מהירות העלאה לא יציבה (הוט) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות העלאה לא יציבה (הוט)

TheRealPepe

Recommended Posts

איך בדיוק מחלקת את מהירות ההעלאה לאנשים?
אני בחבילה של 200MB מהירות הורדה ו 5MB מהירות העלאה, ולפי בדיקה ב SPEEDTEST אני תמיד מקבל 5MB מהירות העלאה, אבל בפועל כשאני בודק את זה מול שרתים אחרים זה מה שאני מקבל

29c7141a0118dfd860846c910aadb3b6.png

והקטע הוא שאתמול בערב קיבלתי מהשרתים האלה 5000KBPS יציב , מה יכולה להיות הבעיה? או שאין בעיה וזה פשוט הוט
ומהירות העלאה שאני מקבל בפועל עובדת לפי שעות הפעילות/לחץ

אני משתמש ב HOTBOX כBRIDGE עם ראוטר DIR-825ACG1 של DLINK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוחב הפס של לחו"ל הוא מוגבל ומתחלק בין כל הגולשים בישראל (בלי קשר לספק / תשתית הספציפיים שלך).

מה שנקרא "שים גם אלף מגה... כבל תת ימי יש לך?" (רק בלי הקישקוש השיווקי..), כי אכן בפועל צוואר הבקבוק שלך מול שרתים מחו"ל הוא הכבל התת ימי שמחבר את לחו"ל.. ולא רוחב הפס שהתשתית מספקת לך בתוך .

מעבר לזה זה תלוי כמובן גם ברוחב הפס הזמין של הצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

רוחב הפס של ישראל לחו"ל הוא מוגבל ומתחלק בין כל הגולשים בישראל (בלי קשר לספק / תשתית הספציפיים שלך).

מה שנקרא "שים גם אלף מגה... כבל תת ימי יש לך?" (רק בלי הקישקוש השיווקי..), כי אכן בפועל צוואר הבקבוק שלך מול שרתים מחו"ל הוא הכבל התת ימי שמחבר את ישראל לחו"ל.. ולא רוחב הפס שהתשתית מספקת לך בתוך ישראל.

מעבר לזה זה תלוי כמובן גם ברוחב הפס הזמין של הצד השני.

זאת אומרת שאין לי מה לעשות? הבדיקה הייתה בשביל אפשרות של ב TWITCH, אני כן מכיר מספר אנשים שמקבלים 3000-5000kbps

קבוע בבדיקות.. מוזר

דרך אגב זה משנה שיש לי HOTBOX1 ולא HOTBOX2

כי לפי האתר של של HOTBOX2 תומך ב200MB למרות שגם עם הראשון אני מקבל 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה חברות עם מספר כבלים של כל חברה לחו"ל.

לא כל הגולשים בארץ מתחלקים באותו רוחב פס לחו"ל.

כמובן שבסכום כולל כן, הכוונה שבתאוריה נניח ואתה ספק חדש אתה יכול לקנות רוחב פס לחו"ל מאחת החברות ולספק לכל הגולשים שלך רוחב פס מלא לחו"ל בו זמנית.

לבזק בינלאומי יש כבל שלהם, זה לא אומר שהרוחב פס שלהם לחו"ל עדיף על חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheRealPepe

הספקית היא HOTNET.

אבל שוב אין שום דרך לסדר את זה? חוץ מלעבור למקום שיש בו אינטרנט שיושב על סיבים.

לא נראה לי שהבנת את הנקודה... גם אם יהיה לך unlimited של 1Gb סימטרי (1,000 מגה הורדה ו-1,000 מגה העלאה) זה כשלעצמו לא יתן לך אפילו KB בודד אחד יותר במהירות לשרת שיושב בחו"ל...

ציטוט של none77

לא כל הגולשים בארץ מתחלקים באותו רוחב פס לחו"ל.

זאת כמובן סמנטיקה.

לא משנה על כמה כבלים/חברות החיבור של לעולם מתחלק, בשורה התחתונה יש X רוחב פס שיוצא מישראל לחו"ל, ועליו מתחלקים (בפיזור כזה או אחר) Y גולשים ישראלים.

כל ספקית שוכרת רוחב פס X, ומחלקת אותו על פני Y לקוחות שיש לה.

את הביצועים הטובים ביותר תקבל מהספקית שהיחס X/Y שלה הוא הגבוה ביותר (ולא בהכרח מזאת שה-X שלה הוא הגבוה ביותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא נראה לי שהבנת את הנקודה... גם אם יהיה לך unlimited של 1Gb סימטרי (1,000 מגה הורדה ו-1,000 מגה העלאה) זה כשלעצמו לא יתן לך אפילו KB בודד אחד יותר במהירות לשרת שיושב בחו"ל...

זאת כמובן סמנטיקה.

לא משנה על כמה כבלים/חברות החיבור של ישראל לעולם מתחלק, בשורה התחתונה יש X רוחב פס שיוצא מישראל לחו"ל, ועליו מתחלקים (בפיזור כזה או אחר) Y גולשים ישראלים.

כל ספקית שוכרת רוחב פס X, ומחלקת אותו על פני Y לקוחות שיש לה.

את הביצועים הטובים ביותר תקבל מהספקית שהיחס X/Y שלה הוא הגבוה ביותר (ולא בהכרח מזאת שה-X שלה הוא הגבוה ביותר).

אממ כן הבנתי את הנקודה שלך

לא נדמה לי שהבנת את הנקודה שלי, השרתים האלה הם שרתים של TWITCH

אתמול בבוקר לדוגמא השרתים הביאו לי 1000KB

היום בבוקר 4000KB

מחר? אולי 500KB?

יש מספר רב של ישראלים שעושים סטרימים באתר של TWITCH שמשתמשים בשרתים ששלחתי אלהם בדיקה והבדיקות שלהם יציבות לאורך כל היום

במה הם שונים ממני? גם הם יושבים על הוט+הוטנט.

בדיקה מעכשיו:

ee76453adf1ea1a37a06f460e4a2ff7c.png

הכי נמוך שקיבלתי איי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...