SSD לגיימינג - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SSD לגיימינג

coch

Recommended Posts

אהלן לכולם

אז אחרי שנים רבות של שימוש ב HDD לכל הדברים למעט מערכת ההפעלה, אני שוקל בתקופה הקרובה לפצל את 

השימושים שלי מחדש. משאיר כמובן למערכת ההפעלה ולתוכנות וכו', HDD שהיום עובדים ב RAID אצלי יישארו

כפי שהם לאחסון, ואני מעוניין לרכוש ייעודי לגיימינג.

אין לי משהו בר השוואה למעט מה שקראתי בגוגל. יש לי של שאצלי כבר כמה שנים ואני לא מכיר

מניסיון משהו אחר.

מעוניין בהמלצות, אני משחק הרבה יחסית ( במגוון רחב של משחקים ), כך שנפח ואמינות\אחריות וכו' חשוב לי.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

היום SX8200 הוא סופר-מוביל לדעתי כבחירה לכל שימוש שיהיה בגלל המחיר והביצועים שלו.

שני לו הייתי אומר MX500

אוקיי רשמתי לי. עכשיו מבלי להיכנס לעומק של העניין הטכני...  אני מתכוון לשים על ה רק משחקים. מתכנן על משהו באיזור

החצי טרה, אני מבין שיש יציאות שונות M/2 או משהו כזה ו SATA הישן והרגיל כמו שיש לי היום. מה כדאי ולמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

להקיא מפרט מחשב אדוני

אני בעבודה בלי מערכות. תופס אותי זמין ומוכן להקיא.

i7 7700K

Asus Z270-K

1070GTX

2XWD BLACK RAID0

SSD בודד ל OS

משהו נוסף ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

SX8200 480GB בתוך ה-M.2 ולהתראות. באמת שאין פשוט מזה. אם 620 שקל יקר אפשר לרדת לכונן SATA, אבל קצת חראם בשביל לחסוך מאיה.

לא יקר ולא בעיה. 

אני כן מעוניין לדעת אם יש תרומה \ הבדל בחריץ הזה ? כלומר בפשטות.. מה ההבדל בין זה לבין ה SATA ? רק מהירות \ רוחב פס ?

מבחינת אמינות ואורח חיים - אין יותר מידי מה להתדיין על זה ? 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

dj תודה על העזרה, בסופו של דבר הגיע אליי ה MX500.. אני מחבר אותו בערב.

הסיבה היא שהייתה לי אופציה להזמין במחיר יותר הוגן דרך העבודה שלי, הכונן שהמלצת - רק באופן פרטי.

גילחתי מעט מהסכום אז שיהיה נו.. סוף סוף יש שישמש למשחקים אחרי שנים עם RAID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של דבר בעולם. אין לי מה להוסיף מעבר לזה שיש הבדל גדול מאוד מ RAID0 שהייתי במשך כמה שנים.

ה נועד למשחקים בלבד ( אצלי ) ואני ממליץ לכל מי שמשחק באופן קבוע. מרגישים את ההבדל.

שבוע טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...