מה עדיף לקנות..צג מחשב או מסך טלויזיה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לקנות..צג מחשב או מסך טלויזיה?

EDDIE9

Recommended Posts

שלום לכולם. 
כיום יש לי צג מחשב 27 של פיליפס...צג מעולה אך מכיוון שאני רוצה לחבר לצג גם 4,אני רוצה להחליף לצג יותר גדול של 32 אינץ. 
התקציב הוא עד 1300שח. 
בצ'יטוט קל באינטרנט,הבנתי שצגי המחשב יותר יקרים ממסכי הטלויזיות וזאת למרות ששלשניהם יש את אותם נתונים והדגש הוא על FULL HD ותדר 50-60הרץ ועד עכשיו אני לא מבין למה צגי המחשב יותר יקרים,מה עוד שלטלויזיות יש אפילו יותר מבחר של חיבורים. 
ז"א שאני יכול לקנות למשל מסך מחשב במחיר של 1000שח לעומת צג מחשב עם אותם נתונים ב-1300שח בערך..... 
אז מה עדיף והאם יש משהו שבכל זאת עדיף בצג מחשב לעומת מסך טלויזיה? 
לפי מה שהבנתי גם ותקנו אותי אם אני טועה....אם אני מחבר מסך טלויזיה באמצעות למחשב,ברגע שאכבה את המחשב או שהמחשב יכנס למצב שינה,מסך הטלויזיה לא יכבה לבד כמו צג המחשב ואצטרך בעצם כל פעם בנוסף לכיבוי והדלקת המחשב,גם לכבות ולהדליק את מסך הטלויזיה מהשלט. 
האם קיימת אפשרות לחבר מסך למחשב בצורה כזאת שהמסך יכבה כשאני מכבה את המחשב וידלק כשאני מדליק את המחשב? 
תודה מראש על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשתמש בטלווזיה כצג מחשב לשימוש יומיומי זה לא רעיון מוצלח , צפיפות הפיקסלים יותר נמוכה ובשימוש רגיל אתה מקבל תצוגה פחות איכותית שמקשה על הקריאה.

מסך 27 אינץ זה בערך המקסימום שהייתי ממליץ לרזולוציה של FHD ,יש גם אנשים שיגדו שצריך רזולוציה יותר גבוהה עם מסך בגודל כזה.

בקיצור יש סיבה שמסכים יותר יקרים מטלווזיה.

למשחקים אתה יכול להשתמש בטלוזיה ,זה פחות בעיתי.

בנושא הכיבוי , גם מסך רגיל לא בדיוק מכבה את עצמו , הוא כן נכנס למצב של חיסכון שלא קיים בטלווזיה. יש טלווזיות שברגע שלא מקבלות סיגנל במשך כמה דקות ,מכבות את עצמם. לא מכיר אופציה שטלווזיה תעבוד כמו מסך מבחינת הדלקה/כיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שאתה נשאר באותה רזולוציה אבל מגדיל את המסך גורמת לצפיפות פקסלים יותר נמוכה.

בטלוויזיות יש גם דחיסת צבעים שגורמת לטקסט להראות מטושטש.

בקיצור רד מהרעיון. למחשב משתמשים במסך מחשב. אם אתה עולה מעל 27 אינץ ,אני ממליץ לך להגדיל את הרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...