מחפש מארז חדש - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש

andralamusya

Recommended Posts

הייתי מציין תקציב אבל באמת שאין לי מושג מה מקביל לדרישות שלי.
כיום יש לי אנטק 900, מארז מעולה אבל החלפת מאווררים, היעדר פילטרים, היעדר 3 בפאנל הקדמי, אין חורים לסידור כבלים (גירסה V1), הוא ללא שריטה אבל הדברים האלה הופכים אותו ליותר ויותר פחות כדאי
הדרישות שלי הן:
1) איכות חומרים. אין לי כוח להתעסק עם שעם מעט לחץ מתעקמים או הפלסטיקה נשברת
2) סירקולציה טובה.
3) סידור כבלים והתאמה ללוח FULL ATX\MINI ATX
4) מראה. אם יש מראה שהוא "זכוכית" משולב שחור ומאווררי קניתם אותי
5) שיהיה צר, בסביבות 16CM

מה האפשרויות שלי כרגע בתקציב שלא מוגבל? מה הכדאיות למשלוח מחול ארצה (מיסים\משקל)? יש שניתן לבצע בהם והם יכולים להגיע לאיפה שאני מנתב שזה בסיגנון הסהרה P35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדתי אותך ב-4, כמו ה-Pure Base 600 הם אומנות.

אתה גם רוצה עובי של 14 ס"מ - פחות חצי ס"מ זה גודל סטנדרטי של צורב. לא יהיה לך סידור כבלים בצדדים אם אתה מוגבל לעובי של צורב כעובי של מארז. צרים היום הם כ-16 ס"מ, אלה בעלי מקום לסידור כבלים כ-18.

למעשה, אם אתה רוצה עובי של 14CM זה אומר שצריך ללכת על מארז mini tower מיוחד, וזה אומר פגיעה בסעיפים 2-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

איבדתי אותך ב-4, מארזים כמו ה-Pure Base 600 הם אומנות.

אתה גם רוצה עובי של 14 ס"מ - פחות חצי ס"מ זה גודל סטנדרטי של צורב. לא יהיה לך סידור כבלים בצדדים אם אתה מוגבל לעובי של צורב כעובי של מארז. מארזים צרים היום הם כ-16 ס"מ, אלה בעלי מקום לסידור כבלים כ-18.

למעשה, אם אתה רוצה עובי של 14CM זה אומר שצריך ללכת על מארז mini tower מיוחד, וזה אומר פגיעה בסעיפים 2-3

מודע לזה פשוט זה הולך להיות בסביבת עבודה די מצומצמת (רמקולים, מסך 42 אינצ, כונן חיצוני כולם בליין ישר. הגג שאני יכול להכניס לצד כל אלה זה 16CM
זה או שאני הולך על שולחן אחר או שאני מתפשר.
אין לי שום צורך בכלובים של צורבים\HDD's, כל זה הולך לשבת על וכונן חיצוני
איך הC700P? שווה את הטרחה למיסים+משלוח ארצה+מעבר לשולחן רחב יותר? כי באמת שהתייאשתי מה שראיתי KSP\IVORY די מכוערים מלבד זה שציינת שהוא נחמד
יש אלטרנטיבות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה ל-C700P בשביל עצמי בשביל לשפוט באמת, הגיד את האמת. אני לא מדלג על סדרות קוסמוס.

אם רוצים מארז יחסית קומפקטי וטוב אז המאשיפיי C גם מעולה, במיוחד בלבן לדעתי

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&path=100014_10002&product_id=17527

אני שפוט של חומרה לבנה. אם יש תקציב נוסף וממש רוצים, אפשר לתקוע איזה מאוורר או שניים של ממגוון יצרניות החומרה

אבל גם פה - העובי הוא 21CM וזה נחשב לסטנדרט במארזים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...