יעוץ-כונן קשיח ומפרט כללי למחשב נייד בתקציב של 4K לצרכי עבודה ושימוש אישי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ-כונן קשיח ומפרט כללי למחשב נייד בתקציב של 4K לצרכי עבודה ושימוש אישי

Victoria

Recommended Posts

SSD הרבה יותר מהיר מהארד דיסק. אבל יותר יקר פר ג'יגה .

כל מה שתתקיני על ה ייטען יותר מהר, אז אם את לא צריכה יותר מ 256GB לכי על האופציה הזאת. רק קחי בחשבון שמערכת הפעלה תופסת נתח, ומומלץ להשאיר 10-20 אחוז פנויים בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSSD הוא בעצם מיועד לקריאה וכתיבה של נתונים 520/550 מגה לשנייה ומתקנים עליו ,תוכנות וכו.

כונן נוסף הHDD זה לסרטים וגיבוי קבצים גדולים לפי בחירה שלך עם יש צורך, גם עם לא תקחי כונן נוסף למחשב את יכולה תמיד לקנות גיבוי חיצוני.

אז ככה עם את לא מבינה מחשבים וחומרה ימכרו לך מחשב זבל במחיר זול יחסית ויגידו שזה טוב כי הם צרכים למכור אותו כי מי שיודע לא יקנה.

עם אתה קונה מחשב אני יכול לבדוק לך טוב עם חומרה טובה (ככל שהמחשב יקר ככה החומרה יותר מהירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות. התקציב שלי הוא 4,000₪. צירפתי 2 מפרטים של מחשבים ששקלתי לקנות ואשמח לחוות דעת כי אני לא ממש מבינה בזה. המלצות אחרות יתקבלו בברכה:)

Screenshot_20180531-185132.thumb.jpg.170ba089440089dbf661a7f80dd46e26.jpgScreenshot_20180602-091631.thumb.jpg.42528788eea37358a5db04c7ea3931c6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

האם המפרט הזה יותר טוב? היה לי מוזר שהמחיר נמוך ביחס לאחרים שנראה שהמפרט פחות טוב אולי יש קאץ' ברכיבים האחרים? או שזה בגלל היצרן שהוא זול יותר..

Screenshot_20180603-193916.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהדל שקישרת אליו הוא Vostro 5471 שנראה לי נייד טוב. אין צורך בגרסה עם הליבה הגרפית של היא די מיותרת, כמו כן אין צורך בגרסה עם ה i7 אין תוספת ביצועים על פני ה i5. 

לשאלה מה עדיף 256 או 128+1TB אין תשובה אובייקטיבית, אם את זקוקה לנפח גדול אך לא רוצה לוותר על קחי את השילוב, אחרת אין סיבה לא לקחת את הזול ביותר שהוא כנראה ה 256. 

אני חושב שהדל הזה טוב יותר מהאסוס הפשוט שצירפת בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...