כרטיס מסך עם מאוורר יחיד - מתאים לגיימינג? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עם מאוורר יחיד - מתאים לגיימינג?

Rockstatement10

Recommended Posts

יש לנו בבית מחשב חדש שיש בו RX570 ITX שזה רק אחד.

הקטע שהכרטיס עבד מעולה במשך חודש ואז פתאום הקירור שלו נדפק והחליפו לי מאורר בכרטיס מסך ועכשיו זה חזר לעבוד כמו שצריך, זה גם הוריד את הביצועים במשחקים.

אבל הקטע שבמשחקים הכרטיס מאוד רועש אולי רק כי זה אחד?

קירור יחיד טוב לגיימינג או שעם הזמן הוא נשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים האלה נועדו לעבוד בטמ' גבוהות. לא הבנתי מה הכוונה להורדת הביצועים במשחקים. אתה מתכוון שהכרטיס מוריד

קלוקים בגלל בעיות חום ?

מאוורר נשחק - יש בלאי.

הבלאי נוצר מהעבודה שלו.

עם יש לך מאוורר שמתאמץ ומעלה RPM ועובד קשה יותר ( כי הוא יחיד ), הבלאי גדול יותר וזה מקצר לו את אורך החיים

מהר יותר ממאווררים שעובדים פחות.

בדרך כלל קירורים פחות טובים, שמתאמצים יותר ילכו יותר מהר.

הגיוני מאוד שהוא רועש בגלל RPM גבוה במשחקים, מאוורר יחיד יתאמץ יותר בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sapphire RX570 Pulse ITX

הקטע שאני חושש שהמאוורר נדפק בגלל שהוא יחיד אבל באמת הגיוני שהוא נדפק אחרי חודש בלבד??

אני מפחד שזה יקרה שוב כי הוא רועש כמו בעבר.

אבל בתכלס שהקירור שלו נדפק היו לאגים במשחקים.. מדהים הכרטיס היה חדש ואחרי חודש הוחלף מאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר התמוה ביותר זה למה לכל הרוחות החליפו לך מאוורר ולא את כל הכרטיס לחדש. סביר להניח שהחנות עובדת ישירות מול , הם היו צריכים לתת לך חדש ולהתחשבן מולם על התקול. 

בכל אופן, כרטיס שקט הוא לא, אבל לרוב זו הפשרה כשלוקחים כרטיס קטן וחזק עם מאוורר יחיד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של אחריות באמת צריך להחליף לחדש? תיקון לא תופס?

ברור שהוא לא שקט, אבל כשהוא במשחקים זה נשמע שהוא תמיד על 100 אחוז וזה מוזר.. 

הגיוני שהוא הלך אחרי חודש? הכרטיס היה תקין אבל הקירור נדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הנכון לעשות כלפי הלקוח זה להחליף לחדש, בכל זאת הוא בן חודש. יכול להיות שהיה להם כרטיס חדש מת מהקופסה, אז העדיפו לשים לך את המאוורר שלו כדי שיצטרכו להתחשבן מולם רק על כרטיס אחד וגם על הדרך לחסוך הוצאה של חדש מהמלאי. הכרטיסים יקרים ויש ביקוש. 

וכן, יכול להיות שהקירור היה פגום מלכתחילה ומת אחרי חודש, זה לא אומר שגם הנוכחי ימות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור בהתחלה עבד מצוין כשהמחשב היה חדש, וכשהוא נדפק, פשוט שהכרטיס היה חם או שהוא היה מתאמץ אז המאוורר הסתובב חלש וקצת תקוע אז ישר הבנתי שזו תקלת חומרה כי ניסיתי עם כמה תוכנות..

הקטע שאני חושש עכשיו שאחרי זמן קצר בגלל שהוא מתאמץ המון במשחקים הקירור הנוכחי שוב יידפק.. אמרת שיש לו בלאי קצר יותר, אבל כמה זמן בערך?

אין בעיה לשחק כשיש יחיד? פשוט אמרתי לעצמי אולי עשיתי טעות וכרטיסים כאלה מתאימים יותר לסרטים אולי או לדברים בסיסיים... מבחינת רעש עוד אפשר יהיה לסבול את זה אבל רק שיעבוד כמו שצריך.

אני יכול להעיר להם על זה שלא קיבלתי חדש? אבל בתכלס אחריות זה הבטחה לכרטיס תקין לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר יחיד לא אומר שהכרטיס מיועד לסרטים. אל תדאיג את עצמך יותר מדי, יש לך 3 שנות אחריות. לא נורא שהחליפו מאוורר ולא לחדש, לא הייתי מתקטנן על זה. 

תשחק בהנאה ואל תחשוב על זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 970MINI ITX כבר 3 שנים בערך. הוא שקט ביותר כשלא משחקים ולא רועש במיוחד בזמן משחק. הוא גם על OC נחמד שעשיתי לו.
שום בעיות איתו ובאופן כללי עם כרטיסים בעלי מאוורר אחד. הם אולי מגיעים לOC נמוך ב 1-3 אחוז מאלו עם 2-3 מאווררים- הבדל בטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שלא כל מוצר חשמלי זהה באריכות חייו ויש כאלה שמתקלקלים אחרי חודש ויש כאלה שמחזיקים 10 שנים נכון? 

כנראה שהייתה בעיה איתו מלכתחילה שהחמירה ברגע השימוש אם תוך חודש הוא נדפק. 

האם זה אומר שהמאוורר החדש יחזיק חודש בלבד גם כן? ממש לא. 

האם זה אומר שהוא יחזיק 5 או 10 שנים? מי יודע...

כך או כך כל עוד הטמפרטורות תקינות והכרטיס עובד כראוי זה מה שחשוב ובלאי של המאוורר הוא לא משהו שאמור להטריד אותך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...