יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של huber

אם זה נכון וה 1170 עוקף את ה 1080TI, זה אומר שגיימינג ב 4k 60 פריימים אפשרי בדור הבא :bounce:

לא רואה הרבה טעם להוציא דור חדש שלא יעמוד בדרישה בסיסית זאת דהיום.

ואולי זו הסיבה לעיכובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של huber

אם זה נכון וה 1170 עוקף את ה 1080TI, זה אומר שגיימינג ב 4k 60 פריימים אפשרי בדור הבא :bounce:

אומרים שה1180TI יתן 130 פריימים ב4k

אבל אולי סתם דימיון.

תאריכי יציאה:

https://wccftech.com/nvidia-geforce-11-series-gtx-1180-gtx-1170-gtx-1160-release-date-leak/amp/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hype-train יצאה חזק הפעם מהצד של NV.
כל אחד משתולל עם הפנטזיות שלו, זה טוב זה טוב. כי תחשבו על זה, הנתונים שיש עכשיו זה רק לכרטיס רפרנס שהוא סמפל מהנדסים שלא עבר אופטימיזציה ובלי דרייברים מלאים. אם מוסיפים לו OC חזק עם קירור צד שלישי טוב ולוח מיוחד אפשר להוציא עוד 20-25% (כמו ללא מעט כרטיסי NV אחרים). אז 1170 במימוש פוטנציאל מלא משתווה ל V. יאללה.. טרפת...
הרמה יפה לצרכי אכזבה (אם כי נראה שזה בינתיים רק מהצד של הפרטי ולא בא מכיוון NV בניגוד למה ש היו עושים בעבר).

שתו מים קרים. כלל הזהב הוא להמתין ל 5 ביקורות בלתי תלויות של אנשים פרטיים ידועים שיש להם את הכרטיס ביד. אנחנו עדין די רחוקים משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שימו לב לקטע המשעשע שהוא כותרת הט'רד הזה יחד עם הצפי העדכני, שלא לדבר על דיונים קודמים סותרים אחרים שמדברים על עיכוב משמעותי בדור החדש של NV בגלל עודף גדול מאוד של צ'יפים..

talk is cheap..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

שתו מים קרים. כלל הזהב הוא להמתין ל 5 ביקורות בלתי תלויות של אנשים פרטיים ידועים שיש להם את הכרטיס ביד. אנחנו עדין די רחוקים משם...

אני לא חושב שמי שמבין בחומרה ברמה של רוב המגיבים הפעילים פה צריך את זה. גם ביקורת אמינה של אתר אחד כמו guru או anandtech

זה מעל ומעבר.

להסתכל עד כמה 1070 היה מהיר יותר מ 970 ו 980 באחוזים ממוצעים, יכול לתת לך תשובה מוערכת ש 1170 הולך להיות באיזור ה 1080Ti.

אני כבר חודשים חושב ש 1170 יראה ביצועים של הכרטיס הזה, לא נראה לי שיש פה הייפ מטורף..

אם הכרטיס לא יגיע לביצועים האלה ויהיה איפשהו בין 1080 ל 1080Ti זה גם בסדר בשביל NV והוא יימכר כמו לחמניות כי אין להם תחרות

שם.

גם היו אז שמועות שהם מאוד מוכנים להשקה מבחינת היצע, אם זה נכון מי שלא קנה וחיכה אמור לקבל מענה מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אני יותר נוטה להאמין לביצועים דומים ל-1080 עם סטייה של 5% וצריכה נמוכה יותר

הכול אפשרי מבחינת ביצועים. גם איפשהו קצת מעל 1080 נשמע הגיוני.

כמה חודשים נדע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אגב, שימו לב לקטע המשעשע שהוא כותרת הט'רד הזה יחד עם הצפי העדכני, שלא לדבר על דיונים קודמים סותרים אחרים שמדברים על עיכוב משמעותי בדור החדש של NV בגלל עודף גדול מאוד של צ'יפים..

talk is cheap..

בנתיים כל הדיווחים עקבים לגמרי ובלי שום סתירות.

