יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של andralamusya

אין לי שום מסמכים, אין לי שום כוחות ניבויים אבל תזכרו את מילותי - לAMD או NVIDIA יש מוצרים שמקדימים דור או 2 את זמנם והם בוחרים לשחרר גרסאות "מסורסות" עד שהן יצאו לעשוק הפרטי

אם ל היה משהוא הם כבר היו יוצאים איתו , היום הם לא מהווים שום תחרות לנווידיה בשוק הגימרים ובלי שוק הקריפטו הם בכלל לא היו מוכרים כמעט שום דבר.

בקשר לנוודיה אין פה שום סוד , יש להם 3 ארכיטכטורות יותר מתקדמות Turing,, . כרגע אנחנו עם פסקל יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוקר טוב

קראתי קצת אתמול על הנושא של RT. נחמד.

https://blogs.nvidia.com/blog/2018/03/19/whats-difference-between-ray-tracing-rasterization/

בלי קשר - אני עדיין חושב שבאוגוסט החשיפה הולכת להיות כרטיס מסך דמוי 1060Ti. אינטואיציה ללא שום הסבר מעבר לזה..

כרטיס ביניים שמתומחר הוגן ( אחרי ירידה הדרגתית במחירים, זה הזמן להוציא אותו ) ושייתן ביצועים בין 1060 ל 1070.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מנכ"ל אנוידיה נתן שי מיוחד לחבורה קטנה של מפתחי עם הקדשה אישית

המדיה: הוציאו גרסה מיוחדת סופר יקרה שאף אחד לא יכול לקנות

מזכיר לי את העיתונות בעולם כלפינו

תגיד, אתה בא לפה לפעמים לקרוא תגובות לסרטונים האלה שאתה מפרסם? זה חשוב

פה? הרבה פחות, אני קורא בעיקר באתרים קצת יותר מקצועיים (בלי להעליב, אפילו חברי צוות פה יסכימו איתי שאננדטק קצת יותר מקצועי, לא?) ומסיק מסקנות משם:

https://www.anandtech.com/show/13004/nvidia-limited-edition-32gb-titan-v-ceo-edition

In any case, for the time being the only way to get this unexpected Titan V SKU is to get one of the 20 winners from NVIDIA’s giveaway to part with one. So the immediate impact to NVIDIA’s business – or to potential Titan buyers – is negligible. However given the fact that this is not just a Titan V with more memory, it does strike me as unusual that would produce a small batch of cards and then just stop, as someone just created a fair bit of extra work for driver & validation teams. So I wouldn’t at all be surprised if we see a similar SKU hit retail down the line, especially as the V is the only remaining commercial GV100 product that doesn’t have a second, higher memory capacity configuration.

בנוסף זה לא חדש שנווידיה עשתה את זה שוב ושוב לקהל לקוחותיה, שיחרור כרטיס TITAV חזק ויקר מאוד וזמן קצר אח"כ הוצאת גירסה נוספת יותר חזקה והרבה יותר זולה (ע"ע ה האחרון ששוחר ואחריו השחרור של ה 1080TI וזה קרה גם בדור שלפניו ואם אני לא טועה גם בזה שלפניו), אז לא קשה מזה להסיק שיש סיכוי לא קטן שגם פה יקרה משהו דומה - ניחוש מושכל כמובן ולא מידע קונקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

בלי קשר - אני עדיין חושב שבאוגוסט החשיפה הולכת להיות כרטיס מסך דמוי 1060Ti. אינטואיציה ללא שום הסבר מעבר לזה..

כרטיס ביניים שמתומחר הוגן ( אחרי ירידה הדרגתית במחירים, זה הזמן להוציא אותו ) ושייתן ביצועים בין 1060 ל 1070.

אני חושב שהסיכוי לזה הוא נמוך, יש סיבה טובה שלא ראינו כרטיס כזה עד היום והיא יותר תפעולית יותר מאשר שיווקית. 

