האם זה מיותר להשקיע בנגן Mp3? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה מיותר להשקיע בנגן Mp3?

Inner Peace

Recommended Posts

בימינו כבר כמעט ואין אנשים שמשתמשים בנגני מוזיקה כמו של חברת סאנדיסק, ועדיין בשבילי זה יותר נוח מאשר לחבר לסמארטפון.

יש לי חוטיות טובות ונגן ישן. אם ארכוש נגן חדש וקצת יקר, נניח של חברת FIIO, זה ישפר את הסאונד או שזה לא ישנה לי יותר מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישפר את הסאונד אם הקבצים מספיק איכותיים.

לא מזמן קניתי את זה:

https://www.aliexpress.com/item/100-Original-RUIZU-X02-MP3-Player-With-1-8-Inch-Screen-Can-Play-100-hours-8gb/32346629330.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsGDERN

השיפור שראיתי הוא שהסאונד יותר נקי.

אם הסאנדיסק שלך לא ישן מ-10 שנים, אל תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

ישפר את הסאונד אם הקבצים מספיק איכותיים.

לא מזמן קניתי את זה:

https://www.aliexpress.com/item/100-Original-RUIZU-X02-MP3-Player-With-1-8-Inch-Screen-Can-Play-100-hours-8gb/32346629330.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsGDERN

השיפור שראיתי הוא שהסאונד יותר נקי.

אם הסאנדיסק שלך לא ישן מ-10 שנים, אל תקנה.

אין לי בעיה לקנות סאנדיסק חדש יותר ב200-300 ש''ח אבל חשבתי דווקא על FIIO ב600-800 ש''ח (ללא , נגן בלבד). רק רציתי לדעת אם זה בזבוז או אפילו טמטום מוחלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש מה לשלם על נגני HiFi, אם אתה קהל היעד. כלומר שומע קבצי FLAC או לכל הפחות AAC 320Kbps ומחזיק תואמות, בפרט כאלו שדורשות מגבר ואז אתה חוסך התקן נוסף. כאלו יש במחירים מפה ועד הודעה חדשה לפי עומק הכיס. 

אבל גם בנגני ביניים מתחת לזה כדאי להשקיע ולא לקנות את הסאנדיסק הכי זול. אם כבר, למה לא סיני בכמה שקלים? בהשוואה לסאנדיסק האחרונים האיכות לא תהיה שונה בהרבה. במקום לשלם 200-300 על אפשר לשלם 300-400 על Fiio. 

השאלה היא בכלל אחרת. האם יש הצדקה לשלם על נגן כשכל אחד מחזיק בכיס? אני מבין שיותר נוח לך להתשמש בנגן, אבל מבחינת איכות לסמארטפונים רבים כיום אודיו מצויין, במוצהר או שלא ונגן ברמה מקבילה עולה לפחות אותם 300-400 המדוברים. בלי צורך מיוחד למכשיר נפרד אני חושב שההשקעה לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים הסיניים הללו ב-15 דולר הם זבל מוחלט, נפח אחסון נמוך, לא נוחים 

לשימוש, חומרה עלובה, אין אפשרות לעשות שימוש בשירותי הזרמת .

סלולרי מודרני איכותי יהיה עדיף עליהם מכל בחינה אפשרית. 

נגנים איכותיים עולים לא מעט, ובתקציבים נמוכים ללא ספק עדיף לשלב עם הסלולרי

מכשיר משולב נוסח SMSL IDEA שיש בתוכו צ'יפ דאק ברמה גבוה מאוד, וכן מגבר

מובנה עוצמתי ונקי, במקום לקנות איזה נגן סיני מעפן עם תכונות של נגן בן 10.

עוד אופציה שאני אישית אימצתי כשאני בדרכים, זה מתאם בלוטות' איכותי ביותר שכולל

גם כן דאק ברמה גבוה ומגבר מצויין, ואפילו לעיתים חיבור מאוזן כמו ה-AK XB10:

http://www.accessoryjack.com/astell-kern-ak-bt10-wireless-hd-dac-bluetooth-portable-amplifier-black.html

עולה בדר"כ 110 דולר לפני משלוח ומיסים, עכשיו במבצע בחנות הזו ב-75 דולרים עם משלוח 

חינם. (אני בעצמי קניתי היום אחד במחיר המצוין הזה)

כולל aptX HD, BT4.1, ודאק של AK שהנגנים זה ההתמחות שלהם ומגיעים לעלויות של

אלפי דולרים. המכשיר הזה יספק לך חוויית שמע ברמה גבוה בזיל הזול, כמובן

שגם אין דבר נוח מזה לשימוש ומשחרר את הסלולר מחוטים מציקים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...