מה אני צריך כדי לחבר רמקולים של מחשב למחשב ולטלוויזיה באותו זמן? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני צריך כדי לחבר רמקולים של מחשב למחשב ולטלוויזיה באותו זמן?

yoni_h

Recommended Posts

יש לי רמקולים Microlab solo 7c, שמחוברים ליציאת האוזניות בטלוויזיה. מהטלויזיה עובר כבל שמחובר למחשב עם מתאם לכניסת dvi (כלומר הטלויזיה כרגע לא מעבירה למחשב, אלא רק תמונה). 

השאלה שלי, אם אחבר מפצל פשוט של 3.5 מ"מ ליציאת האוזניות בטלויזיה, שאליו אחבר את כבל הרמקולים ועוד כבל aux שיתחבר למחשב- האם הרמקולים יוציאו גם את הסאונד של הטלויזיה וגם של המחשב? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעביר קול מכרטיס המסך גם דרך מתאם מ-DVI.

או לחלופין, לחבר למחשב את יציאת האוזניות של הטלויזיה לכניסת LINE-IN בכרטיס הקול ואת הרמקולים למחשב, אבל אז המחשב חייב לעבוד בשביל לשמוע את הטלויזיה.

איזה כרטיס מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoni_h

יש לי רמקולים Microlab solo 7c, שמחוברים ליציאת האוזניות בטלוויזיה. מהטלויזיה עובר כבל hdmi שמחובר למחשב עם מתאם לכניסת dvi (כלומר הטלויזיה כרגע לא מעבירה סאונד למחשב, אלא רק תמונה). 

השאלה שלי, אם אחבר מפצל פשוט של 3.5 מ"מ ליציאת האוזניות בטלויזיה, שאליו אחבר את כבל הרמקולים ועוד כבל aux שיתחבר למחשב- האם הרמקולים יוציאו גם את הסאונד של הטלויזיה וגם של המחשב? 

איזה סלט עשית פה... מעבירה תמונה למחשב? מפצל ביציאה של הטלוויזיה כדי שגם יקלוט את האודיו של המחשב? התבלבלת קצת בכיוונים פה, לא?

לצורך העניין, ככל הידוע לי, לSolo 7C יש 2 כניסות אודיו - PC וAUX. פשוט תשיג עוד כבל 3.5MM לזוג RCA ותעביר אותו בין המחשב לרמקולים. לא צריך להסתבך בלהעביר את האודיו של המחשב דרך הטלוויזיה או להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מצטער על הבורות והבלבול שעשיתי.

תודה רבה לשניכם, @QttP פתרת לי את הבעיה :)

עדכון:
@QttP יש לי בבית כבל RCA של 3 צבעים. ניסיתי לחבר את האדום והלבן מהטלוויזיה ליציאות ה-AUX מאחורי הרמקולים, והרמקולים לא מוציאים את הסאונד של הטלויזיה (והעברתי ברמקולים לערוץ ה-AUX).
עקרונית זה היה אמור לעבוד לא? עשיתי משהו לא בסדר, או שאולי יש תקלה בכבל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. החיבור RCA (אדום לבן צהוב) זה כניסה לוידאו ישן.

הטלויזיה לא מוציאה משם כלום.

רוב הטלויזיות מוציאות קול רק מחיבור האזניות או לחלופין מיציאה אופטית אם יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...