מעבד לא עובר בדיקת מאמץ אחרי החלפת משחה טרמית I7 4790K - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד לא עובר בדיקת מאמץ אחרי החלפת משחה טרמית I7 4790K

m1s2

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב עם מעבד שמתחמם מאד מהר, זה התחיל מ 84 מעלות בהדלקת המחשב ואחרי סריקת וניקוי תוכנות בעלייה של המחשב ירד ל 64 מעלות.
בשלב הבא החלפתי משחה טמרית וניקיתי את המאוורר (BOX) של המעבד מאבק והטמרפטורה בהדלקה היא בין 40 ל 45 מעלות (שזה נורמלי לא?)
בבדיקת מאמץ לא עוברת דקה והוא מגיע ל 92 מעלות ועוצר לי את הבדיקה.

אחרי ניסיון שני, החלפתי שוב משחה. שמתי נקודה באמצע ועליה את גוף הקירור וכרגע המעבד עומד על 38 מעלות אחרי עליית התוכנות בהדלקת המחשב.

מתחיל בדיקת מאמץ ומסתיים אחרי דקה.

מה יכולה להיות הבעיה?
המשחה ללא שם, לא MX-4 או מותג אחר אבל עשתה את העבודה לפחות בהתחלה.
מעבד I7 4790K ללא OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4790K זה HOT POTATO.

בעקרון עם קירור סטנדרטי של הגיוני לטפס לקו 95 מעלות צלזיוס בבדיקת מאמץ מירבית (כולל AVX).

ההמלצה שלי, לפחות אם סביבת העבודה חמה היא לעבור לקירור צד שלישי. יש מספיק כאלה איכותיים ובזול יחסית.

תבדוק טמפרטורות פעולה כשאתה משחק או משהו, בשביל לקבל תמונה קצת יותר ריאליסטית על המצב בעת השימוש בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

4790K זה HOT POTATO.

בעקרון עם קירור סטנדרטי של אינטל הגיוני לטפס לקו 95 מעלות צלזיוס בבדיקת מאמץ מירבית (כולל AVX).

ההמלצה שלי, לפחות אם סביבת העבודה חמה היא לעבור לקירור צד שלישי. יש מספיק כאלה איכותיים ובזול יחסית.

תבדוק טמפרטורות פעולה כשאתה משחק או משהו, בשביל לקבל תמונה קצת יותר ריאליסטית על המצב בעת השימוש בפועל

תודה על התגובה.

האם NBA 2018 היא אינדקציה טובה עם כרטיס מסך מסדרת R9 200 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...