Corsair LPX 2133 CL13 - ניסוי מוצלח. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair LPX 2133 CL13 - ניסוי מוצלח.

YarYar

Recommended Posts

ציטוט של YarYar

אז אחרי קצת ניסוי וטעיה - הם רצים אצלי על 3GHZ, תזמונים 16-17-17-35. (CL 16)

עבר PRIME95 ו MEMTEST 64.

מתח - 1.35V.

לוח - Gigabyte X370 gaming 3.

מעבד - AMD 2600X.

מסקנה - :funn:.

יצאת גדול , כשבאת עם הרעיון הזה הייתי ממש סקפטי אבל צדקת.

הם אשכרה משווקים כמעט את אותם זיכרונות בהבדל של 200 שקל , 2133 בתזמונים הדוקים או 3000 בתזמונים משוחררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

יצאת גדול , כשבאת עם הרעיון הזה הייתי ממש סקפטי אבל צדקת.

הם אשכרה משווקים כמעט את אותם זיכרונות בהבדל של 200 שקל , 2133 בתזמונים הדוקים או 3000 בתזמונים משוחררים.

זה היה לי ברור, צריך לשווק מוצרים בכל המחירים.. 

מה שמפתיע אותי זה שיותר מתח מזה הם לא מצליחים לקבל. לא עושה פוסט. יכול להיות שזה גם קשור ללוח ולמעבד. לא מפריע בכל מקרה, מבסוט עליהם ככה.

אני גם חושב שאני בערך בגבול שלהם כרגע.

ציטוט של djelectric

אני תוהה לעצמי באילו שבבים הם משתמשים. קרוב לודאי הייניקס כלשהם או סמסונג ברמות Sub B-die.

נראה לי הייניקס, אין לי כוח להוריד את ההיט סינק אבל אם לא היניקס אז בטח כמו שאמרת. אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני תוהה לעצמי באילו שבבים הם משתמשים. קרוב לודאי הייניקס כלשהם או סמסונג ברמות Sub B-die.

טוב בדקתי את העניין, והופתעתי.... טה דה דה דם - מיקרון.  :lipsrsealed:

משכתי אותם עוד קצת, 3066. ושיחקתי קצת עם התתי תזמונים.

רשמית, אני בגבול שלהם.

cachemem3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי לילה שלם של PRIME95 יש קצת שגיאות. (קצת, רוב התהליכים עדיין רצו - והמחשב לא קרס) הורדתי ל 3000, ותזמונים 16-17-16-34. אני יכול לרדת עד 16-17-14-26 אבל אין שיפור משמעותי ויש מצב שזה מה שגרם לשגיאות.

נראה מה המצב. אגב, קודם העברתי MEMTEST64 בערך חצי שעה, וגם פריים משהו כזה. מסתבר שזה לא מספיק.

מדריך, לא ממש, ניסוי וטעיה. תהיה מוכן עם האצבע על ה CMOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לבד הספקתי להבין שהממטסט קקה, עושה רושם שפריים 95 הכי אגרסיבי, במיוחד אם נותנים לו הגדרות מדוייקות נניח 90 אחוז מהראם, וגודל בינוני ftp. המבחן מאמץ של aida יותר טוב אתה אומר? 

אוף, חשבתי כבר שסיימתי עם זה. אני אנסה לדחוף לו אולי עוד קצת מתח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...