יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של huber

זה (כמעט) אפשרי כבר היום אם יש לך כ 750 דולר לזרוק על כרטיס מסך:

https://www.anandtech.com/show/11180/the-nvidia-geforce-gtx-1080-ti-review/8

לפי תחזית ההתקדמות שלהם בדורות האחרונים, ה GTX 1180 יהיה פחות או יותר ברמה של ה 1080 TI, מה שאומר שנקבל 4K באיזור ה 60 פריימים בכרטיס גיימרים "סביר" (עצוב איך התרגלנו לקרוא לכרטיס של כ 500 דולר "סביר"). כשיצה ה 1180 TI זה כבר יהיה יותר מאפשרי.

כל דבר טוב שיקרה בשוק הזה, מבורך. אני לא מרגיש ששוק ה PC מוכן למעבר ל ( בתור ). כסף כמובן זה חלק מהחבילה.

אפשרי לשחק היום ב בצורה מוצלחת כמו שפירסמת בלינק אבל זה באמת כרוך ברכישה של כרטיס כזה או אחר. 

הציפייה שלי לרכישת מסך 4K\60\IPS כלשהו בעתיד עם כרטיס מסך שיצדיק את זה - היא לפי יחס דומה לרכישת ה 1070 ( 1700 שקל מחיר

סופי מחו"ל ).

זה למה אני חושב שייקח קצת יותר זמן עד שזה יגיע למצב מקובל\מיינסטרים. הלוואי ואני טועה וזה יהיה יותר מהיר.

לשלם סכומים כאלה על זה קצת מוגזם, אני יכול בכיף ובקלות אבל לא אעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עניין של סבלנות, לאו דווקא wishful thinking. זה עניין של זמן במקרה הזה עד שזה קורה. אני לא חושב שזה רק נושא הביקוש,
זה גם אפקט ההתקדמות לאורך זמן שעושה את שלו. לוקח זמן בגדר של שנים\עשור ומעלה עד שדברים כאלה הופכים בשוק למובנים

מאליו. הרי אם תחזור אחורה, פעם - 1024X768 היה וואו. מי שבוגר קצת בינינו ( בגיל ) זה יקפיץ לו פיוז בראש לרגע. מתישהו 

הוואו הזה יעלם גם מ שזה ייהפך למובן מאליו. בימים האלה - המחירים יהיו בהתאם גם למאיצים גרפיים ביחס לסטנדרט.

בנוסף, שוק הקונסולות שמכתיב לא מעט בשוק הגיימינג, משליך תמיד בעקיפין על ה .

שמועות מראות שדור הקונסולות הבא יגיע אלינו איפשהו בין 2020-2021 - שום דבר לא הוכרז. במידה ונניח לרגע שזה 

איזור חיוג הגיוני ליציאה של 5 לצורך העניין - אז יש לזה השלכות. אחד הדברים ש(אני) צופה - זה מעבר חד יותר

ל . חיסול תמיכה ברזולוציות נמוכות יותר מ 1080P וכו'.. 

אם זה יהיה מוקדם יותר - מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. כל הת'רד הזה הוא סידרה של ניחושים ותו לא, אין שום דבר רישמי. חלק אומרים שיקח עוד זמן כי נווידיה יושבת על הר של כרטיסים שאיננה מצליחה למכור וכי אין לה שום תחרות, חלק אומרים עוד 3-4 חודש, אף אחד לא יודע בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווחתי לא רע בשנתיים שלוש האחרונות בזכות NV. אומנם סכומים של אלפי שקלים.. אני עדיין מתלבט עם הם הגיעו לרף

גבוה מידי. הם משקיעים הרבה מאוד ב , זו אחת הסיבות שבשנים הקודמות הגדלתי את החלק שלהם בתיק. מאוד מתלבט,

נראה כאילו עכשיו זה כמה שנים של רגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אם הנך מדבר על מחיר המניה של נוידיאה,

אזי חישוב מהיר של book value ובעטיו יחס p/e ratio , יראה לנו שהמחיר שלה מנופח מעל לכל פרופורציה כלכלית סבירה.

לכן אני לא הייתי משקיע במניה שלהם, שכרגע ביחס למחירי המניות (אפילו כשכל השוק מתומחר גבוה למדי),

מחיר המניה שלה מנופח לקיצון העליון. ולא רק שלה, יש עוד אלפי ניירות ערך אם לא יותר במצב דומה ובעייתי.

משמעות הדבר היא שכשיבוא התיקון הגדול בשוק, דווקא המניות הללו יפלו הכי חזק, משהו בסגנון שנת 2000

ומניות ה- dot com.

