יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נעשה כבר לאובססיה של ממש כל הריצה הזו אחרי הדלפות, חברס - משחקים לכם עם הראש.

רדו מזה,  אל תתעניינו בשלב הנוכחי יהיה הכי נכון והכי בריא.

ממילא עוד כמה ימים נוידיאה תשיק מה שהיא תשיק, ואז נראה עד כמה זה משעמם... או שיצליחו להפתיע אותנו.

ברמת העקרון אינני אופטימי וחושש שמדובר ב- 12nm משעממים לחלוטין. more from the same, שיהיו רק עוד תירוץ

לנוידיאה שלא לעדכן לסדרה 10, על מנת להכריך אותנו לשדרג לסדרה 11, רק כדי לקבל אפטמוזים בכותרים חדשים.

קרי אותה שיטה מסריחה לסחיטת כסף. אז כנראה בעלי המניות ביקשו מנוידיה שימצאו דרך להגדיל הכנסות,

אז זה מה שהם כנראה יעשו לנו שוב פעם וכמו בעבר - אותו השטנץ שהיה במעבר מסדרה 700 ל 900,

כאשר הבצועים בשפיל העליון היו זהים למדי (980 אל מול 780ti) אבל הדרייברים הם מה שיצרו את הבידול 

מאותה נקודה ואילך, עת סדרה 900 זוכה לאפטמוזים וסדרה 700 (מכונה keplered בלשון קיפדו את ראשה)

חדלה לקבל עדכוני .

כך זה היה: פתאום out of no where בכל כותר חדש, נפתח פער ענק בין 980 ל- 780ti , כרטיס שרק אתמול

היו שווה ערך ביצועי וסיפק אותה רמה של ביצועים, הן בבנצ'ים והן בכותרים שעבורם 780ti כבר היה מאופטמז

בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת אני לא יכול להתאפק , עוד הדלפות/שמועות

SKU של RTX2070 + מחיר משוער סביב ה 400$ + תאריך יציאה סוף אוקטובר.

https://wccftech.com/nvidia-rtx-2070-specs-leaked-2304-cores-8gb-gddr6-at-400/

https://wccftech.com/nvidias-geforce-rtx-2070-and-2060-will-hit-the-shelves-by-end-of-october-early-november/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר שמוציא אותי מריכוז בעבודה שקשור לחומרה מתקבל בברכה. 😀

האתר הזה שפורסם ( לגבי 2070 ו 2060 ) באוקטובר\נובמבר הביא בעבר המון סקופים שבסופו של דבר היו אמינים, גם אם לא 

מדוייקים לגמרי.

נראה לי שעוד יום\חצי יום\יום וחצי יש ביקורות. כבר ידוע לי מראש פחות או יותר איפה 2080 הולך לעמוד, אבל 

מותר להיות קצת טרול מידי פעם ( ולקרוא שמועות.. )

image.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

כל דבר שמוציא אותי מריכוז בעבודה שקשור לחומרה מתקבל בברכה. 😀

האתר הזה שפורסם ( לגבי 2070 ו 2060 ) באוקטובר\נובמבר הביא בעבר המון סקופים שבסופו של דבר היו אמינים, גם אם לא 

מדוייקים לגמרי.

נראה לי שעוד יום\חצי יום\יום וחצי יש ביקורות. כבר ידוע לי מראש פחות או יותר איפה 2080 הולך לעמוד, אבל 

מותר להיות קצת טרול מידי פעם ( ולקרוא שמועות.. )

image.gif

יש השקה, אני לא חושב שיהיו ביקורות באנצ'ים, הרישמיים כמובן יציגו מספר שנוחים להם ואני מניח לא מעט יהיו עם ray tracing.

מה שמפתיע שעם ההשקה הקרובה לא מעט משחקים כן יגיעו עם תמיכה ב ray tracing, איזה ייתרון זה ייתן על פני הדור הקודם מבחינת איכות התמונה לא ניתן עדיין לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

יש השקה, אני לא חושב שיהיו ביקורות באנצ'ים, הרישמיים כמובן יציגו מספר שנוחים להם ואני מניח לא מעט יהיו עם ray tracing.

מה שמפתיע שעם ההשקה הקרובה לא מעט משחקים כן יגיעו עם תמיכה ב ray tracing, איזה ייתרון זה ייתן על פני הדור הקודם מבחינת איכות התמונה לא ניתן עדיין לדעת.

אפשרי, לא חשבתי על זה. אוטומטית הנחתי שמחר יש כבר ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

ray tracing למשחקים נשמע כמו בזבוז משאבים, במיוחד לFPS או כל משחק מהיר שהוא.
כל עוד יש אפשרות לכבות את הפיצ'ר הזה, כמו hairworks, הכל טוב.

טענה בהחלט מעניינת...  

ולכן רק אחרי שהטכנולוגיה הזו תיישום בלקט כותרים ראשונים בשוק, כך שנוכל לקבל טעימה איך זה נראה עם ובלי,

נוכל לקבל איזה שהוא וקטור לכוון שאליו זה הולך:  מחד אם זה יהיה מרשים, הדרך סלולה לשם.

אך מאידך אם זה יהיה יותר בכוון של  בבבבבבההההה.... ו- מממממההההההה

אז כנראה שהטכניקה הזו לרנדור משחקים לא תתפתח הלאה,  שכן יש לה עלות לא מבוטלת בנתח השבב שהיא גוזלת

לטובת יחידות העיבוד היעודיות עבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילוב ליבות טנזור בכרטיסי משחקים ללא תועלת מהותית עלול להיות דומה לטעות של בשימוש בזיכרונות HBM עם כרטיסי המשחקים שלהם.
זה יוצר גדול מאוד שלא לצורך, יקר וזולל חשמל (ובמקרה של HBM פשוט יקר מאוד עם yield נמוך ביותר) אך לא מביא שום תועלת מעשית ל FPS במשחק הממוצע.

NV לוקחים פה הימור לדעתי, נראה אם יצליח להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...