האם כדאי לקנות עכשיו GTX1060 במבצע של אמזון או כדאי לחכות להכרזות שבאות בקרוב של AMD או Nvidia? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות עכשיו GTX1060 במבצע של אמזון או כדאי לחכות להכרזות שבאות בקרוב של AMD או Nvidia?

pooggy

Recommended Posts

אני מעוניין להשתדרג למסך 32'' QHD ולכן רוצה לקנות גם כרטיס גרפי שיכול לתמוך בצורה סבירה ברזולוציות האלו כולל כמובן ב FHD.

ממה שהבנתי כרטיס המסך המתאים הוא GTX 1060.

אני כבר די סגור על הכרטיס GTX1060 3G כולל מסך זול של אבל בגלל שיש באמזון של אותו כרטיס מסך שוקל להזדרז כבר היום עד מחר ב 10 בבוקר ולהזמין גם כרטיס מסך וגם מסך.

המעבד הוא intel corei7 s1155 2600K 3.4GHZ

לוח אם asrock z68 pro3
ספק 600W

חוץ מזה מה היחס בהשוואה בין GTX1060 לבין RX580 של AMD?

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-580-vs-GeForce-GTX-1060

השאלה האם כדאי לחכות עם כרטיסי המסך עוד חודש חודשיים כי אולי יהיו כרטיסים חדשים של או שיורידו מחירים לכל היתר או שאין טעם לחכות וללכת על המבצע של שמוריד את המחיר בעךר ב 200 שקל ביחס למחירים בארץ כולל משלוח ומיסים?

תודה מראש על התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחרשתי את הסרטונים ביוטיוב וגם כמה מאמרים באינטרנט, הזמנתי בסוף את GTX 1060 6G overclocked ב 1380 ש"ח כולל משלוח ומיסים. (ללא משלוח הכרטיס עלה בסביבות 1100 שקל !! כאשר כרטיס דומה בארץ מיצרן אחר אם אני לא טועה עולה כ 1800 ש"ח.)
נקווה שהחברה הזאת למרות שהיא זולה ביחס למתחרים, מייצרת מוצרים אמינים.

האמירות לגבי הכניסה של הכרטיסים החדשים וירידת המחירים הן שזה יהיה אולי בקיץ וגם אז ירידות המחירים לא יקרו כל כך מהר.

http://www.tomshardware.com/answers/id-3715957/wait-series-1080.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך הדיון הזה מיותר, שאלת וענית לעצמך. המלצתי לך על 1070 מאחר ויש לי 1060 במחשב סלוני עם טלוויזית FHD. הכרטיס מחזיק בכבוד הגדרות גבוהות מאוד, לפעמים צריך להתפשר. הגדרות Ultra שהן בגדר עבודה בעיניים לא תמיד מתאפשרות בכותרים החדשים והכבדים. 1060 לא יתן לך אורך נשימה לשנים שיבואו ברזולוציית 1440p. חבל חבל. כבר עכשיו ניתן למצוא פה ושם אנשים שמוכרים 1070ti  משומש עם אחריות בכ-1500 ש"ח, כאשר באמזון חדש עולה כ-2100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1060 זה לא כרטיס ל 1440P. רכשת כרטיס במחיר סביר בתקופה שהוא יתאים ל 1080P. אנחנו נכנסים עוד מעט לתקופה עם 

יותר משחקים.. במידה ואתה משחק במגוון רחב של משחקים ולא רכשת את ה 1060 ספציפית לפי צרכים, אני מניח שתתאכזב או

שתוריד הגדרות. 1070 במחיר ש 1500 גם כמשומש, היה פי כמה יותר נכון לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר השאיפה שלי היא מסך 40" ובגלל שאני רוצה שדרוג עכשיו(מסך, כרטיס מסך, תוספת 8G זכרון, מקלדת מכנית ובהמשך רמקולים) התפשרתי על תחנת ביניים במחיר נמוך ככל האפשר עד שמחירי מסך מחשב 40" יהיו נמוכים יותר כולל חזקים במחירים יותר סבירים.

