יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו תאריך: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט - או לפני

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני אפתח את הארנק כש- תפתח את שלה.

לא יכול להיות שאלטרנטיבה שאמורה להיות שווה או זולה מ1060 עולה כל כך הרבה יותר

אני לא ביטוח לאומי, ולא אמור לתמוך מתוך רגשות רחמים בתאגידי מולטי-מיליארד. חומרה קונים מתוך צורך ורציונאל, ולא מתוך תרומות לנזקקים ותמיכה רגשית מתוך פאנבויזם או שליחות.

שלפחות יראו אינסנטיב בסיסי להתקדמות במחירי החומרה הגרפית, במקום להתעלם לחלוטין מהמצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של huber

למה לא? דווקא לנו כצרכנים יש את הכח, ע"י פתיחת הארנק ותמיכה במ AMD. מי שלא צריך 4K, ויכול להסתפק ב 1060 נייח בהחלט יש לו אלטרנטיבה מבית AMD. הבעיה שהצרכנים ברובם הם עדר ורוכשים מה שהחנות/חבר דוחף להם, ונווידיה היא שם יותר מוכר וכך ממשיך להתגלגל לו כדור השלג ההרסני שבסופו של דבר מתנפץ עלינו הלקוחות.

אסור לתגמל חברה שלא מצליחה להעמיד מוצר.

Vega הגיעה באיחור אך התמחור והיכולת ייצור הופכים אותה ללא תחרותיים בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שהמחירים כאלו כי הם פשוט מוכרים הכל. שוק הכרייה דורש את הכרטיסים הללו כמו לחמניות חמות. ולא נראה שהמגמה תפסק ברוב. הפוך. מוכרת הכל.

אולי זה לא יהיה פה נעים לשמוע אבל נראה לי אנו מגיעים למצב ששוק הגיימינג מבחינת דרישה לכרטיסי מסך הופך גם לנישה.

כרטיס מסך זה מזמן לא רק משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אסור לתגמל חברה שלא מצליחה להעמיד מוצר.

Vega הגיעה באיחור אך התמחור והיכולת ייצור הופכים אותה ללא תחרותיים בעליל.

אז תתגמל חברה שתנהגת בביריוניות וצורה אנטי צרכנית שוב שוב. הגיוני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אז תתגמל חברה שתנהגת בביריוניות וצורה אנטי צרכנית שוב שוב. הגיוני....

אינטל, ורבות אחרות עונות על דפוס התנהגות "אנטי צרכני". יש להן הסטוריה עשירה של מעשים לא בדיוק אתיים.

אנוידיה פיתחה ארכיטקטורת גרפיקה בגבול מדע-בדיוני עם פסקל, והיא מאפשרת מאוד אטרקטיביים. 

מי שמחשיב את עצמו צ'ה גווארה של עולם הטכנולוגיה שילך וישפוך היום 3200 שקל על איזה 56.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הן אכן עונות על אותה הגדרה, ולכן כשיש להן תחרות (כמו שקורה כיום עם רייזן), אני נוטה להעדיף את המתחרות.

למה 3200? באיזה עולם? יותר לכיוון 2500:

https://www.amazon.com/Gigabyte-Computer-Graphics-GV-RXVEGA64GAMING-OC-8GD/dp/B079MFMQ8D

בהתחשב בזה שהוא בר תחרות ל 1080:

https://www.anandtech.com/show/11717/the-amd-radeon-rx-vega-64-and-56-review/8

אני לא אומר לרכוש בכל מחיר, רק כשיש תחרות והתמחור הולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקנתי את הקישור affiliate המתחכם.

תודה על ההערה. קצת חדש לי שווגה 64 יורד ככה במחיר, וזה נחמד. 600 דולר זה לא חלם אבל אם זה ימשיך לרדת, אולי אמצא את עצמי עוד ממליץ על זה לפני שיגיע הדור הבא ויעשה clear על כל השוק גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שווגה ירד במחיר היא לא אחרת מכך ששוק הכריה של המטבעת הקריפטוגראפיים התקרר דרמטית בחודשים האחרונים.

וכשאין דרישה בשוק הזה כפי שהיתה, אז יותר ויותר כרטיסי ווגה מוצאים את עצמם מגיעים למדפים וממתינים ללקוחות,

וכך המחיר אט אט מתחיל להתכנס לכוון ה- MSRP שלו (ישנה עוד דרך לעבור בכדי לגמוע את מלוא המרחק).

כרטיסי ווגה מתחרים מול סדרות ה- GTX1070/1070Ti/1080 כאשר כל דגם מול המקביל לו פלוס מינוס:

ווגה 56 מתמודד מול 1070/1070Ti בערך באמצע בין שניהם,

כאשר ווגה 64 מתמודד מול 1070Ti/1080 בערך באמצע בין שניהם.

