המלצה לכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך

lopo2

Recommended Posts

הי

מחפש המלצות לכרטיס מסך חדש שיריץ משחקים כמו fay cry 5, cod black ops 4 וכו

תקציב 1500 שח +500 גג

המפרט מחשב  בתמונה, הספק antec 650M

עדיף של Nvidia 

יכול להגיע פיזית לאייבורי או אם לקנות באינטרנט אז TMS

מה שיותר משתלם

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הנוכחי שלי מריץ אותם אבל יש לי בעיה שאחרי כמה דקות משחק המסך נהיה שחור לגמרי (לפעמים עם זמזום שנשמע כמו "שאריות" של הסאונד מהמשחק ורק ריסטארט ידני למחשב פותר את זה.

החלפתי דרייברים כמה פעמים ע"י הסרה מלאה והורדה מחדש מאתר , בדקתי טמפרטורה ( לא עוברת את ה 70) בודדתי סטיקים של , הרצתי stress  test ל GPU והוא קורס גם בבדיקה

אז השלב הבא זה להחליף כרטיס מסך.

ה 1070 הזה גם 6 ג'יגה ? יש לו סוגים? דגמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

במידה והכרטיס מחובר עם כבל אחד מפוצל לספק תחבר עם 2 כבלים.

הכרטיס מחובר עם צמה אחת של 8 פינים (  8 אם אני זוכר נכון, אני לא לידו כרגע) לספק, יכול להסביר איך לחבר עם שני כבלים? כאילו להשיג שתי צמות כל אחת של 4 שכל אחת מתחברת ליציאה אחרת מהספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ r9 380 בא עם 2 חיבורים של 6 פינים.

בספק שלך יש 2 יציאות של 6/8 פינים.

תחבר 2 כבלים, אחד לכל יציאה.

אם יש לך חיבור אחד של 8 פינים תחבר לחיבור השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

בדר"כ r9 380 בא עם 2 חיבורים של 6 פינים.

בספק שלך יש 2 יציאות של 6/8 פינים.

תחבר 2 כבלים, אחד לכל יציאה.

אם יש לך חיבור אחד של 8 פינים תחבר לחיבור השני.

20180617_164701.thumb.jpg.bbe786c1650787544aa0b2c5a7843861.jpgזה הכרטיס שלי, כשאהיה בבית אסתכל אם יש שתי יציאות של 4 בספק,  אגב ,יש לי לכבל שמחבר את הכרטיס למסך מתאם DVI ל VGA, למרות שהחלפתי  גם אותו כבר בשבוע האחרון קראתי באיזשהו מקום שיש שלא מגיבים טוב למתאמים, יכול להיות שיש בזה גם משהו?

* בדקתי, לכרטיס יש כניסה אחת של 8 פינים, בספק יש יציאות של 6 לsata   או 8  ל pcie אין יציאות של 4 או צמות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות, אם יש אופציה לחבר ב DVI או אז בלי קשר זה עדיף על VGA. (דיגיטלי מול אנלוגי)

יכול להיות שווה לנסות להחליף כבל מהספק לכרטיס, אולי הוא נדפק איכשהו.

בכל מקרה 1070 מגיע עם 8 ג'יגה ראם, והוא חזק משמעותית מה 1060 6GB. אבל נתקלתי בדיל טוב על ה 1060, מאמאזון:

במחיר הזה כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי כבר גם כבל מהספק לכרטיס, שכחתי לציין את זה קודם, תודה על העזרה, אני אקנה את הכרטיס הזה, רק מפחד שזה בסוף לא יהיה בגלל הספק עצמו שמשום מה אי אפשר לפרק, אין לי מושג איך הם דחפו את הכבל הארוך שמגיע מהספק לחלק העליון של הלוח אם. למרות שאם זה היה הספק בטח היה מופיע משהו ב event viewer  או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...