ה-1060 מבוסס על רכיב GP106 שכל החלקים בו כבר פועלים ככה שחוץ מקצת אין אפשרות מעשית להוציא ממנו יותר. הרכיב הבא בתור מעליו הוא כבר ה-GP104 שמשמש ל-1070, 1070TI ול-1080 ולא משתלם לקחת רכיב כזה גדול ויקר רק בשביל לכבות חצי ממנו ולמכור אותו בזול. האופציה שנשארה זה ליצר רכיב חדש לחלוטין בשביל ה-1060TI אבל לתכנן וליצר רכיב כזה בכמויות קטנות רק בשביל דגם אחד של כרטיס ביניים זה לא משתלם בטח שלא עכשיו לקראת סוף החיים של הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

פה? הרבה פחות, אני קורא בעיקר באתרים קצת יותר מקצועיים (בלי להעליב, אפילו חברי צוות פה יסכימו איתי שאננדטק קצת יותר מקצועי, לא?) ומסיק מסקנות משם:

https://www.anandtech.com/show/13004/nvidia-limited-edition-32gb-titan-v-ceo-edition

In any case, for the time being the only way to get this unexpected Titan V SKU is to get one of the 20 winners from NVIDIA’s giveaway to part with one. So the immediate impact to NVIDIA’s business – or to potential Titan buyers – is negligible. However given the fact that this is not just a Titan V with more memory, it does strike me as unusual that NVIDIA would produce a small batch of cards and then just stop, as someone just created a fair bit of extra work for NVIDIA driver & validation teams. So I wouldn’t at all be surprised if we see a similar SKU hit retail down the line, especially as the Titan V is the only remaining commercial GV100 product that doesn’t have a second, higher memory capacity configuration.

בנוסף זה לא חדש שנווידיה עשתה את זה שוב ושוב לקהל לקוחותיה, שיחרור כרטיס TITAV חזק ויקר מאוד וזמן קצר אח"כ הוצאת גירסה נוספת יותר חזקה והרבה יותר זולה (ע"ע ה Titan האחרון ששוחר ואחריו השחרור של ה 1080TI וזה קרה גם בדור שלפניו ואם אני לא טועה גם בזה שלפניו), אז לא קשה מזה להסיק שיש סיכוי לא קטן שגם פה יקרה משהו דומה - ניחוש מושכל כמובן ולא מידע קונקרטי.

מי שקונה טיטאן לגיימינג - זה הגורל שמחכה לו. צויין במפורש שאלו כרטיסים ל-Machine Learning.

אותו V CEO הוא למעשה מיתוג מחדש של מוצר שכבר קיים, אפשר לחשוב איזה מאמץ עילאי לוקח לצרוב ביוס ולייצר אריזה מעט שונה.

כששאלתי אותך האם אתה בא לפה לקרוא, אדוני הוד מעלתו המבלה באתרי עילית, זה כדי לוודא שמגן הבולשיט שאנחנו נאלצים לשלוף במהרה על הפוסטים שלך עובד. שחלילה לא יוסטו אנשים נוספים ששומעים רק צד אחד של הויכוח. שטפו לך את השכל מכל הכיוון על ואנוידיה, זה עובד.

אולי אם היית נוגע ולו רק במעט בעולם ה-Machine Learning וה-TensorFlow, דעותיך הקיצוניות היו מתמתנות מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

In any case, for the time being the only way to get this unexpected Titan V SKU is to get one of the 20 winners from NVIDIA’s giveaway to part with one. So the immediate impact to NVIDIA’s business – or to potential Titan buyers – is negligible. However given the fact that this is not just a Titan V with more memory, it does strike me as unusual that NVIDIA would produce a small batch of cards and then just stop, as someone just created a fair bit of extra work for NVIDIA driver & validation teams. So I wouldn’t at all be surprised if we see a similar SKU hit retail down the line, especially as the Titan V is the only remaining commercial GV100 product that doesn’t have a second, higher memory capacity configuration.

בנוסף זה לא חדש שנווידיה עשתה את זה שוב ושוב לקהל לקוחותיה, שיחרור כרטיס TITAV חזק ויקר מאוד וזמן קצר אח"כ הוצאת גירסה נוספת יותר חזקה והרבה יותר זולה (ע"ע ה Titan האחרון ששוחר ואחריו השחרור של ה 1080TI וזה קרה גם בדור שלפניו ואם אני לא טועה גם בזה שלפניו), אז לא קשה מזה להסיק שיש סיכוי לא קטן שגם פה יקרה משהו דומה - ניחוש מושכל כמובן ולא מידע קונקרטי.