הצפי המקורי היה אוגוסט ונשאר אוגוסט. היו דיווחים על מלאי כרטיסים גדול שיגרום לירידת מחירי הכרטיסים בעשרות אחוזים ביולי וכך באמת היה.

עלתה השערה שזה עלול לגרום לדחיה אבל במקביל היו שאמרו שלמרות זאת לא תיהיה דחיה.

נכון שהכל שמועות והדלפות ואין לי מושג מה נכון ומה לא נכון אבל די בטוח ש

1. הם נתקעו עם מלאי גדול של כרטיסים בדיוק כמו שדווח.

2. הם לפחות תיכננו במקור להשיק את הכרטיסים באוגוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני לא חושב שמי שמבין בחומרה ברמה של רוב המגיבים הפעילים פה צריך את זה. גם ביקורת אמינה של אתר אחד כמו guru או anandtech

זה מעל ומעבר.

להסתכל עד כמה 1070 היה מהיר יותר מ 970 ו 980 באחוזים ממוצעים, יכול לתת לך תשובה מוערכת ש 1170 הולך להיות באיזור ה 1080Ti.

אני כבר חודשים חושב ש 1170 יראה ביצועים של הכרטיס הזה, לא נראה לי שיש פה הייפ מטורף..

אם הכרטיס לא יגיע לביצועים האלה ויהיה איפשהו בין 1080 ל 1080Ti זה גם בסדר בשביל NV והוא יימכר כמו לחמניות כי אין להם תחרות

שם.

גם היו אז שמועות שהם מאוד מוכנים להשקה מבחינת היצע, אם זה נכון מי שלא קנה וחיכה אמור לקבל מענה מהיר.

ברגע ש guru יוציאו סקירה גם השאר יוציאו באותה דקה :) אז נכון שאחד מהם יספיק אבל כל הרציניים כפפופים לאותו NDA. הנקודה היא שברגע שיהיה לך דיווח אמין באמת יהיו לך 5 מהם ומעלה באותו רגע ועד אז הנפצות למיניהן ימשיכו לזרום. זו הסנונית הראשונה ברכבת השטויות הרגילה (ותכלס עבר מלא זמן, אנשים רעביייייים אחרי יותר משנתיים המתנה)

אתה יודע שמדובר בארכיטקטורה חדשה לגמרי או בשדרוג הקיימת? האם מדובר באותה ליטוגרפיה רק מלוטשת יותר או בקפיצת מדרגה משמעותית? 
מי מבטיח לך שיהיה המשך עקבי בעליית הביצועים כמו בעבר, במיוחד שהתחרות נמוכה מאוד? אולי זו תהייה סדרת "רפרש פלוס" כמו בין סדרה 6 ל 7 (לפחות בחלקה)?

lompy והכותרת מדברת על אוגוסט, השמועות כרגע על יומו האחרון של אוגוסט לכרטיס הראשון והכרזה שתימשך חודשיים ומעלה. אם זה עקביות בעינך, אשריך. אז כמו שאמרת, יש שמועות לפה ולשם בהתאם למצב הרוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאריך המקורי שדובר עליו היה 20 באוגוסט , לאחר שנווידיה ביטלו את ההשתתפות בכנס דובר על ה 28 ועכשיו מדברים על 30.

כן זה נראה לי מאד עקבי.

ואין שום דבר מיוחד בזה שהכרטיסים יכרזו בהדרגה במשך חודשים , ככה היה גם עם הדור הקודם ואף אחד לא ציפה שזה יהיה אחרת.

קודם מכריזים על 1180 אחר כך על 1170 ורק אחר כך על כרטיס הביניים 1160.

נשאר רק לחכות ולראות עם זה באמת יהיה באוגוסט או לא , בעיקרון אין שום לחץ אמיתי על נווידיה , זה לא שיש לה תחרות אז הם יכולים להחליט מה שמתאים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי שאוגוסט כנראה אושר כתאריך בו יושקו הכרטיסים החדשים WCCFTECH טוענים שבניגוד לצפיות

הכרטיסים החדשים יקראו GTX2080 ושהם יהיו מבוססים על ולא על Turing

https://wccftech.com/nvidias-geforce-gtx-2080-and-2070-based-on-ampere-ga104-gpu/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...