המלצה לנתב ביתי עם good value for the cost? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנתב ביתי עם good value for the cost?

Gotnen

Recommended Posts

היי,

אני מחפש לקנות ביתי חדש. אני יחסית לא מבין בתחום הזה כי מעולם לא התעסקתי יותר מדי ביצרנים ואני לא הכי מעודכן בתחום הרשתות הביתיות. לכן, אשמח מאוד לעזרתכם!

מדובר בדירה, כ120 מ״ר. פרטנר, תשתית בזק (אני עדיין לא מחובר אליהם, עוד כשבועיים).

הקו יהיה ל100 מגה, והשימושים הם:

גיימינג ברשת - חיבור קווי לדסקטופ.

סטרימינג.

גיימינג על הnintendo switch (שבעל קליטת wifi מאוד גרועה ב2.4, הבנתי שהרבה יותר טוב ב5 גיגהרץ).

עבודה מהמשרד בבית שכוללת הורדה של קבצים דיי גדולים מהרשת, ומצריכה חיבור יציב.

מעבר לכך, כל הדברים הרגילים של גלישה בסלולרי ובפלפטופים וכו. אולי בעתיד גם ארצה לקנות חכמים, אך זה פחות קריטי.

בקיצור, אני מחפש מודם איכותי, שלא ייפול בקטגוריה מסוימת, אבל לא בהכרח איזו מפלצת ענקית ויקרה במיוחד. כן חשוב לי שיתמוך ב2.4ghz וגם ב5ghz כאמור. אני רוצה להשקיע כמה שכדאי במוצר הזה כדי שלא יעשה לי בעיות וימלא לי את הצרכים, אבל לא להשקיע מעבר לכך בשביל פיטרים שלא באמת יעזרו לי במיוחד.

חשבתי על סכום של סביבות 500-600 שקלים, אך גמיש גם עד לסביבות 1000 שקלים אם תהיה לכך הצדקה לדעתכם. כמובן, אם תאמרו לי שאין צורך לשלם יותר מסכום פחות מ500, זה גם יתקבל בברכה.

הייתי שמח לקבל המלצות, חוות דעת, כל דבר שיכול לעזור לי בעניין.

המון תודות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להוסיף שראיתי הרבה את פעמים שמדברים על הc7/c9. האם הם הדגמים המומלצים כרגע? אני רואה שהם כבר בני כשנתיים וחצי, האם לא כדאי לקנות משהו חדש יותר?

האם לדעתכםאחד משני אלה יהיה מספק? אוכל להבין קצת מה ההבדלים ביניהם אם מישהו קצת יותר מבין בזה?

האם מוצר יותר חדש ויקר כמו לדוגמא Edimax RG21S (סתם כדוגמא שמצאתי) יתן לי תועלת כלשהי על פני שני הדגמים שציינתי מקודם?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...