יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לא מוסמך. התמונות הן נוראי, המחיר ט.ל.ח וגבוה ב-50%-100% מהמחיר המשוער של הכרטיס בשוק. חירטוט לצורך יצירת הייפ וקליקים... שנראה שעובד לצערי. אנחנו החלטנו להזהר עם פרסום של הדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האנשים של לנובו ב- אכן דיברו על כך שהמחשבים שלהם יכילו את "הדור הבא" של . השם 1180 ו-1160 נזרקו לאוויר ספק מידיעה שכך יקראו וספק מכוונת ההחלפה לאיך-שלא-יקרא.

נכון, הנה גם אני "מדליף" - צפויה להשיק חדשים בקרוב. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג של בפירוש מציין את השם 1180, ז"א שזה לפחות מאושר. אף אחד לא דיבר על זמן הגעה לשוק כרגע, אבל אפילו את השם לא ידענו בוודאות למעט ניחושים, וזה הופך אותם מניחושים, לניחושים מושכלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפחות מקווה שהעקביות תמשיך עם קפיצות של 100

מספר כמו GTX2080 היה קצת מחרפן לי את המעט OCD שנשאר לי.

מהמעט מידע שאני יודע לפחות כרגע (עוד לא חתמתי על חוזי סודיות) כרטיסי צד ג' עדיין בתנור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שאני זוכר מהדבורים ברבעון שחלף, אלו הזכירו חלון הזדמנויות צפוי להשקה בין אוגוסט לנובמבר 2018.

היות ואנו עתה ביולי, אזי שאנו קרובים להשקתו של הדור הבא ולא נראה שיש מי שמתכחש לכך בתעשיה

או בכלל. אך האם קרובים כדי חודש וחצי - או כדי 4 חודשים ?

זו כנראה כל השאלה.

סבלנות, זה יבוא.

בנתיים המשיכו לשחק (מי שעדיין בגיל שיש לו זמן, עיניים, ושלד בריא דיו בכדי לשחק) בכרטיס הנוכחי שלו,

שכנראה עושה עבור רוב רובם של החובבים את העבודה גם היום טוב למדי.

נו טוב,

אלא אם דרישותיו הן ל- ב- ultra בתדר גבוה, ואז מובן שהריצה אחרי הדבר הבא היא לעולם אינה נגמרת,

משום שעד שנקבל משהו שמריץ 4K, בהגדרות מקסימליות, ומעל 144hz - ידרשו עוד שני דורות לפחות לעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המצב לאשורו, וישנו עדיין מלאי גדול הן של דור קודם (קרי דור 10 הנוכחי) והן של הדור הבא (דור 11),

אזי ישנו סכוי גדול כי נוידיאה (שאינה בלחץ תחרות מאומה מצד בתקופה זו) תעכב את ההשקה של הדור הבא,

אפילו כדי רבעון (קרי לרבעון רביעי במקום שלישי). 

זה (כנראה) מה שאני הייתי עושה אילו הייתי בנעלי המנכ"ל. יתרה על כך, הייתי מייצר גל הוזלות ומבצעים כרגע על הכרטיסים

הנוכחיים מדור 10, בכדי לזרז ולרוקן את המדפים. שהרי כולם יצאו נשכרים מכך - גם נוידיאה שתרוקן מלאי גדול מדי בקצב מזורז,

וגם הצרכנים. מבצע רציני כמו שצריך ותוך חודש-חודשיים הכל עף לגיימרים. שרק יהנו - זו גם מטרה.

ואז משיק את הדור הבא תוך הצגת יכולות חדשות וחזקות יותר, ובכך מייצר גל בקושים חדש לכרטיסי 1180 שמהיר יותר

מכל מה שהיה לפניו. שהרי תמיד יש את אותו פלח שוק שכל דור בדורו מצטייד במילה האחרונה וייהי מה, כל אותם מכורים

שיושנים לילה שלם על המדרכה ברחוב (בשק שינה) רק על מנת לקבל ראשונים את האייפון הבא איך שהחנות נפתחת בבוקר,

כאילו אין להם דבר חשוב יותר לעשות בחייהם. 

אלו מזרימי הכסף הגדול לקופת נוידיאה, שקונים במחיר מופקע בתחילת השווק לדגם הנוצץ והעדכני ביותר - חייבים הם להיות

ראשונים. ועל פלח זה נוידיאה (וכל יצרן בתחום צרכני) בונים לייצר הכנסות ענק וגריפת רווחים עצומים של מאות אחוזים.

ואני ?

