החלפתי למסך טלויזיה ורואים גרוע!!! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפתי למסך טלויזיה ורואים גרוע!!!

EDDIE9

Recommended Posts

רכשתי מסך 32 אינץ של פיליפס HD READY וחיברתי אותו למחשב ורואים גרוע שחבל על הזמן.

בהתחלה גם לא היתה תמונה על כל המסך אבל הצלחתי לסדר את זה באמצעות הגדרות הגרפיקה של המובנות בכרטיס האם הראשי במחשב באמצעות התאמה אישית של יחס גובה ורוחב של המסך אבל עדיין יש שוליים שחורים מסביב לתמונה בערך של 7 מ"מ שלא הצלחתי להעלים אותם.

מה שיותר גרוע וזה מה שחששתי אם אחליף את המסך מחשב מ-27 למסך -32 הוא שרואים גרוע את הכתב,הסמלים על שולחן העבודה וכו....

הכל מטושטש,כמובן שקריא,אבל מטושטש.

ניסיתי לשחק בהגדרות של הטלויזיה ושום דבר לא עזר.

כרגע הרזולוציה במחשב נמצאת על הרזולוציה המומלצת ע"י 10 והיא-720*1280 והמסך הוא HD READY.ניסיתי גם לשחק עם הרזולוציה וכלום לא עזר.

אין לי כרטיס מסך בנפרד במחשב אלא כרטיס מובנה של .

יחס המסך הוא 16:9.

המחשב מחובר לטלויזיה עם כבל .

יש אפשרות לחבר את המחשב עם VGA לטלויזיה אבל אינני רוצה זאת מן הסתם.

למישהו יש רעיון איך אני יכול להעלים את הטשטוש המעצבן הזה?

אגב,אם אני שם קליפים ביו טיוב,רואים בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd ready לדעתי זה רזולוציה נמוכה מדי לקריאת טקסט על מסך 32, הסיבה שאתה רואה קליפים בסדר היא כי הם לא דורשים התעמקות בפרטי פרטים, והטלויזיה מתפקדת כטלויזיה, לא כמסך מחשב. הפרמטרים אחרים, אולי קצב רענון נמוך מדי, אין קיצורי דרך אלא רק מסך מחשב יעודי ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לעונים.

אז ככה...

לגבי מי שיעץ לי לחפש FULL HD ,זה כמעט בלתי אפשרי למצוא מסך בגודל כזה עם FULL HD וגם אם יש ויש 2 כאלו בזאפ,הם עולים יקר מאוד.

לגבי הלינק לשינוי הרזולוציה,אין לי צורך בכך,כי יש לי בטבלה של הרזולוציה את מה שמתאים לטלויזיה הזאת והיא 1366/768.

ניסיתי גם עם רזולוציות אחרות וזה אפילו יותר גרוע.

ביקשתי בחנות שקניתי לשדרג לצג מחשב ולא טלויזיה בתקווה שיראו את ההמחשב טוב כמו מקודם,אך בגלל שאני מחבר לצג גם מחשב וגם פלייסטיישן,צריך שיהיה לצג המחשב גם יציאה לרמקולים חיצוניים או ,אך אין להם מסך כזה.

בקיצור,אכלתי אותה.

יש למישהו עוד רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה שואל , מקבל תשובה והסבר ואז עושה בדיוק ההפך ממה שממליצים לך.

ובקיצור אין מה לעשות , זה המגבלה של טלווזיה.

ציטוט של lompy

עצם העובדה שאתה נשאר באותה רזולוציה אבל מגדיל את המסך גורמת לצפיפות פקסלים יותר נמוכה.

בטלוויזיות יש גם דחיסת צבעים שגורמת לטקסט להראות מטושטש.

בקיצור רד מהרעיון. למחשב משתמשים במסך מחשב. אם אתה עולה מעל 27 אינץ ,אני ממליץ לך להגדיל את הרזולוציה.

https://hwzone.co.il/community/topic/586414-מה-עדיף-לקנותצג-מחשב-או-מסך-טלויזיה/?tab=comments#comment-5110853

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם.

נפתרה הבעיה ורציתי לרשום מה היה הפתרון כדי שכל מי שיתקל בבעיה הזאת בעתיד,לא ישבור את הראש כמוני.

הבעיה היתה בגלל שחיברתי את המחשב לטלויזיה עם כבל והפיתרון היה לחבר את הטלויזיה דווקא עם הכבל הנחות של VGA ועכשיו רואים פצצה...אל תשאלו אותי איך?אבל ההסבר שקיבלתי מחבר הוא,שאם יש יציאה במסך הטלויזיה שמיועדת למחשב,גם אם היא VGA,עדיף לחבר אליה ולא ל-.

גם אני לא האמנתי,אבל עובדה.

בכל אופן,תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שהיה בטלויזיה חיבור כזה, שמח שנפתרה הבעיה.

אגב, אני מחבר כרטיס של נבידיה לטלויזיה סמסונג עם כבל mini , והוא מראה במאפיינים שהוא משדר full hd על 12 ביט, יכול להיות מצב כזה של עומק צבע שלא במסך מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...