כך שלמעשה ברגע שווגה יתכנס לתמחור הנכון על ציר הגרף, הוא יעשה לאופציה רלוונטית עבורנו הצרכנים.

לא ככה ?

אז:

בשעה ש- gtx1070 עולה כיום כ- 450$,  1070Ti עולה כ- 460$, ו- gtx1080 עולה כ- 550$,

הדבר גוזר מחיר סביר לווגה 56 לעמוד על בערך נגיד 455$, ולווגה 64 על בערך 520$.

וכמה הוא רחוק מהמחיר הזה ? 

עדיין רחוק אך לא כמו פעם.

האם יגיע למחיר הזה ?

זו שאלה רק של שוק הכרייה. אם מצבו ימשיך להתקרר, אז הוא יגיע לשם.

זו תורת התמחור של מוצרים בבסיסה על רגל אחת.

לטובת החברים להלן דגימה (מרגע זה) מאמזון, המראה כי 56 כבר ירד למחיר 499$ בלבד.

משמע שאנו לא רחוקים מהתמחור הראלי = 455$ עבור צרכני הגיימינג בכדי לעשותו רלוונטי:

image.thumb.png.78a6b569ba44625ce1f95dbc26279246.png

והנה מחיר עדכני לווגה 64 - רק 597$:

image.thumb.png.0439cf39d7cde90e890c309a8695f87b.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תהיתי לעצמי כמה זמן יקח עד שתפרסם עוד סרטון אפוקליפטי של מר אנטי הכל חוץ מ-AMD 

:)

מסכים עם חלק גדול מדבריו. לא מסכים עם חלק אחר. להגיד שאנוידיה היא אנטי טכנולוגית זה היסטרי, בהתחשב בזה שהיא מובילה שלל גדול של טכנולוגיות רציניות בכל תחום שהיא נכנסת אליו.

זו חברה שיכלה למחזר שוב ושוב את מקסוול של 2014  עם שמות חדשים והתקדמות של 10-15% ביעילות ובמקום זה היא ממשיכה לדחוף כמעט לבד את שוק כרטיסי המסך המתקדמים שלה. אמנם בקצב מואט, אבל קיים ועם כוונה להמשיך להשתפר.

בזמן שאנוידיה האילוות והרשעית ממשיכה לעשות רע לכולם, התמימה והחמודה לא הראתה רצון למכור לגיימרים במחיר שווה לכל נפש. "שיתיבשו, שוק הכריה חשוב יותר, נעלה מחיר MSRP אם צריך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. עשיתי אגרוף וסבלתי את כל הסרטון הזה. כן, כל השעה+ של המבטא הקשה לבליעה.

אני חייב להודות שאני מעט מודאג.

אני לא מודאג מאנוידיה, למרות שמאוד נכון שהיא עשתה פעולות אנטי צרכניות - ואני על בשרי ביליתי ימים ולילות בפורום כדי לסדר ראש של צרכנים מבולבלים. זה מאוד נכון.

אבל, זה סרטון שמצייר צד אחד של המטבע, וניתן להכין סרטון מקביל באורכו על פעולות ש-ATI ו- לימים עשתה בשביל לדאוג שאנשים יהיו מעט מבולבלים, לשתף פעולה עם דמואים ויצרניות משחקים בשביל להיראות טוב במבחנים ועוד שלל תחכים ומזימות.

אני לחלוטין לא מסכים עם החרמה של מותג במקרה הזה. אני חושב שזאת שטיפת שכל שאנשים כמו Adored מנסה להעביר לצופים שלו ברמת פרופגנדה רצינית למדי. כמו שאני רואה את זה, התוכן שלו ימשיך להיות קיצוני יותר ויותר עם הזמן. זה טבע האדם.

עם זאת - אני ליברטרי - שכל אחד יעשה מה שטוב לו. אם ליוסי טוב שיקנה, הוא יהנה. אם שמוליק רוצה GTX 1080 - בבקשה. רק שידעו את היתרונות והחסרונות של הקניה שלהם

זה גם בדיוק הבעיה שלי בנושא מעבדים היום. "אל תקנו הם לא עשו כלום ב-40 שנה" זו הערה אבסורדית שנתקלתי בה פה לאחרונה. אני אפילו לא רוצה לפתוח את נושא הציונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון להשוות בין חברות בצורה הזו. מיחזרה, NV לא בדיוק - ואם היו שנים שכן אז גם היריבה הישירה שלה

עשתה זאת. היו לנו משני הצדדים refresh שכאלה לכרטיסי מסך בעשור וחצי האחרון. 

אינטל צריכה לזכות באליפות העולם לשימוש בפחי אשפה מיוחדים למיחזור. ברמה הזו. שינוי תושבות כל שנה וחצי, שיפור שהיה

בזמנו עבודה בעיניים.. עד שהגיעה תחרות.

