מחפש כרטיס רשת אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס רשת אלחוטי

Zadu

Recommended Posts

ציטוט של nachum37

TP-Link Archer T4U Ver:2.0 AC1300 

150 ש''ח הוא יקר. יש משהו AC1200 יותר זול עם אנטנות? לא אכפת לי גם להזמין מאלי אקספרס / / איביי זה לא לחוץ לי לקבל אותו מהיום למחר העיקר שיהיה מחיר טוב, אנטנות, תמיכה AC1200 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא יקר. 30-50$ זה המחיר למתאם איכותי AC1200, גם בארהב.

בקשר לאנטנות זה מה שמצאתי למכירה בארץ, בחול יש מבחר עם אנטנות אבל המחירים לא פחות מ 30$. 

אם אתה רוצה לקנות מוצר סיני רק כדי שיהיה כתוב עליו ac1200 בלי שיסחב בפועל חבל על הזמן שתמתין להזמנה מסין, אתה יכול לקנות בארץ את המתאם הכי זול שתמצא ולכתוב עליו ac1200 עם טוש, זה יהיה אפקטיבי באותה מידה. אתה יכול גם לכתוב ac1900 וחסכת עוד יותר. 

ברצינות, אם אתה רוצה רק לחבר את המחשב לרשת בלי השקעה באיכות החיבור עדיף שתחבר עם מתאם N טוב מאשר AC זול שלא יסחב. בשביל גלישה מתאם N טוב גם ככה מספיק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

זה ממש לא יקר. 30-50$ זה המחיר למתאם אלחוטי איכותי AC1200, גם בארהב.

בקשר לאנטנות זה מה שמצאתי למכירה בארץ, בחול יש מבחר עם אנטנות אבל המחירים לא פחות מ 30$. 

אם אתה רוצה לקנות מוצר סיני רק כדי שיהיה כתוב עליו ac1200 בלי שיסחב בפועל חבל על הזמן שתמתין להזמנה מסין, אתה יכול לקנות בארץ את המתאם הכי זול שתמצא ולכתוב עליו ac1200 עם טוש, זה יהיה אפקטיבי באותה מידה. אתה יכול גם לכתוב ac1900 וחסכת עוד יותר. 

ברצינות, אם אתה רוצה רק לחבר את המחשב לרשת בלי השקעה באיכות החיבור עדיף שתחבר עם מתאם N טוב מאשר AC זול שלא יסחב. בשביל גלישה מתאם N טוב גם ככה מספיק. 

תודה על ההשקעה אבל בסוף החלטתי ללכת על זה: https://www.aliexpress.com/item/WD-4602AC-1200Mbps-Wireless-Dual-Band-USB-Adapter-AC1200-USB3-0-Wireless-Network-WiFi-Adapter-2/32836299195.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.19a24c4djbzlMT

121 ביקורות של אנשים ו4.9 כוכבים. קראתי הרבה תגובות של אנשים שם שכתבו שהקליטה מעולה וזה עובד מעולה. 11$ כולל משלוח חינם (40 שקל) עדיף מאשר לקנות אחד כזה ב150 שקל בארץ ולקבל בתכלס אותה תוצאה. אני אעדכן אותך אחרי שאני אקבל את זה איך זה למרות שקשה לי להאמין ש121 ביקורות חיוביות ישקרו.

דוגמא של ביקורת של מישהו: 

"Very fast shipping, good usb WiFi dongle, works on network, top seller, A+++++, thank you, recommended, it has fixed my problems of not connecting if not close enough. it works great now and downloads faster.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...