כונן SSD מדגם COLORFUL SL300 128GB ב-30 דולר - האם משתלם? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SSD מדגם COLORFUL SL300 128GB ב-30 דולר - האם משתלם?

smalul

Recommended Posts

חברי הפורום שלום

מצאתי לאחרונה חנות באינטרנט שמוכרת כונן SSD בנפח 128GB של חברת Colorful ב-29.99 דולר במסגרת מבצע (קישור לעמוד המוצר בחנות Zapals). מדובר כאמור בכונן SSD מדגם SL300 בנפח 128GB של חברת Colorful, אך מלבד פרטים מעטים לא ממש מצאתי מידע מסודר לגבי כונן זה. אפשר לראות מהנתונים שהבקר בו נעשה שימוש הוא של Silicon Motion, אך הדגם המדוייק לא מפורט וכן נעשה שימוש בשבבי 3D . הכונן הזה מתיימר להגיע למהירות קריאה (רציפה) של 500MB/s ומהירות כתיבה של 400MB/s. השאלה היא על מה בדיוק מדובר פה? לא נראה לי הגיוני שיהיה אפשר לקנות כונן איכותי או אפילו סביר בנפח של 128GB בכ-100 ש"ח (כן, שקלים - לא דולרים). כל הביקורות שמצאתי, כמו גם כל הסירטונים ב YouTube, הם לא באנגלית אלא בשפות מזרח-אסיתיות (בעיקר ויאטנמית) ולכן אני לא יודע עד כמה הם אמינים. האם שווה בכלל לחשוב לקנות כונן כזה למחשב ישן ולו רק בגלל המחיר או שעדיף לוותר עליו?

תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

הרי אתה לבד יודע מה היא התשובה.

פשוט תחליף צד ותאמר לעצמך מה היית אומר 

לו מישהו מבאי הפורום היה שואל.

לעצם הסוגיה -

המחיר אכן מפתה, אבל.....

אין מציאות. כל דבר מתומחר בהתאם, ונכון שאתה לא מחפש

Nvme עם ביצועי 4 אפיקים, אבל מנגד, רוב הסיכויים שעל אף

הדרישות הצנועות, תנחל אכזבה מהכונן.

סביר להניח שאמנם באחוזים ההפרש במחיר יהיה מפלצתי,

אבל בתוספת חמישים / שבעים שקלים גם תוכל לדעת מה באמת

אתה קונה  ולא לקנות חתול בשק.

זאת המלצתי, בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו קרבים למקום שבו כונני 128GB, לא משנה כמה זולים פשוט לא ישתלמו להרבה משתמשים מהסיבה שהם לא יוכלו לעשות איתם הרבה. אתה מקצה חיבור SATA, חיבור חשמל ומקום בשביל כונן שאתה יכול למלא היום בקלות יתרה מדי. מה גם שכוננים כאלה מתחילים בארץ בכ-140 שח בכל מקרה.

בכ"מ גם למשתמש ביתי פשוט יחסית הייתי ממליץ לשים את ה-250 שקלים מינימום לכונן 240GB סטנדרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה על התגובות.

אני בהחלט מסכים שהמינימום המומלץ לכונן הוא כ 250GB (לא רק בגלל הנפח הכפול אלא גם בגלל הביצועים העדיפים של כל בנפח של 250GB לעומת מקביל זהה בנפח של 128GB). פשוט במקרה זה המחיר נראה כל כך משתלם (פחות משקל ל 1GB) שרציתי לברר אתכם האם ידוע לכם משהו על ה הזה או שבאמת מדובר ב "חתול בשק". אני מניח שקיבלתי את התשובה.

שוב תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...