עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

Recommended Posts

כנס Hot Chips הוותיק בקליפורניה יכלול הצגה רשמית לארכיטקטורה העיבוד הגראפי הבאה של מפתחת השבבים - וכעת נותר לתהות מה יקרה ב-80 הימים שמפרידים בינינו לבין המאורע המשמח הזה

לכתבה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מה, הא? על מה השמחה? הא? MAXWELL = הדור הבא של הכרטיסים!!! ולמה אני כותבת זאת.... ?! כי שוב דוחים את VOLTA!!!!! אותה שנצפתה לראשונה ב2010. אחרי שדחפו לנו את 680.... _ (כי חשבנו שלפחות זה יהיה 780TI) אחרי שדחפו את כי ידעו שגם את יוכלו לדחוף עד .... ועכשיו.... כנראה שידחפו לנו את או AMPERE. נ.ב. זוכרים את ה TENSOR CORES נכון?! _ (לא... סתם לבדוק שאתם זוכרים) אבל האמת שיכול להיות שהייצור של VOLTA פשוט יקר מאד ולא מתאים למשתמשים ביתיים _ (יכול להיות.. דפוס הייצור של בהחלט יכול להסביר מדוע לא נראה את גם השנה)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחושה שלי שאת צודקת , איזה סיבה יש להם להוציא כרטיס מבוסס כשאין להם תחרות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני לא בטוח כמה טוב זה עבורנו שNvidia תוציא דור שהוא הרבה יותר טוב מהנוכחי. האינטרס שלנו זה תצליח לסגור את הפער וגם תוכל לייצר מספיק ליבות. וכן ההנחה שלך נכונה לפני חצי שנה המנכל שלהם אמר שאחת הסיבות שהם לא הוציאו את כי תהליך הייצור יקר מדי לשוק הפרטי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האינטרס שלי שונה מהאינטרס "שלנו" מסתבר. האינטרס שלי היא שאנוידיה תספק כמה שיותר כח גרפי כמה שיותר מהר. היא לא צריכה לרחם על אף אחד

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
זה נחמד לטווח הקצר, אבל בטווח הארוך אנחנו נראה כרטיסים יקרים מדי של שמשאירים אבק ל AMD

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ואני בכלל חשבתי שצריך לסחוט עוד קמת מהסדרה האחרונה... טוב נו

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

האינטרס שלי שונה מהאינטרס "שלנו" מסתבר. האינטרס שלי היא שאנוידיה תספק כמה שיותר כח גרפי כמה שיותר מהר. היא לא צריכה לרחם על אף אחד

היא לא צריכה לרחם על אף אחד, יש לה כלכלנים ואנליסיטים שמתווים את מפת הדרכים בהתאם ליכולת הטכנולוגית.

האינטרס שלנו הצרכנים שהחטיבה הגרפאית של לא תתמוטט ותצליח לתת תחרות אחרת בעתיד הלא כל כך רחוק אתה תראה את התסריט שראינו מאינטל בימי הפנטיום 4\ או כל דורות ה i5/i7/i3 שלא חידשו כמעט כלום כבר 7 שנים.

אני לא אומר בואו נקנה מוצרים מחורבנים בשביל שתהיה תחרות אבל כצרכן אני כן רוצה שתהיה תחרות.

אבל ייתכן שהחטיבה של amd כן תתמוטט בסופו של דבר אם אינטל אכן ייכנסו לשוק הגראפי של הצרכנים הביתיים ואז ו ייתחרו ראש בראש.

• אהבתי! 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חוקי השוק הזה פשוטים, והנה, אמרת מה יקרה כשחטיבת רדאון תתמותת. אין הרבה שאנחנו יכולים לעשות כרגע כצרכנים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
קבלת! אתמול הוא אמר שהדכרטיס הבא לא יהיה קרב: https://www.youtube.com/watch?v=RabDYLr-LNg

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ידידי היקר, אני מצטטת בכדי להביא לך את האינפו: האיש אמר שלא נראה כרטיס חדש בזמן הקרוב https://www.youtube.com/watch?v=RabDYLr-LNg אמר את זה אתמול 5-מאי-2018

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אסור לנו לשכוח שלnvidia יש אינטרס ש ati תמשיך להוות יריב, אחרת הם יוכרזו מונופול וזה גרוע עבורם, אז אני לא אתפלא שהדור הבא\באיים כבר מוכנים לייצור סידרתי ופשוט מחכים שamd תצליח לעמוד על הרגליים.

• מבולבל 1
  • עצוב 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מצד שני: https://www.tweaktown.com/news/62136/nvidia-launching-next-gen--gtx-1180-july-30/index.html

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

חוקי השוק הזה פשוטים, והנה, אמרת מה יקרה כשחטיבת רדאון תתמותת. אין הרבה שאנחנו יכולים לעשות כרגע כצרכנים

למה לא? דווקא לנו כצרכנים יש את הכח, ע"י פתיחת הארנק ותמיכה במ . מי שלא צריך 4K, ויכול להסתפק ב 1060 נייח בהחלט יש לו אלטרנטיבה מבית . הבעיה שהצרכנים ברובם הם עדר ורוכשים מה שהחנות/חבר דוחף להם, ונווידיה היא שם יותר מוכר וכך ממשיך להתגלגל לו כדור השלג ההרסני שבסופו של דבר מתנפץ עלינו הלקוחות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו