כמה?? מעבדי ה-Threadripper 2 גורמים לתדהמה - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה?? מעבדי ה-Threadripper 2 גורמים לתדהמה

Recommended Posts

ברמת העקרון הזהירה ובהמשך לדבריו של ליאור, 

מנסיוני בתעשיה אם משהו הוא רציני ועובד, די מהר נמצאים המשקיעים שמוכנים לשים עליו הרבה כסף ומאמצים את הטכנולוגיה.

אפילו יכולה להיות חברת ענק כמו נוידיאה שמגששת, רואה אם מדובר במשהו שיש לו פוטנציאל, ואם כן שמה על השולחן הצעת קנייה לטכנולוגיה.

עצם העבודה היבשה שהדבר, שוב ממה שהבנתי בזהירות הנדרשת, רץ כבר הרבה מאד שנים - משהו כמו עשור סדר גודל ?

ועדיין מדובר בחברה שהיא בחיתולים ובשלבי prototype ללא משקיע רציני ששם עליהם מיליונים (או אפילו קנה אותם ממש), 

עושה לי רושם כמשהו שהוא לא רציני מספיק.

פטנט המאה לרוב מוצא אימוץ על ידי כריש מהר, ולא נדרש שיעבור עשור עד שמישהו יזהה זאת.

כרגע הנני משתמש רק בכלי הזה בתור אבן בוחן, להסתכלות על הטכנולוגיה מזוית ראייתו של משקיע (שמבין משהו בעולם של הון-סכון),

ומתעלם לחלוטין מההיבט הטכנולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חקרתי קצת יותר.

הרבה יותר.

והמסקנה:

הם כנראה רווחיים בזכות מכירת התוכנה+סורקים שלהם דווקא.

וכן צדקתי. הטכנולוגיה מבוססת POINT CLOUD.

ואז זה מביא אותי לעובדה המצערת (מבחינתם) שאני עושה שנים את אותו דבר בקוד פתוח.

עם קינקט של בגרושים (סורק שלהם עולה אלפים רבים של דלרים).

וזה עובד אחלה.

לא רלבנטים.

לא מעניין ולא חדש מבחינה טכנולוגית.

מה שמעניין אצלם זה החיבור לגיימינג...לפחות בתיאוריה.

מעניין למה לא משתמשים ב-PCL שקיימת המון שנים בקוד פתוח כדי לבנות מנוע משחקים\הדמיות?!

זה באמת נראה טוב.

במערכת ROS יש אפילו MESHING מה-POINT CLOUD והשוואה למש צורני מתוכנת תלת כדי לזהות אובייקטים.

נו...

החיים ממשיכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI הודיעה שלוחות B450 שלהם יתמכו גם במעבדים עם יותר מ 8 ליבות 

והשמועות התורניות אומרות שגם הדור הבא של ריזן הולך לקבל תוספת ליבות. מדברים על 12 או 16 ליבות.

https://www.techpowerup.com/246100/msi-drops-first-hint-of-amd-increasing-am4-cpu-core-counts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDP זה מספר יפה, אבל כמעט ואין לו חשיבות בעולם הזה. הוא מתייחס לנפח גוף הקירור שהמעבד זקוק לו, באופן מאוד כללי.

צריכת החשמל פר תדר כן אמורה להיות מוכפלת. אלו ליבות ZEN1 אחרי הכל.

האם מישהו בדק בפועל? המעבדים האלה עוד לא זמינים לצרכן, אז התשובה תהיה כן - במעבדות יצרני לוחות האם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז בגדול , הכוכב הוא ה 2950X  שמציג שיפור ביצועים נחמד של כ 7% על פני הדור הקודם ובמחיר ללא תחרות של 900$.

2990WX מאכזב ,  מציג תוצאות נמוכות בהרבה מה 2950X ואפילו מה 1950X בהרבה משימושים כנראה עקב רוחב פס מוגבל.

בשלב הזה הוא נראה יותר גימיק. היחידים שבאמת יכולים להרוויח כרגע ממעבד כזה אילו מי שבאמת עובדים על דברים שיכולים לעשות שימוש בכל הליבות כי בכל שאר המשימות הוא פחות טוב ובגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חברים נראה לי כבר מכל הסיפורים של חוסר ניצול ליבות וכו'

נראה לי שזה בגלל שכולכם משתמשים בחלונות.

נראה לי זו בעיה בכלל של .

כי באופן לא קלישאתי כל מה שאני כותב או מריץ על מקבל סקיילינג ישר לכמות משאבי החומרה.

זה החלונות הארורה הזו אני אומר לכם.

תתקדמו למערכת הפעלה נורמאלית.

נתקעתם בשנות התשעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

טוב אז בגדול , הכוכב הוא ה 2950X  שמציג שיפור ביצועים נחמד של כ 7% על פני הדור הקודם ובמחיר ללא תחרות של 900$.

2990WX מאכזב ,  מציג תוצאות נמוכות בהרבה מה 2950X ואפילו מה 1950X בהרבה משימושים כנראה עקב רוחב פס זיכרון מוגבל.

בשלב הזה הוא נראה יותר גימיק. היחידים שבאמת יכולים להרוויח כרגע ממעבד כזה אילו מי שבאמת עובדים על דברים שיכולים לעשות שימוש בכל הליבות כי בכל שאר המשימות הוא פחות טוב ובגדול.

שים לב להבדלי מהירות השעון ביניהם ושם טמון ההבדל.

כמו שתמיד היה ברמת השרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...