שידרוג שילוש או לחכות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג שילוש או לחכות?

Jabberwock

Recommended Posts

עם שידרוג כרטיס המסך בא התיאבון. 😊

חשבתי לשדרג שילוש, I5 750 כבר זקן. אבל אין לי איתו הרבה בעיות.

רק 2 שאני יכול לחשוב עליהם, האחד שבמשחקים יש נפילות רגעיות של FPS. אתם יודעים, ב-1% או ב-0.1% האלו.

והשני שקצת יותר מעיק עליי הוא היכולת להריץ RPCS3. האימולטור הזה צורך לא מעט ת'רדים.

בכל מקרה האם יש תחזית או שמועות לגבי יציאה של מעבד 8 ליבות מבית , ועד כמה הוא קרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו, האימולטור באמת עובד? מניח שעדיין לא מושלם... 

בכל אופן, זה תלוי תקציב וחשק. תמיד אפשר לחכות לדבר הבא שיצא. מקווה שזו לא מילה גסה, אבל אפשר ללכת גם על שילוש מבוסס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האימולטור עובד טוב בחומרה המתאימה. צריך מעבד חזק 12 ת'רדים לפחות.

מה שאומר שהאפשרויות שלי הם:

i7 8700

i7 8700k

ryzen 5 2600

ryzen 5 2600x

ryzen 2700

אם אני משווה בין 8700 ל-2600x יש הבדל של 14% במהירות בודדת לטובת האינטל.

כמובן שהמחיר לא שווה. אבל אם משווה עם 2700 (שהוא פחות או יותר באותו המחיר של ה-8700), אז הפער גדל ל-20% בינו ל-8700.

אולי אני מסתכל על הבנצ'ים הלא נכונים? ידעתי שיש פער עם לעוצמת בודדת. אבל ש-2700 יהיה יותר חלש מ-2600x ?

בהתחלה חשבתי על שידרוג עם אוברקלוק, i5 8600K עם לוח Z370 Pro4. אבל ביגלל האימולטור וגם ביגלל שעכשיו יותר משחקים יתמכו בריבוי ליבות. אז אמרתי לעצמי שאולי כדאי לחכות או פשוט ללכת על 2600x או 8700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי סידרו את זה. הם הוסיפו מעין "Scheduler" שמסדר את הבעיה, כנראה נבע מ-SMT שמכפיל את הליבות. ראיתי סירטון ש-2600x עובד יפה.

אבל אתה צודק עדיפים. כמו הפער בביצועי . מה גם שראיתי ש-8600k באוברקלוק ל-5Ghz גם מריץ יפה את האימולטור. אבל לא רוצה להסתכן עדיף I7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...