נראה לי אתה מתבלבל בין z שהיה עם תג מחיר של 3000 דולר שלאחריו יצאו גירסאות חזקות יותר במחיר נמוך יותר.
תקנו אותי אם אני טועה titan v זו ספינת הדגל של אבל עם חיסרון בולט (למי שאין הגבלה בכיס), אי אפשר להקים מערך SLI
זה עיניין של זמן עד שהדברים האלה ישתנו ושוב ימחזרו , בכל אופן הסדרה הזו לא ממש מיועדת לגיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מי שקונה טיטאן לגיימינג - זה הגורל שמחכה לו. צויין במפורש שאלו כרטיסים ל-Machine Learning.

אותו Titan V CEO הוא למעשה מיתוג מחדש של מוצר שכבר קיים, אפשר לחשוב איזה מאמץ עילאי לוקח לצרוב ביוס ולייצר אריזה מעט שונה.

כששאלתי אותך האם אתה בא לפה לקרוא, אדוני הוד מעלתו המבלה באתרי עילית, זה כדי לוודא שמגן הבולשיט שאנחנו נאלצים לשלוף במהרה על הפוסטים שלך עובד. שחלילה לא יוסטו אנשים נוספים ששומעים רק צד אחד של הויכוח. שטפו לך את השכל מכל הכיוון על אינטל ואנוידיה, זה עובד.

אולי אם היית נוגע ולו רק במעט בעולם ה-Machine Learning וה-TensorFlow, דעותיך הקיצוניות היו מתמתנות מעט.

כמעט התייחסתי אליך ברצינות, אבל זא שמתי לב שהחלטת לקרוא לי "הוד מעלתו" בגישה כזו מתנשאת מצידך שרק מעידה על הבורות שלך. בוא נסכים שלא להסכים ונמשיך בדרכנו, לא נראה לי שאתה ואני נראה עין בעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן מאוד שלא, אבל אני עונה לזלזול בזלזול. לא אגיע לבית של אף אחד ואעליב את עיצוב הפנים, אשתו או הבחירה התמוהה ברהיטים מזרח-אירופאים.

הבורות שלי היא הכלי הכי טוב שיש לי, אני עובד שעות רבות בכל יום כדי לפתח אותו. ממליץ גם, עדיף משיטוט ביוטיוב בתוצאות חיפוש "Why is the greatest company on earth and and are the literal devil". זו האפיטומה של דיוני החומרה בשנים האחרונות במדיה, מידע מעובד שעובר טוויסט של הסטה, קמצוץ של היפוקריטיות והרבה שנאה.

אנשים הפסיקו להסתמך על המדיה הכתובה, המתונה והנבחנת ומסתמכים על סרטונים קלים לבליעה שמעצבים את דעתם, העיקר לגרוף לייקים וצפיות לעשות עוד כמה ג'ובות על חשבון מלחמת הפאנבויס. מצחיק כמה זה דומה לעיצוב דעות פוליטיות בציבור העולמי היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחווה קטנה להציג לציבור המשקיעים הפוטנציאלי והקיים לכיוון שהם הולכים אליו. משקיעים הרבה בהון אנושי\פיתוח בתחום ה העתידי.

חברה רצינית לכל הדיעות אני מניח.

ציטוט של etal

אני חושב שהסיכוי לזה הוא נמוך, יש סיבה טובה שלא ראינו כרטיס כזה עד היום והיא יותר תפעולית יותר מאשר שיווקית. 

כן, אפשרי. אני מסתמך על שום דבר.. רק תחושת בטן שמחכה עוד כרטיס ביניים כזה, איכשהו שאריות שנותרו להלביש להם עוד ביצועים

ולהפוך את זה ללהיט מכירות של תקופת מעבר עד הסתיו\תחילת החורף הבא.

ציטוט של huber

אני יודע שכל אדם עם שכל בריא שמתעניין בתחום כלשהו בעולם - יחפש מקורות נוספים, ידועים ומקצועיים. רק שמה שיפה באתר פה - זה לדבר חופשי בעברית.

ולעקוץ את מי שצריך מידי פעם. זה נחמד. אגב, רוב היום שלי ( ובטח גם של אחרים ) בעבודה - זה אנגלית ומספרים. הרבה יותר נחמד להגיע לאתר פעיל ישראלי. הרבה יוזרים פה לא יורדים ברמה מגורו או מאננדטק או מג'וני-גורו או טום וכו'.. זה גם עניין של תקציב וגודל..

