ווינדוס 10 מתאפס אחרי ריסטרט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10 מתאפס אחרי ריסטרט

crazydevil

Recommended Posts

שלום לכולם, 

בשבוע שעבר עדכנתי את הלפטופ(Lenovo g510) לעדכון האחרון של 10. מאז העדכון הלפטופ הפך לבלתי נסבל, מלא בבאגים ובתקלות שבחיים לא נתקלתי בהן. 

קודם כל, המחשב קורס ומגיע למסך הכחול-להבנתי מדובר בבעיה ידועה ומקורה בדרייברים לא מעודכנים. 

הבעיה הכי חמורה בכל הסיפור, שלא משנה איזה אני מתקין או איזה שינויים אני עושה במחשב, הוא מתאפס לגמריי אחרי הריסטרט. 

כל הקבצים שהותקנו נעלמים, וכל מה שנמחק חוזר למקומו. אין לי אפשרות לבצע שום עדכון כי המחשב קורס ומתאפס. 

ניסיתי להתקין מחדש את הווינדוס דרך usb אבל אני מקבל שגיאה שאי אפשר להמשיך בהתקנה בגלל שהדיסק הקשיח לא בתצורת GPT. 

גם בנושא הזה קראתי מדריכים וניסית ללחוץ shift ו f10 ולאפס את הדיסק אבל זה לא עובד. 

בנוסף, ניסיתי למחוק את הוונדוס כולו דרך הReset ואחרי הריסטר הוא חוזר לקדמותו. 

בקיצור, העדכון האחרון הרס לי את המחשב ולא משנה מאיזה כיוון אני ניגש לבעיה-אני לא מוצא את הפתרון. 

אשמח אם תעזרו לי לסדר את הבעיה כי אני שלב לפני לקנות דיסק חדש ולהתקין עליו נקי. 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

השילוב של Shift+FN+F10 עבד והחלון נפתח.

בשלב הבא אני כותב DISKPART ואז LIST DISK

הוא מראה לי שיש 2 דיסקים, אחד עם נפח של 110 GB (הגיוני כי הגודל של הדיסק סה"כ הוא כ 120GB) ודיסק נוסף עם נפח 58GB שזה הUSB שעליו מותקן הWindows 10.

בשלב הבא אני מסמן את הדיסק Select disk 0 ומבצע ניקוי Clean.

הניקוי מתבצע תוך חצי שניה.

בשלב הבא אני כותב Convert gpt והמערכת מחזירה לי תשובה שאי אפשר לבצע טרנספורמציה כזאת בגלל שמדובר על התקבל CD ROM\DVD ROM.

כמובן שבהתקנה הווינוס עדיין כותב שהדיסק לא על GPT והויינדוס עולה רגיל עם אותה בעיה של איפוס אחרי כל ריסטרט.

הצילוווו!!!

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...