האם במציאות קיום ניתן לעבוד בהייטק ללא ניסיון - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם במציאות קיום ניתן לעבוד בהייטק ללא ניסיון

faith

Recommended Posts

שלום לכולם, אני בן 21 והשתחררתי מהצבא שנה שעברה.

לפני השחרור שלי התחלתי ללמוד לבד דרך קורסים מהאנטרנט וזמן קצר לאחר מכן התחלתי ללמוד בפתוחה, כאשר סיימתי שם כבר 4 קורסים בממוצע 91 (2 מתמטיים 2 תכנותיים).

אחרי שהשתחררתי עבדתי בעבודות קשות (פיזיות) ואני מרגיש ואף רוצה יותר מעצמי. אני בתקופה קשה מאוד בין אם בפן האישי ובין אם בפן הכלכלי. פשוט לא ממצא את עצמי.

מה התכלס? אני מחפש דרך להכנס להייטק עד סוף שנה. בין אם זה ללמוד לבד QA, או לקחת צעד קדימה בפיתוח שעבדתי בו. מידע לא חסר באנטרנט.

אך השאלה העיקרית שלי היא, איך באמת ניתן להתקבל לעבודה כאחד שלומד לבד? נניח ובתחומים שציינתי שאינם ..כגון QA ורשתות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלב למידה עצמית עם קורסים בפתוחה .
זה יהיה יותר טוב מאשר רק למידה עצמית 
תוכל  בפתוחה לחדד את המתמטיקה , ללמוד אלגוריתם ומבני נתונים
יש קורס שמלמד שפת  C ,  יש קורס מתקדם בג'אווה , יש קורס של תכנות מובני עצמים  .
ועוד  יסודות טובים .

אבל תקח גם את הלמידה עצמית  ברצינות 
גם מי שעשה תואר ראשון  חייב למידה עצמית  אחרת  התואר שלו לא שווה כלום
אם לא  ילמד  את המקצוע מה יעזור לו התואר ?   אולי איזה משרת QA  או משהו ניהולי
ולמעשה פיספס  את התחום .
תלמד כל  יום  שלוש  או ארבע שעות , ומדי פעם  תתן לעצמך  לנוח כדי לא לאמץ יותר מדי את השכל .
בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו אל תגביל את עצמך  לשנה ,  פיתוח  תוכנה  זה פרוייקט שלוקחים  לכל החיים .
לומדים  בעקביות כל יום , והרמה הטובה  תגיע בסופו של דבר .
יכול לקחת  כמה שנים  בשביל  זה , וגם אז צריכים  להמשיך  עם הלמידה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אם אתה רוצה להכנס לתחום כמה שיותר מהר, אני מציע לך לקחת קורס QA כלשהו, הם בד"כ עורכים בין חודשיים לארבעה חודשים. מיד לאחר מכן תתחיל לעבוד בתור בודק ותוך כדי תלמד (לבד או במוסד לימוד, מה שתחליט). כדאי להתמקד בכמה שיותר שפות תכנות ובעיקר לתרגל כתיבת קודים ופרוייקטים. לאחר שיהיה לך ניסיון תעסוקתי כבודק ופרויקטים יפים שתוכל להשוויץ בהם, תנסה להגיע לראיונות עבודה.

כמובן הדרך ה"מקובלת" והסטנדרטית נקרא לה, זה לעשות תואר ולהכנס לתחום. אבל לא לכל אחד מתאים לעשות תואר. כמובן שללא תואר יהיה לך קשה יותר ואפילו לא אפשרי לפעמים להתקדם למשרות בכירות יותר, במיוחד בחברות גדולות כמו , מייקרוסופט וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...