מעבד ולוח אם חדשים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם חדשים

Buck

Recommended Posts

מכיוון שאני סובל ממזל נאחס היתה לי קפיצת מתח בבית בדיוק כשהתעדכן לי הביוס ואיכשהו שני! הביוסים של לוח האם שלי ה-x99--plus נהרסו והbootloader לא עובד גם כשאני עובר בינהם ולא עולה לזכרון (בדקתי את שאר הרכיבים זה בוודאות הביוס).

מתברר שבגלל שבישראל כמו בישראל החנויות מנוהלות על ידי נוכלים אין הבדל בין המחיר של לוחות האם מהמשפחה של הX99 בין מתי שקניתי אותם לבין היום מה שאומר שאני צריך לקנות את הזוג של המעבד ולוח האם מחדש כי זה יעלה לי את אותו המחיר בערך כמו לקנות חדש מהמשפחה הישנה וזה כבר לא משתלם. לקנות מחו"ל ייקח לי יותר מידי זמן כרגע. 

אז בקיצור המעבד שלי היה ה5820K עם קצת אוברקלוק ואני צריך להחליף אותו ואת לוח האם שלי (יש לי ). אז מה אתם מציעים ? אני רוצה לשדרג אבל לא להוציא יותר מידי כסף ,על אילו לוחות ומעבדים כדאי לי להסתכל?

נניח שהתקציב בין 1000 ל2000 שקל. אפשר גם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו חתיכת מנחוס. כמו לזכות בלוטו רק הפוך. סחתיין.

תגיד מה בנוגע לאחריות? לא קיים? 

בכל מקרה המעבד שלך היה חזק. אם אינני טועה כמעט כמו I5 מהדור החדש או מקביל. מה שאומר ששדרוג ממנו יהיה I7 או 7.

לאיזו מטרה המחשב מיועד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר כבר.  😕

אני צריך לזכות בפרס המזל הרע על כך שהצלחתי להרוס שנועד להיות military grade ...

המטרה היא גיימינג וחבריו אולי אם זה אי פעם יתפוס. בדור הבא אשדרג גם את זוג כרטיסי המסך שלי. כנראה לבודד מאוד חזק כך שהlanes של המעבד לא מאוד משנים...

הייתי מחכה וחוסך עוד קצת אבל אני תלוי בפונקציונליות הבסיסית של המחשב גם  לפרנסה שלי.

השאלה מה האופציות שעומדות לפני. לא היה לי זמן לעקוב אחרי שוק החומרנ בזמן האחרון. אני צריך נקודת התחלה גם אם אוציא בסוף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נשמע שאו RYZEN 7 2700X, או I7 8700K.

לרייזן יותר ליבות, לאינטל יותר ביצועים פר ליבה, סך הכל ה יותר משתלם כי הוא קצת יותר זול ומגיע עם טוב.

נטו למשחקים כנראה האינטל יהיה יותר חזק, לא בצורה משמעותית. פשוט כי לא כל המשחקים יודעים לנצל את כל הליבות האלה, למרות שככל שהזמן עובר ידעו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...