מסך 1080P מומלץ לגיימינג בתקציב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 1080P מומלץ לגיימינג בתקציב

פולי הקנטאור

Recommended Posts

אני מחפש אחר מסך 1080P בגודל של 24-27 אינץ' עם דיוק צבעים טוב יחסית (לא משהו מקצועי, סתם כדי שהצבעים ייראו טוב) ועם זמן תגובה נמוך ככל האפשר (פחות מ6MS) כי אני ארצה להשתמש במסך לגיימינג, תכנות ושימוש רגיל. 

אני מעדיף שמחיר המסך יהיה נמוך ככל האפשר כל עוד הוא עדיין איכותי, אני לא מוכן לעלות מעל ל1400 ש"ח אבל אם יש ב700-800 אני מאוד אעדיף אם אין הבדלים גדולים ולכן ארצה לקבל הצעות במגוון מחירים.

המערכת שאני הולך לצוות איתו תכלול GTX 1060 ולכן קצב רענון גבוה זה לא חובה, אבל אם אפשר להכניס בלי עלייה גדולה במחיר אני אשמח מאוד.

תודה רבה מראש לכל העונים והעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה פחות מ 6MS משולב ( ריאלי ) בסכום כזה. יש ל EIZO מסך גיימינג כמו שאתה מחפש עם זמן תגובה ריאלי

של 3.2MS והוא הרבה יותר יקר. רוב מסכי IPS בסכומים האלה שאתה מחפש בעיקר של או מגיעים עם זמן תגובה

על הנייר של 6-8MS. אפשרי שתמצא מסך כלשהו שעל הנייר כתוב 5MS. זה נראה לך משנה ? בהצלחה בלמצוא מישהו שיגיד לך שכן.

אני עם U2414H לגיימינג. ( 60Hz \ 1080P \ ). עולה באיזור ה 1000 לדעתי. מסך מעולה ואין שום בעיה עם ה MS שלו

לא על הנייר ולא בפועל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היה מסך כזה, אין שום משמעות לירידה לזמן השהיה של 5MS ומטה במסכי 60HZ, כי 60HZ מוסיף עוד 16.66MS לזמן התגובה של הפיקסלים עצמם.

יש משמעות רק במסכי +120HZ. עצם העלייה ל120HZ שמשמעותה ירידה ל8.33MS בין תמונה לתמונה כבר מקטינה משמעותית את כמות ה"מריחות" שהעין יכולה לתפוס, גם בלי שום שינוי בזמן תגובת הפיקסלים עצמם.

בקיצור המסקנה - הנתון של זמן התגובה של הפיקסלים במסך כבר מזמן לא רלוונטי; אין מה להתייחס אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...