האתר הזה טוב. וטוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מחובר להרבה מאוד מהאנשים שעובדים במדיה העולמית. אננדטק, Techpowerup, overclocked ורבים וטובים אחרים, קשר יומיומי בצ'אט ובדיסקורד דואגים לשמור על ידע ופרטים חשובים בחומרה אחד של השני, מתיעצים ומשווים תוצאות לפני השקה של חומרה לראות שהכל בסדר. שומרים על מקצועיות אחד של השני. אני מאוד גאה בזון שלנו, שלעיתים גם מקבל מידע חשוב ראשון כשלעצמו. אנחנו אתר עם קשרים מאוד עמוקים לכל קצוות תבל עם היצרנים הכי חשובים בביזנס. תאמינו לי שתיבת המייל שלי עמוסה.

מה שחשוב להבין זה שהחומר האנושי בכל אתרי החומר דומה. אני לא יודע מתי בפעם האחרונה אנשים כאן נכנסו למערכות תגובות של אתרים מעבר לים, אבל לא הכל ורוד שם, נגיד את זה ככה. כמי שמטייל המון בעיקר וירטואלית אצל כולם אני יודע כמה איכותי החומר האנושי בזון. ברור לי שיש ויש, ובשביל זה יש מודרציה. יש כאן אנשים מדהימים.

אם יש פידבק על הזון - זה לא שהמייל שלי ותיבת הה"פ שלי סגורה לאנשים. אני מקבל פניות וגם עונה.

"ליאור, תביא כבר רייזן!", אין בעיה, מיילים עם גם בשלוש בלילה, כי יוסי מהפורום רוצה לדעת מה ההבדל בין 2133 לבין 3000 בזיכרון. זה לשבת משועמם מול באנצ'מרקים 4 שעות ומיחם קפה שלם בשביל ייצר גרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

זה לשבת משועמם מול באנצ'מרקים 4 שעות ומיחם קפה שלם בשביל ייצר גרף.

וזה למה אני חוזר להגיב פה, כבר כמה שנים. כי יש כאן אנשים טובים שעושים מאמץ בשביל לתת תוכן טוב. יוזרים ומנהלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

בזמן שאנוידיה האילוות והרשעית ממשיכה לעשות רע לכולם, AMD התמימה והחמודה לא הראתה רצון למכור כרטיסי מסך לגיימרים במחיר שווה לכל נפש. "שיתיבשו, שוק הכריה חשוב יותר, נעלה מחיר MSRP אם צריך".

תמשיכו להשלות את עצמכם שנווידיה היא לא חברה בריונית ואנטי צרכנית:

https://www.dsogaming.com/news/nvidias-new-nda-forces-journalists-to-share-positive-opinions-in-order-to-receive-confidential-information/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי מעולם שאנוידיה היא חברה טהורה. זו בדיוק ההיסטריה שמאחורי הרבה דברים שנאמרים כאן. השחור והלבן הזה.

יש איוולות בשני הצדדים, בתקופה מסויימת יותר באחד ובתקופה אחרת יותר באחר. אני לחלוטין מסכים שהחוזה המדובר הוא חלקלק, לא ספציפי אך חלקלק. איזה יודע כמה חוזים חלקלקים כאלה אני רואה? אתה לא תאמין.

למזלינו לחוזה עם אין יותר מדי משקל במדיה היום, שכן אם אני מקבל מוצר מאסוס\גיגהבייט\מוחמד3D, זה לא עובר כלל דרך . הדבר היחיד שחותמים עליו הוא הסתרה של מפרטים טכניים ומבחני ביצועים עד תאריך X בשעה Y.

אני די בטוח ורוצה לקוות שזה שכתב את החוזה ישנה אותו מעט לכיוון ניטרלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק. כפי שלפני מס' שנים שעורך דין טען לידי "שיתגרשו ויריבו כמה שיותר. לא אכפת לי מהלקוח, אכפת לי איך להתעשר ולהתקדם על חשבונם."
אין חברות נקיות כפיים בעמק הסיליקון וגם מחוצה לו. ומי שתמימה זה רק עיניין של זמן עד שגם זה יפסק.
נשאלת השאלה בשוק הגרפי למה החברות הענקיות לא יוצרות ליין משלהן במקום לקנות ציפים מAMD\NVI, אולי חוזים דרקוניים ואולי פחד מכישלון ואולי שניהם
אבל מאמין שמתישהו..איכשהו..מלבד שבאופק יבואו עוד בעקבותיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...