מפתחי Battlefield V תוקפים: לא אוהבים את הגישה החדשה? אל תקנו - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפתחי Battlefield V תוקפים: לא אוהבים את הגישה החדשה? אל תקנו

yonatan.mendelson

Recommended Posts

למה שבועות ילחמו הם חלשות ולא נלחמו אף.פעם לכול אורך ההיסטוריה רק בנים נלחמו אנחנו הגזע הנבחר הם סתם מפונקות לא פלא שיצאו עלהם בנות תעשו לי טובה בתור אחד שהיה בצבא הבנות הם עלובות אנחנו הבנים סוחבים להם את התיקים כשהם מתעיפות אז לא פלא הם רק יודעים לצעוק הבנות טובות מהבנקים אבל במציאות אין להם כלום בלעדינו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בגישה הזו! אני בעד שמפתחי משחקים יפתחו את החזון שלהם ושלמי שלא טוב, שלא יקנה! עם זאת, זה שהם אומרים את זה עכשיו זו צביעות! למה הם לא אמרו לכל יפי הנפש של הפוליטיקלי קורקט "אם לא טוב לכם אל תקנו"? למה תומכי הדיוק ההסטורי הם אלה שצריכים לשמוע את זה? על הדרך, למען השוויון והצדק החברתי, אני דורש שיוסיפו חיילים וקצינים יהודים לצבא הנאצים, למי אכפת מההסטוריה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא תומך בהם, הכי כיף לירות בנשים והאנשים שחורים. עכשיו ברצינות, באמת לא משנה לי אם יש גזעים או נשים ושחסר דיוק היסטורי. אבל אני מפחד שמעשה זה הוא רק צעד בתכנית של רודפי הצדק הפוליטי ושבמשחקים העתידיים יהיו דמויות מתוך ה3000 מינים שהם המציאו ועם דעות מוזרות. בגדול שלא יהיה יותר מדי פוליטיקה במשחק מחשב שנועד סתם לכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאכפת מההיסטוריה אכפת מההסטוריה... שאלה רטורית הזויה. לי אכפת מההיסטוריה, ובאטלפילד כמו באטלפילד, תמיד שמרו על סטטוס קוו. אם קוראים לזה מלחמת העולם השנייה, אז שיהיה מלחמת העולם השנייה ולא חרא בפיתה עם יד מכנית. אין לי בעיה עם נשים לוחמות, היו נשים לוחמות במלחמת העולם השנייה ומי שלא יודע הוא בור. באטלפילד זה באטלפילד זה באטלפילד, והדבר האחרון שאני רוצה זה שיהפכו להיות כמו COD. עוד מעט יוסיפו גם נעלי ירח וטנקים מעופפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...