יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של huber

omertgm - מי קונה בארץ?! 🤔

אבל נכון, מההשקה עד מוצר מדף זמין לוקח גם זמן מה.

אמזון?

ואיך מממשים אחריות במקרה הצורך?

הם מבקשים לשלוח אליהם חזרה את הכרטיס התקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Titan7777

אמזון?

ואיך מממשים אחריות במקרה הצורך?

הם מבקשים לשלוח אליהם חזרה את הכרטיס התקול?

אם זה במסגרת האחריות, כן - שולחים אליהם (עלות המשלוח חזרה על חשבונם ד"א), והם מזכים - לרב זיכוי מלא של עלות הכרטיס ביום הרכישה, אך כל מקרה לגופו. לי כבר קרה שאמרו "תשאיר את המוצר אצלך ונזכה בלי לשלוח חזרה" פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אם זה במסגרת האחריות, כן - שולחים אליהם (עלות המשלוח חזרה על חשבונם ד"א), והם מזכים - לרב זיכוי מלא של עלות הכרטיס ביום הרכישה, אך כל מקרה לגופו. לי כבר קרה שאמרו "תשאיר את המוצר אצלך ונזכה בלי לשלוח חזרה" פעמיים.

זה תופס גם במקרה שאני קונה מאמזון ושולח בתוך ארה"ב למשפחה שמביאה איתה את הכרטיס לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המצב הוא ש- נמצאת בתקופת R&D עמוקה. אני רק מקווה שהיא תצא מזה בטוב.

סוף 2019 אנחנו אמורים לראות ניצנים של הדבר הזה. עד אז, אגב, וראג'ה בין ראשיה יחזיקו באבי טיפוס של כרטיסי המסך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

djelectric - אבי טיפוס כן, מוצרי מדף יקח הרבה יותר מזה, זמן הפיתוח של חדשה הוא באיזור ה 3-4 שנים והם רק עכשיו התחילו. מה שכן אף אחד לא מבטיח לנו שזה יהיה מאיץ גרפי לגיימינג, אין שום מניעה שהם יתחרו בנווידיה דווקא בשוק העיסקי/AI. נחיה ונראה.

לגבי - אני מזמן לא בונה עליהם בשוק הגרפי לגיימינג, איכזבו אותי יותר מידיי פעמים בשנים האחרונות. נראה ששוק הגיימינג רחוק מאוד מראש מעיינהם, ולא ממש נמצא בחוד החנית של הפיתוח ב .  חבל, לנו כצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-gtx-1170-alleged-benchmark-leaked-beats-1080-ti.html

לא מאומת.

מה שכן הרבה פעמים - שמועות וידיעות למיניהם דרך האתר הזה היו בסופו של דבר נכונות ולעיתים מדויקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני לא אתפלא אם יוחלט לבצע זינוק כל כך מאסיבי בעוצמות, עד כדי כך ש-GTX 1170 יעקוף את GTX 1080 TI הקיים במספר דו-ספרתי של אחוזי ביצועים. צטטו את המשפט הזה.

למרות השמועות, אני עדיין רוצה להאמין. מקווה להתחיל לקבל מיילים מיצרניות בשבועות הקרובים. יש רבותה הקיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...