אני רק מחכה כבר לשנה הבאה 2019, לשדרוג למעבד 8/12 ליבות (מה שיהיה הכי כדאי בשוק באותה עת, בן שזה יהיה

ריזן דור 3 או תחרותי מן הצד שני), בשילוב כרטיס גראפי משומש טוב מדור 10 ביד שניה במחיר מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

נו טוב,

אלא אם דרישותיו הן ל- 4k ב- ultra בתדר גבוה, ואז מובן שהריצה אחרי הדבר הבא היא לעולם אינה נגמרת,

משום שעד שנקבל משהו שמריץ 4K, בהגדרות מקסימליות, ומעל 144hz - ידרשו עוד שני דורות לפחות לעבור.

אני עשיתי את הטעות של לעבור למסך בדור הנוכחי של הכרטיסים, ובלי 1080TI זה פשוט עצוב. ברב המשחקים אני מתפשר על הגדרות גרפיות בינוניות בשביל שזה יעלה מעל 30 פריימים. אבל אני מאמין שבדור הבאה יהיה כבר אפשרי ב 60 פריימים בערך /אותי אישית זה מספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אין שום דבר שיצדיק משהו מעבר ל 1070 לשחקני מיינסטרים ב 1080P. כל משחק חדש שיצא לאחרונה לא יורד מ 60

אצלי על הגדרות מלאות.

ציטוט של huber

אני עשיתי את הטעות של לעבור למסך 4k בדור הנוכחי של הכרטיסים, ובלי 1080TI זה פשוט עצוב. ברב המשחקים אני מתפשר על הגדרות גרפיות בינוניות בשביל שזה יעלה מעל 30 פריימים. אבל אני מאמין שבדור הבאה 4k יהיה כבר אפשרי ב 60 פריימים בערך /אותי אישית זה מספק.

לשחק בינוני ב אפשרי שעולה באיכות על 1080P בהגדרות מלאות + פילטרים. לא עשית טעות, פשוט הקדמת. אני לא חושב ש יהיה

מיינסטרים גם בדור הבא של - אולי לקראת יציאת הקונסולות הבאות 2020-2021. זו דעתי בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch - מיינסטרים בטוח שלא, אבל כיום ב 60FPS מצריך את הכרטיס הכי חזק שקיים כרגע (1080TI) וגם זה לא תמיד. אני מאמין שבדור הבא (לפי קצב ההתקדמות של נווידיה בדורות האחרונות) על 60FPS יהיה אפשרי אפילו על ה 1180 ולאו דווקא על גירסת ה TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי. בשמחה אעלה למסך אם 60 פריימים בכותרים מודרניים יהיה ריאלי אפשרי על הגדרות גבוהות, לא מלאות.

אני תמיד עוקב מאחר ואני משחק במגוון רחב של משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

הלוואי. בשמחה אעלה למסך 4k אם 60 פריימים בכותרים מודרניים יהיה ריאלי אפשרי על הגדרות גבוהות, לא מלאות.

אני תמיד עוקב מאחר ואני משחק במגוון רחב של משחקים.

זה (כמעט) אפשרי כבר היום אם יש לך כ 750 דולר לזרוק על כרטיס מסך:

https://www.anandtech.com/show/11180/the-nvidia-geforce-gtx-1080-ti-review/8

לפי תחזית ההתקדמות שלהם בדורות האחרונים, ה GTX 1180 יהיה פחות או יותר ברמה של ה 1080 TI, מה שאומר שנקבל באיזור ה 60 פריימים בכרטיס "סביר" (עצוב איך התרגלנו לקרוא לכרטיס של כ 500 דולר "סביר"). כשיצה ה 1180 TI זה כבר יהיה יותר מאפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה קצת פושע אם GTX 1180 יהיה רק בכח של GTX 1080 TI, אני חייב להודות.

שנתיים וחצי של המתנה לדור חדש, הקטנת תהליך יצור, מעבר לזיכרונות חדשים וארכיטקטורה חדשה זכאים לשיפור מאסיבי לחלוטין של ביצועים.

אני רוצה ש-GTX 1170 ישתווה ל-GTX 1080 TI לכל הפחות. זה המינימום הנדרש בדיוק כמו ש-GTX 1070 עשה מול Ti או כשעשה GTX 970 מול GTX 780 TI.

אני לא אתפלא אם יוחלט לבצע זינוק כל כך מאסיבי בעוצמות, עד כדי כך ש-GTX 1170 יעקוף את GTX 1080 TI הקיים במספר דו-ספרתי של אחוזי ביצועים. צטטו את המשפט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...