וגם מניית בתור דוגמא, היא בבעיה דומה וקשה במיוחד עם מחיר שוק שהוא עשרות פעמים מעל לשווי הכלכלי

של החברה. לזה קוראים מחיר שהוא מנותק מחוקי הכלכלה הראליים. כידוע בטווח הארוך - השוק מתיישר לערכים ראליים.

לכן יש לבחור מניות (באם משקיעים במניות ספציפיות) בקפידה יתרה, מתוך התמחות ספציפית באותו תחום,

ובאמצעות יכולת אנליטית מקצועית - להעריך נכונה "מניות ערך" לטווח הארוך.

נסיוני רב השנים לימדני, שיכולת כזו יש למעטי מעט בעולם, כמו לברקשיר האתווי.

ומשכך אינני משקיע במניות ספציפיות מבחינה עקרונית (למעט במקרים נדירים) ומפזר את השקעותיי בצורה

מושכלת על כל השוק הרלוונטי, באמצעות השקעה בתעודות סל על המדדים המובילים. 

באמצעות שיטה זו פיזור הסיכונים שהדבר מקנה - קונה עבורי ביטוח, המבטיח לי את תשואת השוק לטווח

הארוך בהסתברות גבוהה במיוחד עד מלאה.

והרי שגם תשואת השוק גרידא מהווה צמיחת הון בקצב מספק, על מנת לבנות עושר סביר והזדמנות לפרוש

לגמלאות בטרם הגיענו לגיל שהוא עם רגל אחת בקבר.

הכרתי/שמעתי על כאלו עם תאווה אשר רצו לנצח את השוק, ולא הסתפקו בתשואתו הממוצעת לאורך השנים.

בכדי לעשות כן ויתרו על הרכיבה שעל המדדים המובילים (ופיזור ההשקעה שמושג דרכם),

וזאת עשו באמצעות הימור על מניות ספציפיות, מתוך אמונה שהם כמשקיעים יודעים טוב יותר לנבא הצלחה של

ניירות ערך, כמו גם את הביצועים העסקיים של ההחברות שהן מייצגות.

בחלק לא מבוטל מהמקרים הגישה הזו נגמרה רע מבחינתם, עת לא רק שלא עשו את ההון המצופה לאורך

השנים, אלא שלרוב איבדו חלק ניכר מהשקעתם בעת קרות הנפילות הגדולות.

לדוגמא, כשהשוק ירד ב- 20% (או אפילו ב- 50%) מצב שעדיין איפשר הזדמנות להתאושש ממנו תוך מס'

שנים בודדות, הם איבדו 90-95% מהונם ונמחקו קליל. 

קח זאת לתשומת לבך בטרם השקעה על מניות סלקטיביות שאתה בוחר בהן, משום שיש בכך סיכון רציני.

נוידיאה היא דוגמא קלאסית לכך ואם תשאל אותי, זו דרך מהירה לאבד את מרבית ההשקעה בה.

שים לב לנתונים, יחס p/e העומד על 42 נקודה משהו, שזה פי 3 לערך מהסף הכלכלי ראלי:

image.png.1db7c0739222de9ea6ab9604fd434c18.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

^אם הנך מדבר על מחיר המניה של נוידיאה,

אזי חישוב מהיר של book value ובעטיו יחס p/e ratio , יראה לנו שהמחיר שלה מנופח מעל לכל פרופורציה כלכלית סבירה.

לכן אני לא הייתי משקיע במניה שלהם, שכרגע ביחס למחירי המניות (אפילו כשכל השוק מתומחר גבוה למדי),

אכן. בין היתר כמו אחרים, המחיר מנופח. בשביל זה עושים גידור השקעות.

ציטוט

ומשכך אינני משקיע במניות ספציפיות מבחינה עקרונית (למעט במקרים נדירים)

אדם ששם את כספו במניה אחת וזה לא לטווח קצר בלי קשר לתוצאה\השלכות  - לא מוגדר כמשקיע מן המניין. אלו מקרים

יוצאי דופן בין אם יש הבנה וניסיון, או טמטום גמור. מעולם לא השקעתי את כספי במניה אחת, מאחר והיו לי מורי דרך

נכונים - גם בחיים וגם בלימודים.

סה"כ התשואה שלי מ NV בקצת יותר משנתיים עומדת על 662$. כמובן, אני משקיע זוטר. אני עובד בשוק ההון במקצועי, בניתוח מגמות.

כל עוד אני מ 2010 בעלייה, אין לי תלונות ולא מזיז לי האמת שהמניה קצת בלונית כמו שאומרים. בינתיים המניה

לא מפריעה לי כי אני צופה רגיעה שם.

לצערי* כן פגשתי בחיים המקצועיים, מכרים שאיבדו את מיטב כספם בהשקעות וזה לעיתים לא מראה כ"כ נחמד.

בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...