רק בשבוע שעבר התחלתי לבדוק מה מצאי הכרטיסים והדרישות לרזולוציות מסך השונות כשהתחלתי בתג מחיר של 1000 שקל עבור כרטיס מסך אבל די מהר הבנתי שזה לא מעשי.
בגלל זה המבצע התאים לי, חוץ מזה שההשקות החדשות יבואו לידי ביטוי רק בסוף הקיץ, וזה אחרי שישבתי על סרטונים שונים כדי להבין מה אני קונה ולפי מה שראיתי אפשר לקבל תוצאה סבירה לסימולטור טיסה כולל PUBG שזה המשחק העיקרי שאני משחק בו.

אני מקווה עוד שנתיים ואולי לפני כן, מחשב חדש לגמרי. 

תודה על העזרה. 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה בזבזת סתם 500-550 שקל? יכולת לקנות בזה זיכרון, או מוצר אחר שהיית חפץ בו!

יש מישהו בפייסבוק בקבוצה מוכר ב-950 שקל GTX1060 6GB של עם אחריות שנתיים וחודש עם קבלה מחנות מוכרת מאוד בארץ ושנימכר בחנויות ב-1900-2000 שקל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=932659

כנס לקישור תראה את המחיר של הכרטיס הוא מוכר אותו ב950 שקל כולל אחריות וקבלה תגיד לי שזה לא הפסד לזרוק 550 שקל לפח סתם מחיפזון ולא להקשיב לאנשים בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pooggy תתחדש על הכרטיס, תהנה ממנו,  ואל תיתן לאנשים לבאס אותך.

תלמד לקח בפעם הבאה, קיבלת שיעור חשוב.

פסיכולוגית: אנשים נוטים לעשות בחירות ולקבל החלטות לפי עמדות / רצונות שכבר היו להם קודם. מה שהם עושים אח"כ , גם אם הם חוקרים את העניין ומחפשים מידע אובייקטיבי, זה לרוב לאוסף ולשמור אינפורמציה שתומכת ברצון/העמדה הראשוניים שלהם, ולהתעלם ממידע שסותר אותה. אני מנחש שאתה היית "נעול" על הכרטיס הזה עוד קודם בגלל המחיר/המבצע וכו' (כתבת בעצמך משהו כזה למעלה) וכך המשכת את תהליך קבלת ההחלטות. זה קורה לכולם. זה אנושי, והרבה חברות מרויחות מזה כסף :)

אם תקרא פוסטים של nec תראה מה זו קבלת החלטות רציונלית בלי טיפת אמוציה. זה הצד השני של המטבע

תהנה מהכרטיס ואל תסתכל אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זו שיטת קבלת החלטות מתקדמת מקצועית בוגרת מבוססת נסיון רב שנים, היות והיא מנתקת מן המעגל של ההחלטה את "המרכיב

שהוא אמוציונאלי", מרכיב שבהחלטות טכניות (ולא רק) יכול לחבל ולעשות נזק. המרכיב הרגשי override לראציונאל לוגי

שכלתני מדיד ומחושב, ולכן מביא את החלטה למחוזות שאין להן ראציונאל, או יכולת לנמק אותה בכלים שעושים לנו שכל.

כל אדם מתחיל חייו בגישה הרגשית, את ההחלטות שהוא נוטל, וזאת בהעדר כלים מספקים לבחון את החלטה והחלופה שעומדת בדרכו.

ככה יצר אותנו הטבע. אך להבדיל מהטבע, האדם בעת המודרנית, בזכות המוח והשכל שלו ובזכות זאת שהחיים התארכו מעבר ל- 30 שנה

שהטבע נתן לנו (טרום עידן הרפואה) למד עם השנים והנסיון הארוך שנעשו לנגישים לו, לפתח כלים ומנגנונים המתעלים על האינסטינקטים

הבסיסיים,  וכך להגיע למחוזות גבוהים בשל היכולת לבצע החלטות מונחות מחשבה מעמיקה, ראציונליזציה, ואספקת נימוקים

שכלתניים.

כך למעשה לנתק את מנגנון ההחלטה מהשיטות הקדומות שפחות הוכיחו עצמן כיעילות (תלוי בהקשר כמובן).

לא קשה לספק דוגמאות היכן החלטה רגשית מפילה אותנו, והיכן החלטה ראציונאלית מנצחת בענק. לא רק בעולם הטכני מדעי כלכלי,

אלא גם בעולם המניפולציה שעושים על בני אנוש אחרים, באמצעות כיבוש הרגש שלנו והתעלות מעליו, תוך ניצול לא אחת

את נקודת תורפת הרגש אצל האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...