NV עשתה מעשים מלוכלכים, שחלקם הפכו אותה למה שהיא היום - חברה מאוד טכנולוגית וחזירה. ככה אני רואה אותם בתחום שלהם.

הצד השני של המטבע זה שהם מביאים לי מוצרים מוצלחים בזמן סביר. אם הייתה מוציאה את .. רבעון לכל היותר אחרי

שכבר היה היצע של סדרה 1000 - שזה אומר נגיד חצי שנה אחרי.. אז עוד איכשהו היה על מה לדבר. אבל הם הוציאו כמעט שנה וחצי

אחרי הרכישה שלי של ה 1070 את .. זה לא רק הכרטיסים עצמם שהיו אכזבה יחסית, זה גם סוג של אנחנו קיימים ולא קיימים בשוק הזה.

ברור ש NV חברה מלוכלכת. אני לא חושב שזה נכון וזו דיעה שלי - להגדיר אותה כאנטי צרכנית. מה שנכתב תגובה מעליי לגבי שיווק מוטעה

של זו דוגמא למשחק מלוכלך, דוגמא קלאסית איך עושים על חשבון שחקנית חזקה יותר הטעיות. וזה גם לא התנהגות אנטי צרכנית,

אני לא רואה אף אחת מהן מקוטלגת כאנטי צרכנית.

אגב - כצרכן, ההשקפה על רכישת מוצרים היא אישית וככה גם נמדדת בסופו של דבר במחקרים כלכליים. התנהגות

צרכנים זו תורה בפני עצמה. סבלתי בקורס הזה, אבל אני יכול להגיד שזה תחום גדול מאוד שאפשר להשקיע בו שנים

של מחקר מהחיים ועדיין לגלות פרדוקסים וכדומה. בכל מקרה - אני חושב שאם* היו מספקים עוד 30-40 אחוז

מאמץ בניסיונות שלהם מול NV - כל מיני צרכנים היו פוזלים לשם. אני כן הייתי קונה 56 ולא 1070 בדיוק

כפי שהם - אם הייתי יודע שהוא יוצא חודשיים אחריו. חלק מהצרכנים כן עושים משקל כזה בראש וחלק אומרים..

על ה ז.. שלי אני לא צריך לתת ל כספי רחמים.. וכו'.. זו מחשבה צרכנית והיא לא נכונה או לא נכונה, כל אחד

יאכל אחר כך את מה שהוא בישל. 

זו הסיבה בעצם היחידה* שהמחשב הבא שלי יהיה AMD. הם חזרו לתחרות, גם אם הינם פחות טובים - הם תחרותיים

ואני מרגיש שאינטל היו חזירים מידי. מנטאלית קשה לי לתת כסף ( שחוזר אליי מהעבודה ) לחברה הזו. 

אנשים בוגרים מבחינתי צריכים לתת יד נגד חזירות. ככה כאמירה כללית, לא פרטנית.

וגם אם יכולה לקנות אותי מיליארדי פעמים וזה לא מזיז להם - ההחלטה מתקבלת על חשבון השקפה,

ואם זה גורר "מחשבה מרובה" של חוסר אמון בחברה הזו - אז הם מתחילים להיות בבעיה. צרכן אחד זה 

סתם מספר, אבל יש בזה משהו יפה שזה נעשה מסיבות כאלה של לא לתת יד למי שעשה בפועל מה שרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרטון דובר על האיוולות השיווקית של אנוידיה

8800GTS 512MB

9800GTX

9800GTX+

GTS250

כל אלה בגדול משתמשים באותה ליבה, והבדל הביצועים בניהם אחרי עומדים על אחוז בודד.

לא דובר על כך ש- שיווקה סדרה שלמה מחדש עם מהמפעל בתוספת 0 פוטנציאל מירבי.

HD 7970

HD 7970 Ghz Edition

R9 280X

אותה חיה, אותה , אותם ביצועים בהמהרה לחלוטין. האחד הושק בדצמבר של 2011, האחרון הושק באוקטובר של 2013.

המחיר? במקרה הטוב נשאר דומה, במקרים אחרים טיפס.

ההגדרה המילולית, הטהורה והמזוקקת של פאנבויזם רעיל זה להטיף מוסר בלי לשים לב שהצד שלך חוטא בדיוק באותו חטא. חטא של בלבול והטעיית הציבור, של שיווק מחדש של מוצרים ישנים עד רמת מדבקות על מוצרים קיימים. שלא נדבר על הבלאגן במיתוג עצמו. על זה ש280X חזק מ285 וחזק מ380 גם. זו בדיוק ההטעיה שהאדון הסקוטי דיבר עליה כסוף העולם.

כולם חוטאים כשכסף על השולחן. זה העולם שאנחנו חיים בו וצריך לקבל את זה. GTX 970 על אף כל הבלאגן שהיה איתו - נשאר כרטיס מסך יוצא דופן בכל היבט טכני. זה פשוט המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...