רכישת PS4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת PS4

coch

Recommended Posts

ערב טוב לכולם

אני הולך לרכוש . בעבר הרחוק היה לי PS2 ומתישהו אבד החשק.

מחשבות על הרכישה נובעות ממשחקים אקסלוסיבים לקונסולות בלבד, בלי קשר ל . לפני כמה סופשים

התחלתי את The Last of Us אצל חבר. הרבה זמן לא שיחקתי במשחק כ"כ איכותי. אחרי מחקר קטן.. יש עוד

משחקים כאלו ומכאן המחשבה על הרכישה.

אני מעוניין ברכישת הקונסולה אך ורק למשחקי סינגל. לא מעניין אותי שום דבר מסביב, כי אני גם ככה עושה את כל שאר הירקות ב PC

ומשחק שם בלי קשר.

כמה שאלות, שאשמח לקבל עליהם תשובות מחבר'ה שיש להם ניסיון בעניין -

1. עובד היום על U2414H ואני מעוניין לחבר אותו ל PS4. האם אפשרי לחבר את המכשיר ב בנוסף לחיבור DP שעובד היום על ה ?

מישהו עושה את זה בפועל ? מחבר למסך גם קונסולה וגם ?

2. הבנתי שיש כמה גירסאות. לא ברור לי לאן בדיוק זה מושך.. SLIM \ PRO \ רגיל.. רוצה לדעת מה עדיף עבורי. לא כ"כ מעניין אותי מה ההבדלים בין הגירסאות, את זה אני יכול למצוא בגוגל. לא מזיז לי חיבור רשת, משחקי מולטי, או כל דבר שקשור לסטרימינג, אני באמת הולך לרכוש את זה אך ורק בשביל לשחק במשחקי סינגל - מבחינתי אם אפשרי לשחק בכותרים ולהשאיר את הקונסולה במצב offline - עוד יותר טוב.

כסף לא משחק תפקיד ברכישת סוג הדגם, רק השימושים.

תודה מראש לכל מי שיעזור בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS4 Pro היא גרסאה מעודכנת של ה-PS4 הרגיל (כולל SLIM), ויש לו חומרה חזקה יותר בשל כך. ה-PRO מוסיף גם כן את האופציה לשחק על כמעט או שיפור הגראפיקה במשחקים שתומכים (שאגב רוב האקסקלוסיבים, אם לא כולם כן תומכים), ואם אתה מסתפק ב-FULLHD תוכל לקבל יותר FPS.

בגדול אני לא רואה סיבה לא לקנות את ה- PRO היום, אבל השיכול עדיין שלך:

רוצה ביצועים או גראפיקה משופרת? לך על הפרו.

מעוניין רק באופציה לשחק באקסקלוסיבים? תוכל להסתפק גם ב-SLIM, אבל קח בחשבון שהחוויה יכולה להיות פחות מהנה בשל FPS יותר נמוך, ובמיוחד במשחקים שעתידים לצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...