אי אפשר להתקין כלי פיתוח תוכנה פשוט כי זה בניגוד לחוקים של לאפשר להכניס תוכנות כאלה ל-app store. כל עוד אלו הכללים המכשיר הזה ישאר לחלוטין בלתי מתאים לתואר במדעי המחשב ואין שום סימן שאפל הולכים לשנות משהו בהתנהלות שלהם בעתיד הקרוב.

המינימום למחשב שישמש לפיתוח זה 8GB זכרון, דיסק 256GB ומעבד i5, אידיאלית הייתי מעדיף 16GB זכרון ומעבד דור שמיני עם ארבע ליבות אבל את אלו אפשר למצוא ב-surface רק במחירים של 10K וצפונה. קח בחשבון שלמרות הפטיש האישי שלך לעטים בתואר הזה אתה הולך לבלות שעות ארוכות לתוך הלילה עם מקלדת ואיך נגיד את זה בעדינות, מקלדת הבד המינימלית של ה- רחוקה מלהיות כלי העבודה הנבחר לפיתוח תוכנה.

בהתחשב בזה שהחומרה והתוכנה של הלנובו 99% זהה למה שיש בדגמי ה- היקרים ביותר תצפה לאותם לאגים בדיוק בשניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...