טלויזיה 50 אינץ' ברזוללוציה 4K - האם להוסיף סטרימר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיה 50 אינץ' ברזוללוציה 4K - האם להוסיף סטרימר?

Burkey

Recommended Posts

שלום לכולם,

רכשתי טלויזיה 50 אינץ' של סמסונג, טלויזיה חכמה ברזולוציה של . בחרתי בדגם הזה כי מבחינת מחיר זה השתלם, המחיר לא היה רחוק מ - 42 אינץ' עם FULL HD.

אין לי כוונה לשים כבלים, אלא לחבר אנטנה ולקלוט ככה את ערוצי 12,13,14.

שאלתי אליכם היא האם יש טעם לרכוש סטרימר, ואם כן, מה אני יכול לעשות עם זה ? הטלויזיה חכמה, אז אפליקציות כמו יש באופן מובנה. לחבר דיסק נייד עם תכנים של ומוסיקה, זה קל. מה ייתן לי סטרימר שהטלויזיה לא נותנת ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

כעיקרון, מזרימדיה קונים בשביל שני דברים: קודי - שמאפשר ניהול תוכן בצורה קלה ונוחה (כאשר יש לך ספריית וסדרות ומוסיקה למשל)

והדבר השני הוא היכולת להריץ אפליקציות ומשחקים - בין אם מדובר בקופסת או .

טלוויזיה "חכמה" בעצם מכילה מזרימדיה בפנים, אבל בדרך כלל הוא יהיה נחות וחלש מקופסה נפרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא תצטרך כלום.

בטלוויזיות החכמות היום יש כבר כל מה שצריך, ולא משנה על איזה מערכת היא מבוססת (אנדרואיד TV או המערכות של סמסונג / וכו').

1. נטפליקס - כן.

(ופה כבר הייתי יכול להפסיק את הרשימה, אבל בשביל הספורט נמשיך)

2. - כן

3. ספוטיפיי - כן

4. מאקו - כן (תכנים ישראלים נחמדים)

5. פלקס (מתחרה בקודי, טוב ממנו במובנים רבים) - כן

רוב הסטרימרים שיש בשוק הם במילא דיי חלשים. יש יוצאי דופן (שיאומי למשל) אבל רוב מה שנמכר בכל מיני שמות סיניים לא שווה יותר מדיי ולא יתן לך הרבה (או בכלל) מעבר למה שהטלוויזיה עצמה תיתן לך.

אני הייתי מתחיל עם הטלוויזיה בלבד, ורק אם רואה שיש משהו שחסר לי הייתי בודק את האפשרות של סטרימר חיצוני (במקרה כזה - תוודא שהוא באמת יכול לפתור את מה שחסר לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...