HTML5 יוצר לאגים במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTML5 יוצר לאגים במחשב

Guy950

Recommended Posts

האמת שאני לא בטוח שמדובר בHTML5, אך זהו הקורבן שנוח לי להאשים כרגע מחוסר ידע.

המחשב שלי עובד חלק, אין לו בעיות לאגים ועבודה שוטפת תמיד עוברת חלק למעט למקרה אחד - צפייה בלייב .

בכל פעם כשאני צופה בTwitch או במאקו טיוי (אצלהם זה קורה גם לא בלייב) או כרגע בשידור חי של המונדיאל מאתר "כאן", אני סובל מלאגים כבדים ברמה שהמחשב כולו קופא למעט הסטרימינג.

בעוד שהסטרימינג רץ חלק ומתפקד, שאר המחשב לא מתפקד כלל.

חיפשתי באינטרנט וניסיתי כל מני "פתרונות" שלא הועילו בשום דבר, ולכן אשמח לרעיונות איך אפשר לצמצם את הלאגים בלייב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוזרה , דבר ריאשון הייתי מנסה אחר.

בנוסף יתכן וזאת בעית דריוורים של כרטיס מסך, תנסה לעדכן לגירסה האחרונה.

איזה גירסה של וינדוס יש לך? הבנתי שהעדכון האחרון של וינדוס 10 עשה בלאגן להמון אנשים ויש כאלה שהיו צריכים דווקא לחזור אחורה בגירסות של דרוורים כדי לפתור את הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בעיה מוזרה , דבר ריאשון הייתי מנסה דפדפן אחר.

בנוסף יתכן וזאת בעית דריוורים של כרטיס מסך, תנסה לעדכן לגירסה האחרונה.

איזה גירסה של וינדוס יש לך? הבנתי שהעדכון האחרון של וינדוס 10 עשה בלאגן להמון אנשים ויש כאלה שהיו צריכים דווקא לחזור אחורה בגירסות של דרוורים כדי לפתור את הבעיות.

זה החלק המעצבן, זה קורה בשלושת הדפדפנים המוכרים, הדרייברים מעודכנים ודווקא בגלל הבעיה הזאת שדרגתי ל1803 וזה לא פתר את הבעיה, ומצד שני גם לא החמיר את הבעיה.

שיחקתי קצת עם הדרייברים של הכרטיס מסך וחזרתי גרסה אחורה (העדכון פגע בביצועים במשחקים מסוימים) אבל לבסוף חזרתי לדרייבר העדכני בגלל בעיות אחרות שצצו בתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני באמת לא יודע ,אני יורה פה באפלה אבל עם כל העדיכונים האחרונים של וינדוס והפאצ'ים לפרצות האבטחה במעבדים אולי זה קשור ללוח אם.

תנסה לבדוק אם יש דריוורים עדכנים ללוח אם ואם זה לא עוזר אפילו עדכון ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...