כמה?? מעבדי ה-Threadripper 2 גורמים לתדהמה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה?? מעבדי ה-Threadripper 2 גורמים לתדהמה

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

" מה דעתכם על ההתפתחות הזו" - נו באמת !

מה כבר יכולה להיות דעתנו ? אוי לא ? יאללה, SHOOT !!!

הקריאה לשתי החברות !

"כן ירבו ( הליבות )" הכי קלישאתי, אבל גם הכי אמיתי.

ומעל לכל - היינו כחולמים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ראינו איך 6ליבות של אינטל טוחנות את ה8של . _ (בהתאם לשימוש כמובן לכן המחבן של לא יהיה בשימוש בייתי) בואו נחכה למבחנים ביצועים וצריכה ואז נדע לשפוט יותר. שימו לב שהמחירים שלהם יצטרכו להיות "עממים" יותר, ואינטל כנראה מכוונת למוסדות ואירגונים. _ _ (מזכיר לי איך שפירקו את GTX680 גרמו לו לעבוד כמו QUADRO) אז ביצועים מול מחיר יהיה המעבד המנצח שכל מכללה בית ספר או עסק אירגוני ישמחו לרכוש לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

מזל טוב. וגם עמדו במילה לא לעשות אינטל עם התושבת.

זה היה די ברור שהם יעמדו במילה.כל הרעיון של הפלטפורמה החדשה שלהם zed היכולת "להדביק" מספר רב יותר של ליבות.

וזה היתרון שלהם על , לאינטל אמנם יש מתקמדמת יותר וביצועים טובים יותר אבל הליך ייצור הרבה יותר יקר.

(אני יודע שגם אינטל מתכננת לעבור לתהליך דומה מאוד של לא יודע אם זה בוצע עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

בגדול לפי התמחור הנוכחי שלהם לספינת הדגל זה יצא בסביבות ה-1000$. על זה לא מדברים כל כך. זה פחות מחצי מחיר לליבה מאינטל.

https://www.tomshardware.com/news/intel-28-core-processor-5ghz-motherboard,37213.html

אני מניח ששאלת התמחור של המפלצת הזאת תעסיק מאוד את , כי בסוף הם לוקחים שמאוד יקר לייצר אותו, ואותו נמכר במחירים מאוד יפים בשוק המקצועי ולדרוש עבורו מחיר זהה יהיה התאבדות.

אסייג את דברי אלא אם כן השבב החדש מיוצר בשיטה חדשנית שמוזילה את עלויות הייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

מזל טוב. וגם עמדו במילה לא לעשות אינטל עם התושבת.

לא לגמרי, התושבת זהה אבל צריכת החשמל תהיה יותר גבוהה יותר ויצרני הלוחות כבר מדברים על זה שלא כל הלוחות הקיימים מסוגלים לספק את הדרישות החדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא לגמרי, התושבת זהה אבל צריכת החשמל תהיה יותר גבוהה יותר ויצרני הלוחות כבר מדברים על זה שלא כל הלוחות הקיימים מסוגלים לספק את הדרישות החדשות.

יש לי 30 כאלו מערכות באוברקלוק די משמעותי עם מים.

אני מגיע ל-230-240W צריכה ככה.

אין קריסות אין כלום.

אפילו אין מזגן.

לא עוברים 75 מעלות גם בחישובים רצופים הכי רציניים.

ולהזכירך בסטוק המעבדים הללו מגיעים ל-190W+-.

אולי יש לוחות שלא לקחו מספיק ספייר.

לוחות לאוברקלוק אמורים להיות בטווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת תם: איך מסנכרנים גישה לזיכרון עם כל כך הרבה ליבות? נשמע שזה יהיה צוואר בקבוק משמעותי (?) בנוסף, היישומים שבהם שימוש בכל כך הרבה ליבות במקביל נראים לי מאוד נישתיים (בגלל הסיבה כאמור, נראה לי שרק stateless processing רלוונטי פה). האם אני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...