מבולבל לגבי מה לעשות עם החיים שלי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבולבל לגבי מה לעשות עם החיים שלי

yossi21

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

יוסי - אני מרגיש שאתה סובל קצת מחוסר רצון אמיתי לשינוי. חוסא מוטיבציה יפיל אותך. בלעדיה אין לי סיכוי לצאת מהבית

מה אתה מציע לי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yossi21

מה אתה מציע לי לעשות?

אני לא מומחה גדול, מקסימום איש פשוט שאוהב חומרה, אבל אשתדל לתת ממה שאני יודע.

אתה חייב למצוא אותה, לפתח אותה. את המוטיבציה

אתה חייב לחשוב על העתיד שיכול לקרות כשתשקיע באמת. לדמיין איפה החיים שלך יהיו כשתהיה מוצלח ותרוויח טוב ותהיה לך משפחה משלך (או לא, לבחירתך כמובן).

לדכא עצבות, לדכא מחשבות רעות ולהבין שבגדול החיים הם קצת כמו משחק מחשב, ושיש דברים מסויימים שחייבים לעשות בשביל להתקדם. ישנן הסמכות יחסית זולות בשוק שניתן לעשות בתחום המחשבים בשביל להתקדם. השאיפה חייבת להיות לכיוון תפקיד ראשון צעיר בשכר נמוך, כדי להתחיל ולגמוע קילומטראז' של כמה שנים בשביל שהעבודה אחרי זה תהיה מקפצה רצינית שתוכל לעשות איתה מה שתרצה

טכנאות מחשבים זה מקצוע שלא עושה יותר מדי כסף, בעיקר בלי הסמכות. אבל יכול לשמש לבניה הלאה. זה מדרגות שצריך לטפס בהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, תודה. האמת שמאסתי כבר בתיקוני מחשבים, זה לא מלהיב אותי יותר, ואני עושה את זה על אוטומט כבר.. כן יש תחום שמעניין אותי וזה בניית אתרים, אני לומד עכשיו HTML ושאר שפות בשביל שאוכל לעבוד בזה בקרוב. אני בונה על עבודה בזה עם שכר יותר גבוה ממה שאני עושה עכשיו. אף פעם לא הייתי טוב בלחשוב על העתיד שלי ולתכנן אותו, אני די פסיבי בעניין הזה, נותן לחיים לסחוף אותי. יכול להיות שלקיחת החלטות גורליות לשינוי עתיד החיים שלי מלחיצות/מפחידות אותי ואני נמנע מזה בתת מודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בניית אתרים זה לא כמו פעם. יש פלטפורמות שמאפשרות בניית אתר עם כל מיני פיצ'רים די בקלות.
ללמוד html, css וקצת js כבר לא יספיק בשביל משהו מכובד.
אני מציע לך לבדוק כמה קורסים מקוונים (udemy וכיוצא באלה) בתחום ה-web ולראות אם יש דברים שמעניינים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי היקר,

ברמה הפרקטית:

אתה צריך כסף? צא לעבוד.

אם אין לך תוכן חוץ מאמא שלך בחיים תעבוד ב-2 עבודות.

ניקיון משרדים בערב / שיפוצים וזה בנוסף על היומ-יום שבד"כ הוא לא יותר מידי פיזי.

ככה בקלות תעבור את ה-7-8 אלף נטו.

יש מלא עבודה אנשיםצלא מוכניםצלעבוד במשכורות מינימום.

במקרה שלך נראה שאין לך ברירה.

ברמה האישית כאחד שעשה תהליך הפוך הייתי שואל את עצמי שאלות מה בדיוק הפער שאני מרגיש...

(השאלות הבאות אינן לדיון, יוסי צריך לברר אותן עם עצמו):

יש בורא עולם? אם התשובה שלך היא שיש אז כל מה שתעשה יגרום לך יותר תסכול שאתה משקר לעצמך.

אם התשובה היא שאין אז תעשה כל העולה על רוחך.

אם יש בורא עולם, אולי הדרך שבה לימדו אותנו אליה היא לא הדרך הנכונה ואז נצטרך למצוא את הנכונה... אחרת שוב, לא תצליח להיות שלם עם עצמך.

ושוב, מה שתעשה הוא טוב, זה המסלול שלך בחיים שאתה צריך לעבור. בדרך שלי להתחזק אמרתי שלפני שאני עושה שטות אני בודק עם מי שעושה את הכיוון ההפוך ובלשון העם "חזר בשאלה".

דיברתי עם כמה וכמה והרוב המוחלט ענה לי שהוא מאמין בבורא והיום פשוט משקר לעצמו כי אין לו כוח או אומץ לחזור.

ברמה האישית הייתי ממליץ לך לקרוא סיפורי צדיקים ותהלים, ואם אתה לא פנוי לזה רגשית אז שוב, צא לעבוד... ועדיף 2 משמרות ביום לא רק בתחום המחשבים! זה יעסיק אותך, תכיר אנשים מחוגים אחרים, תפתח את המחשבה, תתבגר תבין מה אתה רוצה בחיים ויהיה לך מספיק כסף לשכור בית לבד או עם שותפים.

יש דירות סטודנטים וכו' שגם בלי להיות סטודנט עצם החיים במשותף עם עוד מישהו / כמה אנשים יעודדו אותך וישפרו את חיי החברה שלך.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסף על תגובתי למעלה, אם תגיד מאיזה אזור אתה מגיע אולי עוד מחברי הפורום שעוסקים בתחום יוכלו להציע לך הצעות עבודה, בין אם אצלהם בין אם במקומות אחרים.

כי נגיד אם אתה גר באיו"ש יותר מורכב למצוא לך עבודה בתחום ויותר להמליץ על טכנאי שמגיע לבתים.

אם אתה גר בעיר מרכזית יש כמה וכמה חנויות בכל עיר.

אז אזור המרכז / שרון / צפון / י-ם / אילת וכו'

יוכל למקדם אולי עוד חברי פורום שהגמבו או שטרם הגיבו וירצו להירתם למשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...